BezpiecznaCiaza112023

mamusie pazdziernik2010:)

13 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #37166 przez Martynka__89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37189 przez OlaToma
Martynka__89 napisał:

Ja cały czas się zastanawiam kiedy wyjść z małym na spacer, na razie werendujemy przy otwartym oknie. Trochę się boję wyjść na spacer, ah ta jesień. A jak widzę słoneczko za oknem to marze sobie o spacerku...


mi położna zaleciała pod koniec 2 tygodnia i tak też wychodziliśmy.. jeżeli chodzi o pogodę to nie w każdy dzień wychodzimy - tylko wtedy gdy za bardzo nie wieje....uważam, że nie ma na co czekać a więc marsz na spacer :) (najlepiej w okolicach godz. 12:00) wtedy jest najcieplej!!

A mój Mati budził się dzisiaj co godzinę - tak mało pospałam -dzisiaj 3 dzień jak karmię bez kapturków ale mam wrażenie że jak ich używałam to najadał sie bardziej ssał dłużej i rzadziej budził się w nocy ahh już sama nie wiem.... muszę gadać z położna-miała przyjść w piątek ale się nie wyrobiła ;-/ i będzie dopiero jutro!

a jak tam pępuszki odpadły już Waszym dzidziusiom? Mojemu już dużo wychodzi psikamy go za każdym razem przy okazji przewijania okteniseptem ale nadal jest...

p.s. dajecie smoczka swoim maluchom? ja daję sporadycznie jeżeli wiem, że jest przewinięty i najedzony a dalej marudzi.... proszę o rady hehe

pozdrawiam i życzymy miłego dnia :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #37221 przez Martynka__89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37244 przez raczek10
Cześć dziewczynki !!

OlaToma pępuszek w zasadzie powinien odpasć w ciągu dwóch tygodni.
Nie wiem czy ty tylko psikasz czy również odkarzasz w koło kikutka. trzeba robić to dość starannie i często 5-6 razy na dzień .
skoro kikutek jeszcze Mateuszkowi nie odpadł to powąchaj czy brzydko nie pachnie bo może coś się dziać.

dla naszego Jasia to koło dziesiątego dnia od porodu odpadł i był to tylko suchy strupek.

P.s. Jak się chowają wasze maluszki urosły już troszeczkę :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37462 przez OlaToma
Mój synuś ma się dobrze :-) (jak widać;)) 08.11 skończy miesiąc ale ten czas leci :D
pępuszek jeszcze jest dziś położna dała kilka dodatkowych wskazówek ... mam nadzieję, że na dniach odpadnie :-)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37463 przez OlaToma
i jeszcze jedno zdjątko-z dzisiaj
mój mały myśliciel ;-)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #37545 przez Martynka__89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #37986 przez poziomka32
Witajcie!!!

A ja mam bonanzę normalnie od 3 dni...Mój Antek ma takie zatwardzenia ze aż mi go szkoda..dostał wczoraj czopek..poszło tyle kupki, ze w szoku byłam, gdzie to zmieścił..I wieczorem od początku zjadł dwa posiłki...i od 1-szej w nocy dzisiaj znowu stękał i się prężył. A do tego wieczorem kolkę miał....:( :( nad ranem znowu czopek - ale tylko na chwilę...włożyłam i zaraz kupka poszła. Mały zjadł..i od początku - chce kupkę, zrobić nie może..a kupki robi "luźne", więc nie rozumiem dlaczego nie może ich wypchać?? Dzisiaj idziemy do lekarza. Chyba zmienię mleko. Teraz dostaje bebilon a zmienię na bebilon comfort.
Muszę tylko z lekarzem pogadać. Masakra jakaś. Moja starsza córka z życiu kolki nie miała ani zaparć. A karmiłam Bebikiem - najzwyklejsze mleko...
Pozdrawiam Mamcie!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #38241 przez Martynka__89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39187 przez raczek10
WITAJCIE :) :) :)

TAK SIE DO WAS WPROSIŁAM :silly:

CO U WAS TAK CICHO . CHWALCIE SIE JAK SIE MAJĄ DZIECIACZKI WASZE . Z TEGO CO WIDZĘ TO TYLKO MARTYNKA SAMA ZOSTAŁA :(
U NAS NA WRZEŚNIU TEŻ CICHO B)

PS. JAK WASZE MALUSZKI W NOCY SYPIAJĄ :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #39250 przez Martynka__89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39302 przez poziomka32
Martynka - u mnie ok :):) termin się zgadza :P A u mnie bez zmian wciąż jedno i to samo Mój Antek pije mleczko Bebilon pepti. Piersią już nie karmię bo nie dawałam rady. Moj Syn zjada 150 ml mleka co 2.5-3 godziny. nawet w nocy nie ma przerwy dłuzszej. A tyle to dzieci w 3-cim miesiacu jedzą :) Smok jeden :P Ale za to waży teraz jakieś 5500g :):) i ma ponad 70 cm :) Poza tym zatwardzenia dokuczają - muszę mu czopkami pomagać :( poza tym mój Antoś spać nie lubi - w ciągu dnia zje sobie po czym drzemka 15 minut i dawaj....mama noś mnie!!!!a mi nieraz ręce odpadają i plecki bolą :(:(:( ale cóz zrobić...Mają wasze maleństwa też takie problemy z kupka??? Mój nie ma strikte "zatwardzeń" - on ciśnie i ciśnie bordowy na buźce..a nie umie wycisnąć kupki.Jak dostanie czopek to sekunda...nieraz dobrze nie włożę a kupcia już sama idzie :) Poza tym kolki czasem ma...ale to sporadycznie. Daję mu już herbatki między karmieniami - oszukuję żołądek - bo on by tylko jadł i jadł!!!!Poza tym bez zmian. siedzę w domku, chodzę na spacery, karmię, przewijam, usypiam i tak w koło macieju to samo :p
Całusiam Mamcie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #39309 przez Martynka__89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #39473 przez Martynka__89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #39713 przez Martynka__89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl