BezpiecznaCiaza112023

Witam wszystkie przyszłe mamusie :)

10 lata 8 miesiąc temu #735284 przez srenka_918
Ja moczę uszy cały czas ;) z tym moim nie da się inaczej jak sama kąpię, mi położna mówiła że nic się nie stanie jak uszy są pod wodą tylko potem na przeciągi uważać, czyli czapka na łeb, choć ja pierwszy miesiąc czapeczkę mu wciskałam tylko.
Wszystki babcie mają swije mądrości i się pchają do wózków, nie ważne komu i nie wiadomo po co... Mi też zawsze marudzą że bez czapeczki ale tak jak mówisz w głębokiej gondoli co może wiać? ;)
no i dziękujemy za komplementy ;)

Filipek wszystkiego dobrego życzę ;) Mam nadzieję że już będziesz grzeczny ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735353 przez pasal
mi teściowa pierdzieliła, że ani kropelki i uważam jak głupia coby tylko nie zamoczyć jak coś wleci wody to wycieram.. skoro u Twojego nic się nie dzieje to ja już też nie będę taka przesadnie ostrożna :) niektóre baby na chama wpychają łeb pod budę i wyrażają swoje niezadowolenie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735365 przez srenka_918
Mi teściowa też dużo rzeczy próbowała wcisnąć ;) ale się nie dałam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735384 przez pasal

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735400 przez srenka_918
mleko dwójkę chyba można od 3 miesiąca wprowadzać, ale każda zmiana musi odbywać się stopniowo... Kurczę to mamy podobne teściowe ;) moja by też tylko małego usypiała ;) ale co ją widzę jak go buja żeby spał to mówię, że to nie jego pora i spać nie będzie, to się pyta kiedy będzie ta pora a ja jej po "po kąpieli o 21.30" ;) ha ha ha ';) mój śpi jak padnie ze zmęczenia o różnych porach i czasem tylko 15 min a czasem na 2 godz i jak tak śpi krócej to od razu jej się wydaje że go coś głośnego obudziło i że trzeba uśpić... Ale na szczęście już coraz rzadziej ;) delikatnie, ale pokazałam jej kto rządzi małym ;) Także stopniowo wprowadzałam władzę ;) wczoraj to aż mnie się zapytała czy czasem nie ukołysać małego ;) bo sobie gaworzył w łóżeczku a ona myślała że jęczy. Na szczęście przychodzi rzadko ;) 2 razy w tyg ;) wcześniej była codziennie...
Teściówka na starych zasadach chce Ci pomagać ;) jej rady przedawniły się przed wojną ;) ha ha ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #735419 przez poziomka-1801
Nie nie nie...mleko 2 obojetnie jakiej firmy stosuje sie od 6mies!!! na kazdym pudle pisze.
Nan pro 1 jest dla niemowlakow do konca 6msc. Po 6stosuje sie nan pro 2 i to nie chodzi o zadna kalorycznosc a o inny sklad..nasze dzieci pasal w 1maja zawarte wszystko to co im potrzeba. To tak samo jakby tesciowka powiedziala zeby dac im schabowego ooo albo golonke...boze co za bzdet...paulina wez sie sluchaj swojej intuicji i nikogo innego. Male nie dojadaja-dawaj im wiecej ml..to mleko musi im styknac do 6msc i basta.Wezmy to pod uwage ze w wieku niemowlecym mineraly i wit sa w innych proporcjach niz w wieku pozniejszym...powoli moze im dawaj po lyzeczce jarzynowejniech poznaja smaki. Ja daje juz caly sloik zupy zamiast jednej porcji mleka..je o 12i dopiero o 15mleko. A tez zaczynalam powoli od lyzeczki deserku zupki albo soki przecierowe jednodniowe..

A co do uszu,ja niemocze,bo niby czesciej zapalenie sie wdaje a jak juz raz wlezie to wiadomo..wyjsc nie chce. Wiec chucham na zimne.

Filipionek co prawda troche opanowal sie ale jedzenie mleka zawsze zaczyna wojna i kopaniem,czasami tak wojuje ze sobie mysle ze mu nogi i rece tylko zwiazac bo sie rzuca na maks :silly:
Dziekujemy wszystkim ciotunia wirtualnym za zyczenia i oby te dot grzecznosci sie spelnily :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735431 przez srenka_918
Dzięki Poziomka że mnie poprawiłaś, ja karmię piersią i nie znam się na mm ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735536 przez Patrizia
Pziomka STO LATEK DLA FIFIEGO :)

Śliczne macie te Wasze pociechy :*

A mi zostalo 5 dni leczenia i musze dczekac miesiac i powtorzyc badania mam nadzieje ze tej cholernej choroby juz nie ma, tamten tydzien byl ciezki prawie wogole nie bylam w domu jutro w koncu caly dzien z mezem :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735672 przez pasal

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735676 przez pasal
Patrizia podziwiam Cię, że jesteś taka silna. Trzymam kciuki żeby wszystko poszło dobrze, bo po takich przejściach życie powinno Cię solidnie wynagrodzic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #735680 przez poziomka-1801
Dziwna kobitka...no ale coz,wiem co przezywasz bo ja mam podobnie ale z mama...ona jest chodzacym idealem wychowywania dzieci a ja nic nie umiem dobrze zrobic.
Cholera...ostatnio mialam wrazenie ze cos jest nie tak..biore tabl anty sylvie 20i czulam sie jak zapylona a dzisiaj dostalam plamienie jakbym miala okres mimo ze jestem w polowie opakowania. Jutro gin i zobacze co jest grane. A jak tam Twoja wizyta u gina bylas juz pasal?


Trzymam kciuki patrizia by juz niebawem uslyszec dobre wiesci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735740 przez pasal
poziomka oby sie nie okazało, że zapyliłaś :) ginekologa mam 6 września i chyba będę musiała jechać z dziećmi :/ nie mam z kim ich zostawić. Może jeszcze Ci sie organizm oczyszcza po porodzie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735856 przez poziomka-1801
pasal wez mi nie kracz..boze bym chyba załamke miała...nawet nie może tak byc..po cesarce rok nie mozna(pocieszam się)..mój to by mnie chyba ochrzanił ze tabletek nie pilnowałam,bo kilka razy godzina mi uciekła.... :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736014 przez pasal
ojj to pilnuj godzin, bo Filip będzie miał rodzeństwo :P dlatego ja zdecydowałam się na spiralę i mam z głowy. Cenowo wychodzi mi taniej od tabletek jak podzielę to na 5 lat. Tym bardziej, że przy tabletkach łatwiej o dwójeczkę :P nie no nie straszę Cię już. Spokojnie, to pewnie plamienie po ciąży. Ze mnie ciągle coś tam wycieka.

Byliśmy dziś w Kołobrzegu z maluchami. A niech się jodu nawdychają a my na rybkę. KUŹWA jaki ludzie są bezpośredni! czułam się jakbyśmy byli jakąś główną atrakcją bałtyku.. każdy kto nas mijał "ojej, ojej" co krok jakiś komentarz. Szli obok nas niemcy i gapią się i gapią. W końcu się zatrzymałam że niby coś chce dziewczynkom poprawić patrze a oni też się zatrzymują, cała grupa i coś nawalają po niemiecku.. Czy bliźniaki to na prawdę taka rzadkość i sensacja?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736239 przez Patrizia
poziomka a jak z Twoim okresem od porodu?? mialas juz normalny okres?? ja mam znowu przekichane po porodzie okres dostalam po 6tyg czyli 19 lipca i do tej pory nie mam okresu :/

pasal no zawsze sie znajdzie ktos kto lepiej wie od Ciebie ale powinnas postawic na swoja intuicje i wychowywac dziewczynki po swojemu

Ja wypije kawke i musze jechac dowiesc L4 zeby mi wyplate poslala a jutro dentysta buziaki dla dzieciaczkow :* :* :*




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl