BezpiecznaCiaza112023

mamusie pazdziernik2010:)

13 lata 6 miesiąc temu #35274 przez kakasia20
tak sobie weszłam na pazdziernik a tu taka cisza nikt nie pisze ... czyzby wszystkie na porodowkach sie znalazły mamusie?

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35276 przez Madzia89862
wiekszosc urodzila:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35281 przez poziomka32
Witajcie!!!

No tak....porody już za nami teraz tematy:kupka, siku, cycuś :):):) Ja też jestem krówka mleczna....i to jaka...mleka mam jak dla drużyny piłkarskiej!!! :P Ale mój Młody jest strasznie zachłanny i niecierpliwy. Je tak łapczywie, że się aż zapowietrza...ulewa mu się również prawie po każdym jedzeniu..ale zależy - nieraz od razu po jedzonku a nieraz po godzinie :)Kupek robi mnóstwo - po każdym jedzonku praktycznie -nieraz nawet ze dwie w czasie karmienia - tylko ze on potrafi "rozmawiać z cycusiem" nawet i 2 godz a potem śpi jakąś godzinkę?? Pani w szpitalu powiedziała, ze krówkę muszę sobie do domu sprowadzić :P:P. Dokarmiam go w nocy bebilonem bo inaczej to nie spałabym, 24h na dobę!!! Ale mój Antoś i tak woli pierś od butelki - wie co dobre hihihihi - mój Mąż mówi na niego - koneser kobiecych piersi...:P hihihihi jak się przyssa...to nie odpuści :)

LECĘ BO WŁAŚNIE WSTAŁ!!!
Całuję Mamusie!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35559 przez poziomka32
Ach i nabawiłam się zapalenia piersi :( Ból niesamowity...a gorączka prawie 40 stopni wczoraj była :(:( Przystawiałam Małego do piersi - tej chorej - bolało niesamowicie!!!
Biorę Duomox i pyralginę na obniżenie gorączki.tak w szpitalu zalecili. Narazie jest trochę lepiej. Zobaczymy wieczorem. Mój Antek ma straszne zatwardzenie od wczoraj. Biedny tak się męczył w nocy, aż podałam mu herbatkę z kopru...20 ml..wypił i za 15 minut była kupka :) Ale widzę, ze jeszcze go coś męczy, więc teraz ja wypiłam herbatkę....nie wiem czy to na skutek mojego mleka z chorej piersi??? Mam strasznie czerwoną, i wciąż boli. Powiem Wam, ze nigdy nie myślałam, że pierś może tak boleć!!!
Całuje Mamcie!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35560 przez Madzia89862
oj trza uwazac ponoc dobry jest oklad z ugniecionej kapusty.3maj sie poziomka a malego ucaluj.niech rosnie zdrowo na cycusiu.trzeba troche wytrzymac i wszytsko sie unormuje.a to ze czesto kupki robi i po kazdym jedzeniu to normalne w tym wieku:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35566 przez poziomka32
Madzia89862 mam nadzieję, mój mąż dzisiaj pojechał i sama jestem w domku :(:( z dwójką dzieci więc łatwo nie jest...a do tego to zapalenie!! Ale walczymy z Antosiem!! Przeżyłam nawał to przeżyje zapalenie...mam nadzieję,,,
Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35605 przez alaq
Poziomka duomox Ci pomoże ale najlepsze są okłady z zimnych roztłuczonych liści kapusty!!!
Wiem coś na ten temat - zapalenie piersi miałam 3 razy!!! Porażka, temperatura 40 stopni, że ledwo małego mogłam utrzymać przy karmieniu. Mąż mi tłuczkiem rozgniatał parę sztuk liści kapusty i przykładałam do chorej piersi, owijałam folią by nie brudzić stanika i żeby zdały swój egzamin - obniża skutecznie obrzęk. Polecam :)A ból to fakt, niemiłosierny, że aż się zes..rać można. Noi przystawiać jak najczęściej małego do chorego cycusia. Trzymam kciuki i powodzenia!!! :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7073
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=13274

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #36171 przez Martynka__89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36888 przez poziomka32
Jakoś przeżyłam...zapalenie minęło. Ale dokarmiam Małego Bebilonem. Zjada na jedno posiedzenie 120 ml i to tak że się spoci a później pierś...albo na odwrót..najpierw cycuś a potem butelka. Czasem to mam wrażenie, ze zamiast piersi to sama skóra mi wisi...jak mój Syn zje. Ogólnie zauważyłam że ma zatwardzenia po moim pokarmie i często mu się ulewa. Jak dostanie samą butelkę to nic się nie dzieje. Już prawie nic nie jem, uważam na wszystko a i tak zatwardzenia ma straszne. Dzisiaj dałam mu w nocy rumianek - to trochę zrobił rano kupki. Poza tym notoryczny brak snu....Mój Mały śpi po godzinie po czym potrafi 2 wisieć na cycusiu a na koniec i tak dokarmiam, bo krzyczy wniebogłosy...
Pozdrawiam Mamcie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #36894 przez Martynka__89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37043 przez OlaToma
witam ja moje Mateuszka też karmie piersią i stosuje kapturki aventu co o nich myslicie? w szpitalu po kryjomu dokarmiają potem miałam problem go przystawić przyszłam do domu i stosuję do dziś już 3 tygodnie :) przybiera ładnie bo jak miał 18 dni to już 1 kg więcej ale koleżanka mnie nastraszyła bo miała chora pierś i dzisiaj jej ją nacinali stwierdziła, ze to od tych kapturków (poleciła mi skorzystać z pomocy poradni laktacyjnej)... czy są jakieś skutki uboczne ich stosowania? dodam, że nie próbowałam bez nich karmić małego bo się strasznie wściekał i mi tak jest wygodniej.... proszę o opinię jakąś mamuśkę, która ich używała!!!!!!!! pozdrawiamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37061 przez alutka1011
Ja ich używam do tej pory ale nie widzę żadnych skutków ubocznych.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37074 przez poziomka32
Ja nie używałam kapturków. Więc nie wiem - ale nie wydaje mi się aby szkodziły - wręcz przeciwnie - chronią sutek przed podrażnieniami!!
Wczoraj była u mnie Lekarz Pediatra na wizycie patronażowej. Mój mały w dwa tygodnie przybrał....900g!!!! Waży 4720g a ma dwa i pół tygodnia. Jak 15 października wychodziłam ze szpitala to Antek ważył 3820g. Pani doktor powiedziała, że kawał faceta z niego :):)i jeszcze pewnie z kilo przytyje za dwa tygodnie. 19 XI jadę na "bioderka" a 26 XI pierwsze szczepienie. Będę brała szczepionkę skojarzeniową - 120zł i jedno wkłucie a do tego rota-wirusy - 200zł i do picia. I tak 3 razy co 6 tygodni - kosztuje trochę ten interes (960zł razem)ale dla mojego Maluszka wszystko...:* Poza tym u nas piękna pogoda - będziemy iść na spacerek :) :) a jutro wyjazd w gości :):):)

Pozdrawiam Mamcie!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37093 przez alaq
cześć dziewczyny
co do kapturków to używałam, bo miałam tak zgryzione sutki, że nie dałam rady bez. Ciągle mi krew leciała. Nie sądzę by koleżanka miała nacinaną pierś przez kapturki - bzdura jakaś, miała po prostu takie zapalenie, które zaniedbała, że musieli jej nacinać. Ot i cała prawda.
pozdrawiam:)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7073
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=13274

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37165 przez OlaToma
trochę mnie uspokoiłyście z tymi kapturkami ale od 2 dni przystawiam małego do gołej piersi i załapał od razu :) faktycznie sutki zaczęły tylko boleć i są bardziej wrażliwe....
choć nie ukrywam że bez nich jest wygodniej-nie trzeba myśleć o wyparzaniu i lataniu do kuchni za każdym razem :) na razie spróbuję nadal bez nich ciągnąć ile się da :] chyba, że będzie chciał mi odgryźć co nieco ;) pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl