BezpiecznaCiaza112023

mamusie pazdziernik2010:)

13 lata 5 miesiąc temu #39787 przez poziomka32
Eh..ja też zalatana. Chrzest mam w niedzielę, i trochę załatwiana mam :) Poza tym u mnie bez zmian. Chodzę z Młodym na spacery. Wczoraj byłam jakieś 3 godzinki :) Spał przynajmniej Smok mały :) A poza tym nic się nie dzieje ciekawego. Dalej nie może kupki zrobić - zwieracze jeszcze dobrze nie pracują. Poza tym jest ogromny ten mój Syn :) Je różnie - czasem po 80-90ml ale śpi około godzinki i później znowu coś je, czasem wsunie 150ml i śpi 2 godzinki :)zależy. Dopajam go dość dużo. W piątek jadę na bioderka a 26 XI szczepienie.
Kurcze zostało mi jakieś 8kg nadwagi. W nic się nie mieszczę!!!!!!!!!!! Eh..straszne to..otwieram szafę...a tu..wszystko za małe, za wąskie...w biodrach najgorzej. Mam nadzieję, że się zmniejszę w końcu!!!
Całusiam Mamcie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #39806 przez Martynka__89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39827 przez poziomka32
Daję mu herbatki: koper, rumianek (z bobo vity), uspokajająca i ułatwiająca trawienie (z hippa)próbowałam wodę samą ale nie przeszło - pluł smoczkiem :) zazwyczaj po południu - dostaje uspokajającą a rano na trawienie. Na kupkę - rumianek a na bączki :P koperek :)wszystko w zalezności co mu tam dolega!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39834 przez poziomka32
A to mój Syńcio :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39836 przez poziomka32
I tu też :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #40059 przez Martynka__89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #40065 przez Martynka__89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu - 13 lata 5 miesiąc temu #40296 przez OlaToma
witam :0 ja wczoraj byłam z moim Matim u lekarza pokazać pępek - bo jeszcze go ma :D (skończył 5 tygodni haha) uparty pęplulek i myślałam że go zaszczepią ale nie minęło jeszcze 6 tygodni (myślałam, że się uda bo mąż tak pracuje, że mi pasowało z nim wczoraj iść...)i dopiero za 2 tygodnie idziemy a waży już 4870 :D:D tylko pierś i nie dopajam NICZYM pokarmu mam sporo i fajnie mi przybiera :)) oby tak dalej :))))))))

p.s. my też mamy chrzest w niedzielę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40297 przez OlaToma
a dziewczyny szczepicie na rotawirusy?? my się zdacydujemy chyba koszt 300 zł no i lakarka zaleca...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40300 przez OlaToma
śpiący królewicz :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu - 13 lata 5 miesiąc temu #40303 przez OlaToma

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40307 przez poziomka32
Ja jutro mam bioderka. Szczepienie 26 XI i rotawirusy też będę brała. U mnie to koszt 200zł a szczepionka skojarzeniowa 120zł (to jedno wkłucie a nie trzy). Kurde Martynka_89 podziwiam Cię, ze odstawiłaś butlę!!! Mój był od porodu dokarmiany po każdym jedzeniu. On zjada 150ml teraz a ma 5 tygodni :P pulpet z niego niezły ulewa ale sporadycznie - zazwyczaj jak łapczywie je - czyli jak za długo pośpi i jest bardzo głodny - wtedy tak je, ze aż jest spocony!!!A spróbuj mu butelkę wyjąć z buźki.....tak mocno trzyma językiem że szok!!!Oczywiście i strasznie szybko łyka - oprócz mleka - powietrze. I ulewanie gotowe!!
dalej mam problemy z kupką...-
Mój Młody nosi ubranka w rozmiarze 68-74. Muszę nowe śpiochy kupić bo wszystko za małe!!!Nawet czapki...jeszcze się zima nie zaczęła - a on wyrósł mi z czapek. Kupując je przed porodem nie przypuszczałam, że tak wielgachny Synuś mi się urodzi.. :P:P
OlaToma - ja też mam w niedzielę chrzest...choć po wielu perypetiach.....szkoda gadać :(

Cmok :lol:
A to mój pięcio tygodniowy Krasnal :)zdjęcie z wczoraj :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40320 przez wiola
POZIOMKA I OLA <śliczne te wasze szkraby,takie pucki jak mój,buziole dla nich. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40456 przez bombel779
wiola napisał:

POZIOMKA I OLA <śliczne te wasze szkraby

To samo chciałam powiedzieć jak je zobaczyłam ;) Słodziaki :) Razem z mężem uwielbiamy takie "pultaski" :D :P A najbardziej takie pyzate policzki :D mniam mniam :P :P :lol:


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu - 13 lata 5 miesiąc temu #41695 przez Joanna-Rona
Witajcie Kochane,

Chwilkę mnie nie było :) Jutro napisze więcej dziś uciekam do Małej.

Poziomka32 Miło Was widzieć tu z Antoisiem. Przepraszam, że się do Ciebie tak długo nie odzywałam ostatno nie wchodziłam często na neta :) Wybacz !! Gratuluje uroczystości chrztu :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl