BezpiecznaCiaza112023

Witam wszystkie przyszłe mamusie :)

10 lata 7 miesiąc temu #741464 przez wronek.pl
Witam wszystkich i sprawdzam, czy działa suwaczek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #741467 przez pasal
sam kleik ryżowy? czy jakiś smakowy? w domu mam dużo kaszek ryżowych, kaszy manny ale kleiku ryżowego brak. muszę kupić, mam nadzieję, że to coś da

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #741529 przez Patrizia
pasal lipcowki sie o Ciebie dopytuja ciekawe sa jak malutkie sie chowaja :D




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #741577 przez poziomka-1801
Ja daje 4miarki-120ml wody i kleik do momentu az bedzie polplynne. Dziurke w smoczku wydlubuje wieksza i moj tak pije

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #742108 przez Karo290392
pasal
a zmieniłam sie na dobre czy złe?:d wiem wiem -pyza jestem straszna:D no ale 15 niestety mam na plusie to gdzies sie musiało ulokowac :D

patrizia
Miło ze myslałas o mnie :) ogolnie troche przezyc było-kilka razy w szpitalu, jakies antybiotyki, teraz za tydz spotkanie w szpitalu na scan mojego serca. było ze niby powinnam cesarke miec ze wzgledu na tetno moje ale po zgromadzeniu z lekarzami doszlismy do wniosku ze jesdnak siłami natury a po prostu dadza mnie pod wieksza opieka podczas porodu aby nie doszło juz do takich palpitacji i wzrostu cisnienia a w razie wu dopiero cesarka.

od wczoraj mecze sie z cholernymi bolami kregosłupa i strasznie spina sie mi brzuch taki twardy wtedy;/ ja nie wiem to sa takie napady a w nocy to spac nie moge nie mowiac juz o bólu w kroczu ktory sie nasila gdzy złapie mnie bol kregosłupa i brzucha.jak do jutra wieczora sie nie poprawi to podjade n iech sprawdza co to sie dzieje bo zwariowac mozna;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #742122 przez Patrizia
Karo no przygotowania pelna para w organizmie :D juz tuz tuz :) a czesto ci sie tak brzuch w ciagu dnia stawia?? bo jak macica sie przygtowywuje to stawia sie brzuszek ale powinien pare sekund i mijac i pare razy dziennie pamietam jak polozna mowila a jak trzyma dluzej i czesto tak robi to na sprawdzenie do szpitala zeby sie nie denerwowac :) malutka juz sie zaczyna pchac na swiat :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #742138 przez Karo290392
Kochana powiem Ci tak - wczoraj było raz na jakis czas, w nocy czesciej i doszedł do tego kregosłup a dzis to juz prawie co chwile czuje jak mam twardy i czuje jak sie 'sciaga' i wtedy takie promieniowanie w kregosłupie i w kroczu. najchetniej to bym lezała i sie nie ruszała;/ mała tez leniwa przez to i jak jutro tak samo to przedzwonie do szpitala sie zapytac co jest grane bo zwariowac mozna :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #742158 przez Patrizia
Karo ja bym na Twoim miejscu z ciekawosci pojechala sprawdzc do szpitala niech podepna Cie pod ktg ja tak mialam jak mi sie zaczynalo ale wiadomo kazdy organizm inaczej reaguje a tak powiedza czy wszystko oki moze juz ci sie rozwarcie robi dlatego tak boli daj znaka jak jutro czy ustapilo albo czy pojechalas oki??




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #742282 przez Patrizia
Pasal powinnas miec zaroszenie do grupy lipcowek na fb wyslalam ci :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #742609 przez Karo290392
Patrizia

Kochana jak mąż wróci z pracy i bedzie ciagle tak samo to pojade bo na dodatek mnie kłuje w podbrzuszu nieznosnie;/ ale poczekam jeszcze .

Mam dzis doła :( masakra...nic mnie nie cieszy :( nie mam ochoty nawet jesc :( okazało sie ze maz nie dostanie urlopu tacierzynskiego bo brakuje mu dwa tyg pracy aby sie załapac ;( i bede skazana na sama siebie dosłownie;( góra dwa dni bedzie mógł wziasc wolnego niepłatnego :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #742673 przez srenka_918
Karo, należy mu się 2 dni urlopu okolicznościowego z racji urodzenia dziecka!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #742701 przez Karo290392
Kochana
w jego pracy nie ma czegos takiego :(
Albo bierze day off niepłatny albo z urlopu który uzbierał a uzbierął dopiero 3 dni które musi zostaawic na czarna godzine. ale wlasnie rozmawiałam z mezem przez tel bo przerwe mial i doszlismy do wniosku ze nie bedzie robic dodatkowych dni tylko bedzie 4 na 4 i wtedy jakos damy rade.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #743339 przez Patrizia
karo jak tam sytuacja na froncie???




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #743356 przez Karo290392
PATRIZIA

Dzwoniłam wczoraj do poloznej i opowiedziałąm o wszystkim- powiedziała ze jesli utrzyma sie do jutra to mam sie jutro zglosic to podlacza ktg i zbadaja jak beda pokazywac jakies skurcze. chyba ze sie nasili wszystko to mam dzis isc.;/ takze jak narazie sie nie daje i pomimo bólu chodze nadal do sklepu i do kuchni ( po schodach) takze zobaczymy, w sobote koncze 37 a zaczynam 38 wiec mysle ze jak mala chce wyjsc to niech wychodzi :D ja sie urodziłam o takim czasie i jestem duuuziaaa i zdrowa ( nie liczac po tatusiu tetna :D ) a tak to juz gotowe wszystko a we wtorek urodziny mojej mamy to sie smiejemy ze sie szykuje mala to sobie 17 wybrała :D
A wczoraj zauwazylam ze jak do toalety na siku czy jak kucne to cholerne napieranie miedzy nogami czuje ze sie boje ze mala wyskoczy :D takze moze jednak cos ?
Uspokoiła sie juz od kilku dni ale nadal sobie czasami pofika ( zrobiła mi kilka cholernych rozstepow na brzuchu-w pizdu z tym smarowaniem ;/ )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #743645 przez poziomka-1801
Karo to my juz czekamy na niusy kiedy to napiszesz ze mała opusciła domek :)

a teraz nius ode mnie....na dniach gdy milczałam sporo sie działo..mojemu Fifiemu wychodzi ząbek...dostal temp i to co sie działo przy jedzeniu przechodzi ludzkie pojecia..boże jak on sie darł...tulilam nosiłam całowałam ..krzyki nieziemskie. Przyszła sąsiadeczka która była już u mnie wcześniej i narzekała na płacz..teraz z morda taaaaaka ze nie powinniśmy za dzieci sie brać jak on ma tak krzyczec ze ona spac nie może( a godzina 17.15..) akurat trafiła w sedno..bo nie dosc ze mnie bezradnosc trafiała to okres dopadł..jak jej nawtykałam to powiedziała ze na policje zadzwoni za wulgarne zachowanie..i zadzwoniła.Oczywiscie gdy trzeba było zeby pały przyjechały to ich nie było ale teraz za to w 10 min sie pojawiły..i sto pytań do..myślalam ze pogryze ich wszystkich. Teraz jeszcze brakuje by i ta stara mocherówa mnie do opieki społecznej nakablowała...
po tej burzliwej syt i kłotnia z moim wyszła...pierscionek w nerwach zdjełam spakowalam Filipa i siebie i pojechalismy do mamy a on miał przemyślec czy chce czegoś wiecej bo mam dosc byc na rezerwacji...i przyszedł wczoraj(choc troche te myślenie mu zajęło..chyba myślał ze zartuje i wróce po godzinie dwóch)ale....date śluby mamy na 12.07.14 akurat na Naszą 7rocznice:))))

Widzialam brzuchola Domi na fejsie,ładniutko sie prezenuje:)) i będzie kolejny chłopczyk :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl