BezpiecznaCiaza112023

Witajcie Dziewczynki :)

10 lata 10 miesiąc temu #690771 przez nike84
Mój synek od początku nie miał oporów przed pokazywaniem się i tego co ma między nóżkami :) I tak, już w 13 tyg powiedziano nam że prawdopodobnie chłopiec i tak już zostało :) Tylko mój mąż był lekko zawiedziony, bo strasznie się napalił na córkę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690852 przez Gosica
No niestety u nasze dzieciątko jeszcze nie chce się ujawnić :) W poniedziałek miałam USG ale tylko machało intensywnie tymi swoimi maleńkimi łapkami do zdjęcia :)

KarolciaZumba - ja na razie też własnie myślę o dzieciątku jak o chłopczyku :) Ale co będzie to będzie byle jak to mówią zdrowe było :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690915 przez KarolciaZumba
teraz zarówno jak i dla dziewczynki jak i dla chłopczyka są cudne rzeczy w sklepach :)
A ja mieszkając w Irlandii gdzie ciuchy kosztują grosze nie potrafię się powstrzymać od ich niekupowania :D Już nie mam gdzie tego trzymać:D

Chociaż tutaj większy wybór jest dla chłopczyków :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690934 przez Gosica
Ja jeszcze nic nie kupuję, nie chce zapeszać po ostatnich smutnych wydarzeniach w rodzinie (żona kuzyna straciła dzieciątko w 7 miesiącu ciąży z winy lekarzy :( ) Natomiast moja mamusia wpadła w szał zakupów i zasypuje nas ciuszkami dla malucha na razie takimi neutralnymi :) Nałogowo przeglądam za to strony z wózkami, łożeczkami itd marząc o chwili ich kupna:)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690944 przez srenka_918
Witaj Gosica ;)

Tu to dla dziewczynek większy wybór jest... Gdzie nie spojrzysz tam sukieneczki, mój synek ujawnił się dopiero w 26 tyg, wiecznie się wierzgał i zakrywał a ja nie naciskałam na lekarza żeby czatował jak policja za krzakami ;) Tak właściwie to od samego początku przeczuwałam że to będzie chłopiec i się nie pomyliłam ;) choć teściowie i rodzice zawiedzeni bo chcieli wnuczkę ;)

Jaka u Was pogoda? u mnie od 2 dni pada i chłodno i tak się przyjemnie zrobiło i jest czym oddychać że chyba przenoszę termin i jednak będzie mnie czekała tylko i wyłącznie cesarka... Chociaż mam jeszcze do jutra czas ;)
Trzymajcie kciuki żeby Pawełek zechciał wyjść sam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690954 przez srenka_918
Gosica ja pierwsze zakupy dla maluszka zrobiłam w 16 tyg także też jesteś blisko ;)
Ja wcześniej 2 razy poroniłam w 12 i 8 tyg, więc jak przeszłam ten krytyczny moment to nie mogłam się powstrzymać przed jakimiś zakupami ;)

Teraz już łóżeczko stoi w sypialni i czeka, myślałam że taki widok coś przyspieszy ale nie chce ;) No i czekam na kuriera z koszem mojżesza, to postawię w salonie i będę przy nim tak długo robić przysiady aż urodzę ;) ;) ;) ha ha ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690958 przez srenka_918
A jak tam Wasze dzieciaczki w brzuszkach? ;) Mój wieczorem tak kopał i grasował że mąż nie mógł spać ;) taką sobie zabawę wymyślili że Pawełek przybijał tacie "piątki" nóżką ;) co się lekko brzuch szturchnęło to on kilka kopniaków wyrzucał, a piętę ma mocno rozwiniętą ;) niektóre strasznie bolały kopniaki, szczególnie te pod pępkiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690966 przez Karo290392
Karolciazumba
U mnie tak samo wiecej dla chłopca niz dla dziewczynki, no chyba ze w internecie to wiadomo znajdzie sie wszystko :D

srenka
U mnie w koncu pogoda od 2 dni normalna :D nie pada i jest w miare pogodnie takze byle do przodu :) 15 stopni na plusie jest wiec trzeba sie cieszyc fajna pogoda :)
Już się nie moge doczekać aż kupimy łóżeczko i rozstawimy :) ale to juz na nowym mieszkaniu.
Moja mała tak samo szaleje jak tylko sie położę bądź usiąde takze po twoim poscie wiem czego moge sie spodziewac za kilka tygodni:D skoro teraz swoimi wygibasami potrafi mnie wybudzic w srodku nocy to później to juz wogóle :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690973 przez KarolciaZumba
srenka_918 trzymam kciuki żebyś już urodziła:) I tak Cię podziwiam,że jesteś taka dzielna no i zazdroszczę ,że już za chwilę wszyscy będziecie razem :kiss:
U mnie nie ma takich upałów jak u Was, ciągle 20 stopni i słoneczko więc idealnie :)
Az Wam współczuję tych upałów.

jak Maja zacznie rozrabiać w brzuchu to tez masakra, aż cała skacze :D
Zauważyłam,że lubi jak chodzimy na długie spacery, jakaś wtedy taka spokojniejsza jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690980 przez KarolciaZumba
Ja też już marzę,żeby wszystko porozkładać ale muszę czekać na łóżeczko i resztę bo wszystko zamawiałam w Polsce bo tutaj nic mi się nie podobało, więc zbieram wszystko do kupy żeby potem na raz wysłać :D

A jak mam zły humor to chodzę i trwonię pieniądze na Maję :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690994 przez Gosica
Już nie mogę się tych zakupów doczekać, chcoiaż jak już pisałam po szale zakupów mojej mamy szafa z ubrankami dla Maleństwa jest pełna :P

Co do pogody to u mnie dziś jest paskudnie. Zimno, deszcz i w ogóle fuj. W ostatnie dni taka huśtawka pogody od niesamowitych upałów po burze, deszcze i brzydką pogodę.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691022 przez KarolciaZumba
Gosica a jak z twoim apetytem?


srenka_918 a TY jak? jeszc jeszcze dużo czy już Ci się nic nie mieści :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691034 przez nike84
Ja na razie mam tylko ciuszki i kosmetyki. Bo z resztą muszę czekać aż zrobimy remont pokoju małego. Wtedy zamówie mebelki, a no końcu wózek.

Młody od rana buszuje w brzuchu, chyba taka chłodniejsza pogoda lepiej na niego działa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691319 przez srenka_918
KarolciaZumba u mnie w moim bebeszku dużo się jeszcze może zmieścić ;) no w sensie że częściej i to dużo częściej ;) tak z 8 posiłków na dzień, ale małych i to od 9 (nie chce mi się wcześniej wstawać dopiero jak mnie głód z łóżka wygna) do 19, potem nie jem bo jakoś już głodu nie czuję, a jak zjem coś z chciwości bo np znajdę ciasto u mamy w lodówce to mam zgagę, ale mąż się śmieje że to przez to że już się nie mam u mamy żywić ;) a jak tu się nie żywić jak w jednym domu się mieszka i się widzi co mama je ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691470 przez KarolciaZumba
a dużo przytyłaś? w sensie naprawdę tak mocno się tyje na koniec?
ja jak dziś włożyłam ciuchy to nie powiem nie czułam sie zbytnio komfortowo....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl