BezpiecznaCiaza112023

mamusie pazdziernik2010:)

15 lata 10 miesiąc temu #27962 przez Joanna-Rona
Witajcie :)

Alicja tak cicho siedzi że tylko czasem gdzieć przepłynie. Niby się więc rusza ale wcale mnie to nie cieszy, troszkę się o Nią nawet martwie. W czwartek zapytam Pani ginekolog czy by mi nie zrobili KTG to zobacze jak tam stuka jej serduszko.

Wczoraj zrobiliśmy lwią część zakupów wyprawkowych. W nadchodzącą sobotę kupimy już wszystko :laugh:

Pakujecie już torby czy dopiero we wrześniu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 10 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #27980 przez Martynka__89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 10 miesiąc temu - 15 lata 10 miesiąc temu #28057 przez Katarzynka
Hej dziewczyny :)

Ja dzis po wizycie moja mała dzidzia w końcu postanowiła się ujawnić to dziewczynka Kinguś waży 1574 :lol: :woohoo: :laugh:

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 10 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #28079 przez Martynka__89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 10 miesiąc temu #28121 przez kinia83
hey dziewczyny u mnie dziś zaczął się 30tydzień praktycznie jeszcze niemam nic pare ciuszków to wszystko ale chyba czas zacząć przygotowani torbe napewno spakuje we wrześniu ;) ale to wszystko chyba dlatego że mam stracha wielkiego zaczyna mnie to przerażać strach wielki :huh: miałam usg robione 2tyg temu moja dzidzia ważyła 1195gr rosnie z dnia na dzień i wierci sie strasznie od samego początku :laugh: mam tylko nadzieje że wytrzyma do konca i nie zechce wyjsc sobie wcześniej....niestety niewiemy co bedzie bo lekarz niechciał nam powiedzieć i może i lepij niespodzianka :lol: byle by zdrowe było :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 10 miesiąc temu #28128 przez poziomka32
Witajcie!!!
A ja byłam wczoraj na USG u prywatnego gina. Mój Antek waży prawie 1,9kg (31 tydzień)ma bujną czuprynę i obrócił się...ale pupą w dół!!!I siedzi sobie w moim brzuszku a główką uciska na żołądek - stąd moja zgaga. Więc może czeka mnie CC?? Mój Syńcio jest duży i miejsca ma mało na obrót - jednak jest jakaś szansa...może akurat coś mu się odwidzi???? Bardzo chciałabym naturalnie rodzić!!!Psychicznie przygotowywałam się do porodu SN - a tu taka "kiszka" jak powiedział lekarz :P Poza tym zmęczona już jestem noszeniem mojego brzuszka...dzisiaj strasznie boli mnie głowa..
Idę leżeć...pozdrawiam Mamcie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 10 miesiąc temu #28172 przez Joanna-Rona
Poziomka32 Nie martw się Mały ma jeszcze troszkę czasu, żeby się dobrze ułożyć. Ja to chyba bym się jednak ucieszyła jeśli ostatecznie zrobiliby mi cesarkę. Szczególnie, że wczoraj w szkole rodzenia Pan ordynator z porodówki potwierdział na wykładzie, że cesarskie cięcie w dzisiejszej dobie ma identycznie dużo powikłań jak poród naturalny.

Kasia Gratuluje dziewuszki Alicja będzie miała koleżankę :)

Ja dzisiaj zabieram sie za wyszywanie Kubusia Puchatka i Kłapołuszka.

Całuski

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 10 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #28174 przez Martynka__89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 10 miesiąc temu #28203 przez poziomka32
Dzięki Mamcie za słowa pocieszenia!!! A co do wyprawki to ja też nie posiadam zbyt dużo rzeczy. Brakuje łóżeczka, materaca, wózka i kosmetyków. Materac muszę kupić a łóżeczko i wózek mam "zaklepane" u znajomych. Kosmetyki - wiadomo trzeba kupić :) Wczoraj kupiła herbatkę z bobo-vita z kopru włoskiego - na kolki dla Maluszka tak w razie "W" a kosmetyki będę kupować z firmy Johnson and Johnson. Moja starsza córka ich używa i jesteśmy bardzo zadowolone z nich.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 10 miesiąc temu #28214 przez Madzia89862
poziomka spokojnie malenstwo ma jeszcze troche czasu i z pewnoscia sie zdazy obrocic a jesli nie mowi sie trudno-my niestety na to wplywu nie mamay;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 10 miesiąc temu #28283 przez _aga86_
przeczytalam wszystkie zalegle posty "pazdziernikowych mamus". Fajnie tak powspominac- rowny rok temu przechodzilam przez to samo:D Ciekawe, czy ktoras urodzi 16stego- jak ja tylko rok temu:) Poziomka tez znam historie jednej dziewczyny, ktora miala miec cesarke ze wzgledu na ulozenie dziecka i na pare dni przed porodem okazalo sie, ze dziecko ulozone jest glowka w dol dzieki czemu rodzila naturalnie:) Joanna naprawde nie ma sie czego bac porod nie trwa wiecznie i uwierxz mi dla wlasnego dziecka zrobisz WSZYSTKO a porod jest tego poczatkiem. Jezeli chodzi o cesarke na zyczenie- jestem przeciwna... Dla dziecka i kobiety duzo lepszym rozwiazaniem jest porod naturalny. Poczytajcie troche na temat cesarki- w pozniejszym wieku moga byc tego skutki uboczne. Co innego jak sie rozpoczyna akcja porodowa i nie ma innego wyjscia, a jesli chce sie ja na zyczenie to lekarz decyduje o terminie porodu- nie dziecko!!! Trzymam kciuki- najszczesliwszy dzien w waszym zyciu jeszcze przed Wami- zbliza sie wielkimi krokami:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 10 miesiąc temu #28286 przez sylwcia
Poziomka a ja mam przykład w najblizszej rodzinie że dziecko ułożyło się główką w dół pół godziny przed porodem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 10 miesiąc temu #28287 przez sylwcia
poziomka32 a skąd wiesz że Twój maluch ma bujną czuprynę????????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 10 miesiąc temu #28328 przez Joanna-Rona
Cześć Mamcie !

Ja po wczorajszej wizycie u Pani ginekolog jestem spokojniejsza. Zrobili mi zapis KTG wszystko jest ok nawet Mała zainteresowana tym co sie dzieje zaczeła się ruszać co w dzień przed południem raczej sie jej nie zdarza :) Nie miałam usg bo Pani ginekolog stwierdziła że niedawno miałam w szpitalu więc nie wiem ile Alicje teraz waży natomiast ja już 13 kg w ciąży podskoczyłam na wadze ale nawet tego szczerze mówiąc nie odczułam. Mam jescze wybrać sie w najbliższym czasie do okulisty, ale słyszałam ze teraz juz raczej i tak nie robią cesarek ze względu na wskazania okulistyczne Pani dr powiedziała mi że u niej w szpitalu puszczaja do naturalnego porodu nawet dziewczyny z odklejeniem siatkówki co mi sie wydaje już mało zabawne. Przecież to grozi ślepotą! Cóż ci ginekolodzy nie wymyślą, wynika z tego, że przez takie praktyki na okulistyce mają co robić. Słyszałyście coś o takich praktykach?

Coś mi dzisiaj duszno i ciążko nie wiem czy burzy w Kraku nie będzie :)

Wiecie wczoraj nie miałam jak sie dostać do szkoły rodzenia mój mąż miał kryzys w pracy a szkoda bo było spotkanie z psychologiem, akurat coś dla mnie :(

Byliśmy za to w Zabierzowie w naszym domku i majster z pomocnikiem dużo zrobili: ułożyli płytki na tarasie i balkonie, jedną ściene płyteczek w dużej łazience, a dziś pracuja nad podłogą w wiatrołapie i kuchni :) No jak tak dalej pójdzie w grudniu się wprowadzimy
:laugh:

_aga86_ dzięki za wsparcie :) Dalej się boja ale przynajmniej przeszedł mi nastrój depresyjny.

Całuski

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 10 miesiąc temu #28343 przez Madzia89862
joanna rona moja szwagierka ma wade wzroku(nosi silne okulary)nie wiem czy na plusie czy na minusie ale juz jej z gory lekarz powiedzial z nie ma co liczyc na porod naturalny jedynie na cesarke.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2026 ZapytajPolozna.pl