BezpiecznaCiaza112023

Witajcie Dziewczynki :)

10 lata 10 miesiąc temu #678045 przez KarolciaZumba
A powiedzcie mi moje drogie czy macie już wybrany wózek? Bo ja się zdecydować nie potrafię!!:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #678058 przez nike84
KarolciaZumba nie jesteś sama. Temat wózków to dla mnie jakiś koszmar :huh: Zupełnie nie mam pojęcia co wybrać, na co patrzeć :unsure: Jedynie jestem pewna, że chcę taki 3w1. A reszta - czarna magia ;) Dlatego wózek zostawię chyba na sam koniec :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #678457 przez KarolciaZumba
W sumie to mam kolejny dylemat życiowy : Po ile sztuk ubranek kupujecie dla swojego maluszka? w sensie ile par body, ile ręczników, kocyków itp :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #678774 przez nike84
Ja już sama nie wiem ile tego mam, ale najwięcej mam bodziaków - z długim rękawkiem, z krótkim rękawkiem, zapinane, wkładane przez główkę. Najmniej jak na razie mam pajaców, dlatego musze dokupić. Ręczniki i kocyki to myśle, że po 2 wystarczy, a co do ubranek, wszystkie mamy mi mówią, żeby nie przesadzać, bo maluszek bardzo szybko ze wszystkiego wyrośnie. Szczerze to nie wiem jak to wszystko ogarnąć :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #678872 przez srenka_918
Jeśli chodzi o wózek, to zdecydowałam się już wcześniej ;)
Jak dla mnie najważniejsze było żeby miał przekładaną rączkę (przód-tył), na drugim miejscu było u mnie to żeby wózek miał gondolę, spacerówkę i możliwość zamontowania fotelika sam., Potem patrzałam na to żeby składał się jak najbardziej bo w moim autku mam malutki bagażnik. Wózek musiał też mieć duże i dość szerokie koła ponieważ mieszkam przy polnej piaskowej drodze i nie może się zapadać. Dopiero potem zwracałam uwagę na kolor.

Ubranek mam malutko, 6 bodziaków (z krótkim rękawem 3 i z długim), 2 pajace mniejsze i 2 rozmiar większe bo nie wiem jaki duży będzie synuś, do tego jedne śpioszki, półśpioszki oraz 2 kaftaniki, czyli po najmniejszej linii oporu, rodzę na upały więc nie trzeba grubo ubierać a jak już będę znać rozmiar maleństwa to nakupię więcej tego co potrzeba. Kocyki mam 2 grubszy i cieńszy, do tego rożek i najwięcej mam pieluszek tetrowych różnych rozmiarów i grubości, można je nawet używać jako kocyk w upalne dni, więc się przydadzą.
Ręczniki mam 3, jeden z kapturkiem jeden duży kąpielowy i trochę mniejszy kąpielowy.
Mam nadzieję że mi wszystkiego wystarczy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #678887 przez KarolciaZumba
A ja dziś kupiłam wózek swoich marzeń :D
Hmm ja rodzę pod koniec września więc w sumie body z długim rękawem się przydadzą no i czekam na jakiś kombinezon, ale jeszcze kolekcji jesiennej nie ma w sklepach.
a kupujecie już w nadmiarze pampersy i mokre chusteczki? :)
jeśli tak to jakiej firmy? wszystko z jednej czy mieszacie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #678913 przez nike84
KarolciaZumba zazdroszczę zakupu wózka. A można wiedzieć jaki to? Ja też mam jeden upatrzony i jak nic mi sie do sierpnia nie odmieni to go kupię.
Dużo ubranek dostałam po koleżankach (kombinezony, sweterki, jeansowe spodenki), a bodziaki i pajace mama mi przysłała. A resztę, podobnie jak srenka_918 kupię po narodzinach małego, bo zobaczymy czy urodzi sie w wersji standard czy gigant ;)

No już nie mogę się doczekać kiedy założe mu te cudne, małe ubranka :silly:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #678916 przez KarolciaZumba
Kupiłam z firmy Joolz, cena tragiczna ale jest taki nowoczesny i zakochałam się jak go zobaczyłam :D

Hmm to może ja też tak zrobię z ubrankami, a powiedzcie mi kupujecie rajstopy?

jaaa ale fajne ciuszki :D
a ja jeszcze takich nie mam , ja same body mam :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #678926 przez nike84
No wygląd ma na prawdę bajeczny, ale cenę swoja drogą też :laugh: Ale jest świetny.
Ja takie ciuszki jak jeansy czy sweterki dostałam, bo też nawet nie pomyślałam o zakupie takich. Na początek i tak najważniejsze są body, pajace czy śpiochy. A takie bajeranckie ciuszki to bardziej mi sprawiają przyjemność :P

No i co z tymi rajstopami :unsure: ja nie mam bladego pojęcia czy będą potrzebne czy nie, chociaż troszkę mnie przeraża ubieranie ich takiemu maleństwu :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #678989 przez srenka_918
Ja rajstop nie kupuje, jak już to jeżeli Pawełek trochę "stwardnieje" :lol: na pewno w pierwszym miesiącu bałabym się ubrać takie małe rajstopki na takie małe nóżki ;) z pomocą przychodzą półśpiochy, które w chłodniejsze dni można ubrać pod pajac lub jeansowe spodenki. Świetne ubranka ;) powalają maleńkością ;) każda by chciała urodzić jak najmniejsze dziecko bo łatwo przechodzi a do ubierania żeby było jak największe ;) i gdzie tu kompromis ;)

Jeśli chodzi o pampersiaki i husteczki to nie mam zapasu, jedna większa paczka jednego i drugiego tej samej firmy, tak sobie pomyślałam że jeśli coś by szkodziło np pieluszki tej firmy odparzały lub środek nawilżający podrażniał pupcię to nie będę dociekać co to tylko zakupię inny komplet innej firmy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #678993 przez srenka_918
A i jeszcze jedno co myślicie o stanikach do karmienia? Przyznam się że żadnego nie mam a pierwsze skurcze odczuwam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #679021 przez nike84
Mnie rajstopy też przerażają :laugh: Jak je ubrać na takie małe ciałko?
A co do pieluch i chusteczek to też tak myślę żeby kupić po jednej paczce tego i tego i zobaczyć jak pupcia maluszka będzie reagować. Zwłaszcza że od innych mam słyszałam tyle sprzecznych informacji, a jednak każdy dzidziuś jest inny.

Biustonosze do karmienia to moim zdaniem przydatna rzecz i na pewno sie w taki zaopatrzę, ale jeszcze nie wiem gdzie. Tyle tego jest. Chociaż wolałabym kupić go nie przez internet, tylko najpierw miec możliwość przymierzenia w sklepie, bo biustonosz jednak powinien być wygodny, dobrze dopasowany i dobrze trzymać cycuchy :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #679032 przez srenka_918
Stanik musi mocno trzymać cycuszki bo przecież będą ciężkie i wypełnione mlekiem, dlatego wybór jest dla mnie taki przerażający, zawsze miałam problem z doborem stanika...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #679042 przez nike84
Oj ja też :( Dlatego zakup przez internet w moim przypadku odpada. I najprawdopodobniej wybiore się do Triumpha po biustonosz

www.triumph.com/pl/pl/10014.html#.UbeMidivnIU

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #679356 przez KarolciaZumba
też się właśnie nad nimi zastanawiałam , bo wielkość moich piersi w ciąży mnie przeraża, mam je po prostu ogromne hihihi :laugh:

Hmm ja znów słyszałam,żeby lepiej sobie zrobić zapas z tymi pampersami i chusteczkami bo będą szły jak woda!
Ja Chyba zwariuje do tego czasu!
Macie też tak,że zaczynają Wam się śnić dziwne sceny porodowe i Wasze maleństwo?
Bo ja przechodzę ostatnio tak dziwne i straszne sny,że noc mogła by dla mnie nie istnieć.... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl