BezpiecznaCiaza112023

Witam :)

13 lata 2 miesiąc temu #65088 przez irish1980
Jestem z Wrocławia, mój Adaś przyjdzie na świat za około miesiąc :) Pozdrawiam wszystkie przyszłe i obecne mamusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65094 przez SISUNIA88
witaj wsród Nas:)

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65124 przez andzia2490
Witaj witaj:)Ja nazywam się Aneta i też jestem z Wrocławia, gdzie zamierzasz rodzić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65163 przez angellika1
Witaj Irish :) Gratuluję ciaży. Już niedługo będziesz tulić swoje maleństwo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65202 przez irish1980
andzia2490 napisał:

Witaj witaj:)Ja nazywam się Aneta i też jestem z Wrocławia, gdzie zamierzasz rodzić?


Witaj :)
Na Kamieńskiego, słyszałam dużo pozytywnych opinii, no i moja gin tam pracuje :) A Ty? Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65262 przez andzia2490
A ja odwrotnie słyszałam same negatywne opinie o Kamińskiego:), i mam przykład na własnej siostrze która rodziła tam rok temu i przyjaciółce też ok. roku temu która trzymali trzy dni ze skurczami zanim przy skórczach partych nie musieli zrobić cesarki.
Ale zawsze trafią się złe opinie na każdy szpital.Zależy na jaką zmianę się trafi na jakich liudzi, ja pierwsze dziecko 5 lat temu rodziłam na Brochowie i trafiłam na francowate położne traktowały mnie jak powietrze a rodziłam 15 godz.
Tym razem idę na chyba na Kliniki, mój lekarz tez tam pracuje i moja sąsiadka ma tam dwóch znajomych ginekologów, więc zawsze to coś.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65269 przez irish1980
O proszę. No fakt - nie wiadomo, na kogo się trafi. Ja na początku myślałam o Dyrekcyjnej, bo mam najbliżej, ale podobno tam to raczej patologia ciąży. No i warunki lokalowe tragiczne, miałam okazję zobaczyć :/
A na klinikach chyba by mnie krępowali trochę studenci ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65302 przez andzia2490
Kochana studenci są wszędzie ja na Brochowie miałam dwie studentki przy moim porodzie i muszę CI powiedzieć,że to wcale nie jest takie złe i tylko dzięki nim wiedziałam jak przebiega akcja porodowa, bo trafiłam na tak niemiłą zmianę,że położne traktowały mnie jak powietrze, a właśnie te studentki biegały się dopytywać jak idzie jakie mam rozwarcie robiły mi masaże pleców wycierały czoło głaskały itp.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65311 przez irish1980
Wiem że wszędzie można trafić na studentów. Ale czytałam, że normalnie w szpitalu można się nie zgodzić (a nie mam pojęcia, jak będę się czuła i czy będę miała ochotę na takie "podglądactwo"), a w akademickim nie masz wyjścia.
Zresztą i tak główny argument dla mnie to to, że na Kamieńskiego pracuje moja gin :) Zawsze to jakoś raźniej, a że super kobitka... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl