BezpiecznaCiaza112023

mamusie pazdziernik2010:)

13 lata 8 miesiąc temu #28397 przez Joanna-Rona
Czyli dzieki Bogu nie we wszystkich szpitalach zwariowali :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28409 przez poziomka32
A mój Antek dzisiaj tak daje czadu z poruszaniem się w moim brzuchu....masakra!!! Siedzę to się wierci, leżę to się wierci i to tak boleśnie momentami, że wyć mi się chce!!! Nie wiem czy próbuje się odwrócić??? A to ze ma bujną czuprynę, to lekarz na USG mi powiedział - że ma długie włosy i na całej głowie - tez widziałam :) Zresztą my z mężem mamy bujne czuprynki :) więc co się dziecku dziwić :) Moja starsza córcia też ma bardzo gęste włosy :)Poza tym dzisiaj u mnie duchota była straszna, coś tam się chmurzyło...ale na tym poprzestało. Wciąż myślę o tej cholernej cesarce :( pomimo tego, że przecież mały może się odwrócić jeszcze!!!W środę idę do mojego ginekologa i będę miała kolejne USG to zobaczymy czy dzisiejsze manewry mojego bobasa to były tylko manewry czy może misja pt."Przewracam się do góry nogami" :P Poza tym to doskwierają mi bóle pleców. I takie tam różne...jak baba w ciąży :)
Pozdrawiam Mamcie!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28413 przez Joanna-Rona
Poziomka32 To może włąśnie Synek wykonuje ewolucje żeby Cię zaskoczyć :) Życzę mu powodzenia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28429 przez poziomka32
Joanna Rona też mam taką nadzieję i również życzę sobie jak i jemu tego obrotu!!!!BĘDZIEMY NAD TYM PRACOWAĆ!!A my już wstaliśmy, jedziemy z moją córcią starszą kupić wyprawkę do szkoły :) książki kupione a teraz pora na inne gadżety typu piórniki, zeszyty i takie tam. W końcu to trzecia klasa już!!! :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28505 przez sparrowkot
Hej mamusie !!
Dołączam z wielką radością do tego wątku !!
Jestem w 33 tygodniu ciąży i już tylko kilka tygodni dzieli mnie jak i was od tego dnia w którym to zobaczę moją córunię ...

Cieszę się że tu trafiłam i licze na waszą przyjaźń !!
Termin mam na 2gi października aczkolwiek z ostatniego usg wyszlo mi na 29września ...
we wtorek idę do lekarki ale kurcze nie zrobiłam za wczasu badań jakie mi zleciła i robiłam je dopiero teraz (tak mi ten czas leci ostatnio szybko ) a okazało się że muszę je powtórzyć bo coś im się poknociło w laboratorium czy jakoś tak się tłumaczyli ... no i będę w poniedziałek szła dopiero na badania a więc wyniki będą we wtorek po południu dopiero :( A ja mam do lekarki na 9 ... i nie wiem teraz co jej powiem - głupio mi kurcze .. tak się zagapiłam ...
uffffff

Pozdrawiam :* :cheer:

Wanessa

Nati

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28520 przez alaq
Witamy na forum sparrowkot:) Rozgość się:)
A co do badań może jest taka możliwość jak u mnie w przychodni, że można poprosić o przesłanie faksem wyników? I wtedy przed wizytą odbierasz wyniki. Albo po prostu przesuń o 1 dzień wizytę i problem z głowy:)
pozdrawiam

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7073
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=13274

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28522 przez sparrowkot
Nie mogę przesunąć wizyty u nas jest straszny problem z limitami ... jest mnóstwo pacjentek a limitów mało i lekarka już ostatnio mi mówiła że nie wie czy na październik jej starczy żeby kogokolwiek móc przyjąc z kasy chorych .. makabra jakaś !!
Pójdę i powiem jej że zaniedbałam bo gapa jestem nooo!!!
Z drugiej strony kurcze mam dwie kumpele które nawet nie wiedziały że są w ciąży jedna aż do 8 miesiąca a druga do 6 i nie robiły badań a dobrze wszystko ..
ojojojjj .... no cóż zrobić .. ja to jestem taka roztrzepana a czas mi ucieka jak perszing ostatnio ...
Co przygotowujecie dziewczynki dla swoich pociech? Ja szyję pościele i dziergam kocyki oraz sweterki teraz akurat wymyśliłam sobie wzór serduszkowy na kocyk i robię w takim kolorze brzoskwiniowym - na drutach :D będzie do wózeczka albo do leżaczka ładniutki :)
Już się nie mogę doczekać aż przytulę w ramionach moją kruszynkę. Jej braciszek też czeka z utęsknieniem na nią :D

Wanessa

Nati

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28532 przez alaq
Hmm... no to jednym słowem przerąbane w tej przychodni;/
Ale nie martw się o te badania - ja też raz zaniedbałam, bo obudziłam się w ostatniej chwili, tak się czasem zdarza, a do tego jeszcze ten upał niemiłosierny. Właśnie zażartuj lekarce, że to przez ten upał wyparowało Ci z głowy:) chybaże tam skąd Ty jesteś to nie ma upału;(
pozdrawiam

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7073
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=13274

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28534 przez poziomka32
Witaj sparrowkot :)Witajcie Mamcie!!!!
A ja mam już całą wyprawkę :) tylko czekam jeszcze na materac do łóżeczka :)Jakoś tak wolę wcześniej mieć wszystko tym bardziej ze mój mały może wcześniej pojawić się na świecie :P w związku z tym ułożeniem pośladkowym.
Pozdrawiam!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28545 przez sparrowkot
Ja też już dużo rzeczy mam - mamy kołyskę taką o !! pochwalę się a co mi tam ;p

mamy do niej pościel oczywiście całą. Meble zmieniliśmy bo w naszych nie było za dużo miejsca a teraz mamy inne i się dużo więcej pomieści więc na naszą kruszynkę jest już - ubranka mam odkupione od pewnej dziewczyny - z ogłoszenia mam w rozmiarach 62 i 68 - za 90sztuk zapłaciłam 60zł więc się opłacało. Do szpitala mam jeden narazie komplecik czyli śpioszki+kaftanik+koszulka+rękawiczki+czapeczka mam pieluchy spakowane już wszystko w torbie, dla mnie te wszystkie rzeczy też. Teraz zamówiłam sobie fotelik-leżaczek-bujaczek taki do samochodu 0-13kg bo w tym chcę dzidzię wynieść ze szpitala jak będę wychodziła ... wózka jeszcze nie kupiłam ale na to jest czas..

Wanessa

Nati
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28630 przez sparrowkot
ooooj a co was tu nie ma??
Co to ma być za leniuchowanie hę?? Pozdrawiam i miłego dnia życzę !! Idę właśnie do gina - bez wyników ;/ będzie krzyk i zgrzytanie zębów ... ojoj .... ale zobaczę znów swoją małą :D

Pozdrófffki

Wanessa

Nati

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28661 przez Joanna-Rona
Witajcie Mamcie :)

sparrowkot Miło, że do Nas zawitałaś. Jak masz mądrą Pania ginekolog to na ciężarną krzyczeć nie będzie :) Swoją drogą mi też ostatnio na cito faxem wysyłali wyniki moczu :)

Poziomka32 To córcia szczęśliwa z wyprawki szkolnej. Ja choć nie lubiłam szkoly to te pierwsze dni po wakacjach zawsze były wesołe :) Ech no i te nowe książi zeszyty, dopiero później się przykszyły. Jak Antek ? Dalej robi ewolucje :)

Wczoraj Kochane poskładaliśmy łóżeczko i troszke przemeblowaliśmy pokój, jutro ma przyjść przewijak a reszte wypraki takie już tam drobiazgi kupimy w sobotę. Mieliśmy załatwić w tą, ale samochód nam padł i na lawecie zabrali go do salonu tak więc nie byłam w niedziele nawet u teściów na obiedzie.

Co do tego łóżeczka to musze zobaczyć na allegro za materacykami, to znaczy kupimy go pewnie w hurtowni ale to nasze łóżeczlo ma taki troche nie standardowy wymiar 116x53 (dawniej takie robili a to dostaliśmy właśnie w spadku)

Całuski :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28668 przez sparrowkot
Nie krzyczała ;p hihi .. śmiała się nawet że ostatnio co druga pani jej wyniki zapomina przynieść albo badań zrobić .. zwalają to na zmienne ciśnienie hihihi
Widziałam moją księżniczkę- raz jeszcze się upewniałam czy jest napewno księżniczką a nie królewiczem ale nie ma siły żeby nią nie była więc - hurra!! Mam synka a teraz córunia - w sam raz ! No nie? My łóżeczko złożymy sobie około połowy września, liczę że będę rodziła w terminie - bo u nas w rodzinie zwykle tak bywa dwa dni w tą czy w tamtą nie robi różnicy jednak wolałabym wcześniej niż później hihi ...
Już się nie umiem doczekać a tu jeszcze czeka mnie przywitanie roku szkolnego z moim drugoklasistą i chodzenie z nim na treningi .. łojojo... tyle się jeszcze będzie działo a ja już myślę tylko o tym 2 października :D

Wanessa

Nati

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28764 przez Joanna-Rona
:)

No więc jednak będziemy mieć problem z tym łóżeczkiem. Standardy się zmieniły między czasie a to jest łóżeczko po starszym dziecku. Nie wiem czy opłaca się nam kupować materacyk na zamówienie :( A już się cieszyłam.

sparrowkot Wcale się nie dziwie, że myślisz o październiku, mimio całego zamieszania jakie na Ciebie czeka. Fajnie że masz teraz Córcie :)

Całuski

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28768 przez sparrowkot
Joasiu ja mojemu pierwszemu też musiałam miec inny materac na zamowienie to by wyszło 350zł za niego ;/ jakaś katorga !! Więc poprostu kupiłam gąbkę i zrobiłam materac ...
więc kombinuj dziewczyno i się nie poddawaj
Na allegro kupiłam

Wanessa

Nati

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl