BezpiecznaCiaza112023

Witajcie Dziewczynki :)

10 lata 6 miesiąc temu #766901 przez KarolciaZumba
wypróbuje dzem ale to za pare dni aż się jej organizm po tym jajku oczyści ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766944 przez srenka_918
No tak, bo nowych produktów jednego po drugim nie wolno ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766980 przez dziubek
Srenka stronka bebiklubu rzeczywiście fajna , są tam fajne porady , konkursy itp.
W jednym konkursie biorę udział więc jeśli któraś by chciała odwiedzić stronkę to proszę o głosy , można oddać 3 dziennie :)

www.bebiklub.pl/konkurs/jakim-typem-mamy.../galeria/porada/5290

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=55274

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767211 przez srenka_918
Karolka, Nike jak dziś u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767240 przez nike84
My dziś byliśmy u lekarza i okazał sie ze te bóle brzuszka to nieszczęsne kolki :angry: Mamy przejsć na Bebilon Comfort i do tego kropelki na kolkę i zobaczymy co będzie. Ale teraz jakoś lepiej się czuję jak wiem co mu dolega. Bo dziś w nocy dopadła mnie taka złość, że powiedziałam kilka rzeczy, których teraz żałuję i wcale tak nie myslę.
Moje słoneczko waży juz 4170g czyli prze niecały miesiąc przybrał 1200g :cheer: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767284 przez KarolciaZumba
Nike no to ładnie przybrał, kawał chłopa z niego :D
Ciekawe ile ma już Maja , bo ręka to mi odpada od noszenia :D

My dzisiaj nie najgorszy dzień, noc prawie cudna , poszła spać przed 22 obudziła sie o 2:20 ale do 4:00 niestety walczyłyśmy by spać, potem o 6:50 i dziś oczywiście jestem na suchym chlebie i wodzie i wszystko jest wporzo :dry:

A poniżej zdjęcia mojej kochanej Mai:)
pokazywarka.pl/rrbr4y/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767294 przez KarolciaZumba
Nike co do słów które wypowiedziałaś to się nie martw każda z nas pewnie tak ma, ja kiedyś wrzuciłam maję do łóżeczka i wyszłam do 2 pokoju bo już nie mogłam strzymać !!

a jak ten lekarz stwierdził,że to kolki u Kacperka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767362 przez nike84
Dobrze że nasze dzieci są jeszcze malutkie i nie będą pamiętać co do nich w nerwach nam sie zdarzyło powiedzieć :) Wczoraj miałam już apogeum złości i bezsilności :(

Wiesz co, lekarka go zbadała, obejrzała wzdłuż i wszerz, akurat u niej w gabinecie Kacperek walnął kupę, potem jeszcze zauważyła że ma twardy brzuszek i przy delikatnym nacisku go boli. I na tej podstawie stwierdziła że to kolka.

Ale Maja jest cudna :cheer: I też widac że ładnie rośnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767382 przez srenka_918
Maja to prawdziwa modelka ;) ślicznotka ;) A te jej włoski są boskie ;) Ten mój łysolek nie chce mi dać radości czesania ;)

Karolcia co do wcześniejszego postu to chyba włożyłaś Maję, a nie wrzuciłaś? ;)

Nike kolki to ciężka sprawa, ale chłopczykom częściej się zdarzają niż dziewczynkom...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767435 przez KarolciaZumba
Nie Srenka rzuciłam wiadomo,że nie tak mocno ale włożeniem bym tego nie nazwała, po prostu już nie mogłam!
Ostatnio wieczorami boli mnie brzuch, nie wiem czy to ze stresu przed nadchodząca nocą...

Przerzuciliśmy się na pampresy dwójki bo przy jedynkach Maja miała odciski na udach ale patrze i przy dwójkach tak samo :/ Nie ściskam jej mocno więc nie wiem o co chodzi...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767657 przez nike84
Kurcze dziewczyny nie wiem co się stało ale mój Kacper dzisiaj prawie w ogóle nie płakał :unsure: Tzn popłakiwał trochę, ale nie brałam go na rece więc siedział i rozglądał się a potem zasnał. Wieczorem sie trochę pobawiliśmy, kąpiel, jedzonko. Jak sprzątałam w pokoju po kąpieli to zasnął w huśtawce. Teraz go przeniosłam do łóżeczka i pięknie śpi :cheer: Rany jak ja uwielbiam takie dni.

Też sie usmiałam jak przeczytałam ze wrzuciłaś Maję do łóżeczka :laugh: ale wiem o co ci chodzi bo też tak miałam z moim Kacperkiem. Ale wtedy najlepiej wyjśc do drugiego pokoju i chwilę ochłonąć niż w nerwach sie zajmowac dzieckiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767769 przez srenka_918
Nike czyli nowe mleczko działa ;) Ja jak uważałam na dietę miałam tak samo z Pawełkiem, nie wiedziałam że miałam dziecko ;)

Karolka brzuch boli bo się macica obkurcza, wieczorami dziecko wysysa piersi do czystek bo w dzień proces tworzenia mleczka lekko spowalnia i im więcej ssania tym więcej hormonów... Mnie od nadmiaru ssania na biegunkę bierze... Jak przed porodem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767953 przez KarolciaZumba
Nasz wczorajszy dzień też był cudny, aż się popłakałam ze szczęścia,że mam Maję !
Była naprawdę kochana!
Niestety noc średnio udana a dzisiejszy dzień to kolejny dzień pt.: Nie rozumiem swojego dziecka:/ I znów się zaczęło prężenie,stękanie więc co za tym idzie Maja nie może spać !
I na dodatek tak jak wczoraj była piękna pogoda dzisiaj szaro buro i ponuro więc o spacerze mogę sobie tylko pomarzyć...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767978 przez nike84
Karolcia u nas to samo. Dzień przecudny, wieczór tez bardzo udany, noc nawet nawet a od samego rana stekanie, pręzenie sie, co jakiś czas bączek. Od 5 rano Kacperek śpi po 15-20 minut i się budzi i stęka :( Kurcze ja juz tego nie ogarniam :dry: A serce mi pęka jak widzę jak on się męczy :( No i u nas od rana też pada, więc siedzimy w domu :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #768105 przez KarolciaZumba
Kurde ja od 7:50 słucham płaczu mojego dziecka już nie wiem, 2 kupki zrobiła ale cyca w ogóle nie chce :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl