BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

13 lata 2 miesiąc temu #66629 przez Marysia27
Ej, raczek jak to ? nie lubisz minusowych temperatur, metrowego śniegu na przemian z temperaturami dodatnimi i roztopami ? zupełnie Cię nie rozumiem :P
Czy Wasze dzieciaki tez mają ulubioną firmę słoiczkową? Mój Tusiek uwielbia obiadki z Hippa, innych firm mu nie podchodzą aż tak bardzo. A już nie mogę się doczekać, aż wyjdą nowalijki- oby bez chemii- żebym sama gotowała dla Małego.Nie wiem jak Wy, ale ja daję Małemu słoiczki po 5 miesiącu, bo jest więcej smaków .
Qrde, uciekam, moje dziecko pospało 20 min i dziękuje za resztę...
Miłej niedzieli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #66654 przez Batmanik
oj dziewczyny ale sie wybawilam mowie wam :laugh:
ale tak cisza w domu bez igorka :(
moj to wcina kazdy sloiczek a najbardziej smakuja mu te co ja gotuje ale zupki z mieskiem nie chce musze mu gotowac zupke i drugie danie dostaje moje szczescie...
dumny tatus wczoraj kazdemu zdjecie pokazywal jakiego to on syna nie ma a teraz juz mu smutno bez Igorka i pogania mnie zebysmy jechali juz po niego :laugh: :laugh:
och i zamowil piosenki specjalnie dla mnie zaden facet sie na to nie odwazyl a ja mojego nie docenialam ze stac go na taki gest :laugh: ale nie pochwalam go zeby staral sie o wiecej :blink:
milej niedzieli!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #66667 przez raczek10
DZIĘŃ DOBRY :laugh:

Marysiu ja się boje zimna i nie lubię jak jest zimno . JA wole latko i komary niż te zaspy i mrozy . :angry: Nasz Jaś je różnie czasem sama mu gotuje a czasem kupujemy . :)

Batmmaniku super że imprezka się udała . my już po obiadku .
miłej niedzieli :)

Mała przymiarka chodzika;)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #66676 przez iwo23_1990
witam:) Ja zimy tez nie lubie i czekam z niecierpliwością na lato żebym mogła z małym chodzić na długie spacerki... a teraz nudzi nam sie w domu... Ja Olivierkowi ze słoiczków daje tylko deserki i je każdej firmy tylko nie przepada za jagodami... A zupki i drugie dania wcina razem ze mną oczywiście nie wszystko mu daje tylko takie lżejsze rzeczy:) a do mleczka dosypuje mu bobovita kaszka różne smaki ale najbardziej uwielbia malinowa bo kleiku nie chce jeść odkąd spróbował kaszek różnych smaków:) mały cwaniak z niego jest... Ale powiem wam dziewczyny że nie wiem jak zmusić go do picia nic nie chce mi pić a przecież musi już wszystkiego próbuje herbatka malinowa, soczki te z bobovita i te z bobo frut one są gęstsze ale nic mu nie pasuje i musze mu tak na siłe wpuchać już nawet herbatke dosładzałam mu ale też nie... Wasze maluszki też tak mają??
Miłej niedzieli musze uciekac bo mały sie obudził:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #66824 przez Mika
Cześć,
niestety u nas kaszka się nie sprawdza. Dawałam Jasiowi od około 2 tygodni przed spaniem na noc ale nic to nie dało. Spał tak samo, budzi się żeby pociamkać cyca.
W dodatku od 3 dni obraził się na butelkę i nie ma mowy o kaszce.
Co do picia to też rzadko mu się zdarza wypić herbatkę albo soczek, raczej się bawi butelką, nie chce ciągnąć, zresztą ze smoczkiem mamy to samo nie chce i nie da się go przekonać.
Zamiast soczków daję mu deserki, coraz bardziej mu smakują.
My jemy łyżeczką dopiero od 2 tygodni ale jest już coraz lepiej coraz więcej Jasiek zjada. Kaszki smakowe też:)
Obiadki zacznę mu wprowadzać od tego tygodnia. Zaczynamy od marchewki i ziemniaka.
Ja chciałabym sama gotować ale lekarka powiedziała mi żeby kupować warzywa ekologiczne, zwłaszcza marchewkę bo podobno bierze z ziemi dużo metali ciężkich.
Kupiłam więc w sklepie ze zdrową żywnością. Ile prawdy w tej ekologii trudno powiedzieć, ale żeby być spokojniejszą to kupiłam tam.
Co do zimy to ja też nie znoszę, już było kilka dni kiedy czuć było wiosnę a od wczoraj znów zima. Przez te ubierania Jasiek nie mieści mi się już ani do spacerówki i w foteliku też ma ciasno.
Już nie umiem się doczekać wiosny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #66827 przez Batmanik
Mika ja tez szukalam smoczka dla Igora bo cyca traktowal jak smoczek i podpasowal mu z canpol babies ale taki babel a nie z tych plaskich i do butelki tez ma takie przypominajace sutka a nie jak typowe byly kiedys...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #66835 przez Mika
ja już próbowałam wszystkich, smoczek najbardziej pasuje mu z Aventa,ale chce go tylko na wyjścia : do wózka i samochodu, w domu nigdy. Pluje nim i każdym innym.
A butelki też wypróbowałam już wszystkie i już pił przez 2 tygodnie i nagle mu się odwidziało.
Poczekam kilka dni może znów się przekona, a jak nie to będziemy więcej jeść łyżeczką:)
Mój Jasio chce tylko cycusia:) z jednej strony to urocze bo uwielbiam jak się we mnie wtula ale z drugiej strony zdaję sobie sprawę, że muszę niedługo wrócić do pracy i chcę go na to przygotować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #66865 przez raczek10
WITAM w ten bardzo mrożny poranek -19 u nas . A sio zima a sio @ jedna mrozem straszy :angry:

A tak na powaznie to u nas nocka nie przespana :( Jasiek płakał i zrywał się z przerażającym piskiem i Zuzie budził :dry: mój em, to do pracy pojechał nie przytomny . nie wiem co to się dzieje z Jasiem ,czy te zęby mu dokuczają ? z 5 razy na cycusiu się uspokajał, nasz smoka nie lubi ,ale czasem pociąga ,ale do spania to lepszy mu paluszek . NIE wiem jak go mam od tego odzwyczaić :unsure:

jak po niedzielce <? ja wczoraj grzeszyłam i obżerałam się pizzą . Mniam , pycha

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #66908 przez asia26
a u mnie w miescie nie ma nawet sklepu z zywnoscia ekologiczna :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #67055 przez raczek10
Aja nie wierze w te sklepy z ekologiczną żywnością . One tylko tak się nazywają a w tych sklepach to lepiej nie mówić . Kiedyś jak byłam w Niemczech i pracowałam w sortowni owoców i to wszystko szło na przeciery i soki dla dzieci ,to lepiej nie mówić co tam było ,a przecież na etykietach pisało EKO Dla mnie ekologiczne to to co sama w ogródku wyhoduje ,bez chemii .

teraz ,to wszędzie i wszystko ma chemie . :( nic na to nie poradzimy :(

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #67253 przez Batmanik
Witam!!!
a u nas niedziela jakos minela
sniegu jeszcze na szczescie u nas nie napadalo...
ja tez zgrzeszylam jedzac pizze wczoraj :silly:
a dzis bylam na kontroli u gin i nie dosc ze juz od 3 tyg lekarz zalecil wstrzemiezliwosc to jeszcze mies musze czekac- tak mi dzis oznajmil ale nie ma zadnych przeciwskazan zeby za mies juz starac sie o siostrzyczke dla Igorka heh i wypisal mi mies w jakich moge miec coreczke to wg jakies chinskiej metody ale wiadomo kazal brac to z przymruzeniem oka :blink:
milej nocki!!!
pozdrawiamy!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #67265 przez raczek10
Super batmaniku i trzymamy łapki za ciebie ,żeby wam się udało :laugh:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #67275 przez Batmanik
a jak nie to sie zamienimy raczek bo Ty masz 3 corki i synka to bedziesz miala 2 na 2 :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #67280 przez raczek10
Batmanik napisał:

a jak nie to sie zamienimy raczek bo Ty masz 3 corki i synka to bedziesz miala 2 na 2 :blink:


ha ha dobre tylko musisz najpierw mnie dogonić :P :laugh: ja po sobie to wiem ,że na córeczke ,to trzeba tak gdzies na 9 dzień cyklu się kochać i żadko , ana chłopca to na 13 dzięń i wtedy są szanse na chłopca ;) ale co ja będe uczyc ojca dzieci robić co ma byc to będzie , aby zdrowe :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #67339 przez Marysia27
Podziwiam podejmowane starania Batmaniku, i trzymam kciuki :laugh: Ja dopóki nie uporządkuję swojej sytuacji z pracą, a raczej z jej brakiem , nie mam o czym myśleć.Batmanik zjadła pizze, a ja na złość mojemu ślubnemu, upiekłam w cholerę frytek i rybę do tego + surówka, i zjadłam ten ogrom jedzenia, i umieram :dry: Piszę na złość, Bo On jest na diecie białkowej, i chciałam go poszczuć troszkę, a wyszło że sama wszystko wciągnęłam. A czeka nas jeszcze walentynkowy wieczór,a mój brzuch wypchany jak w 3cim mcu ciąży. Niestety mimo iż jestem szczupła, jak przeholuję z jedzeniem, od razu wypycha mnie, bo nie ćwiczę mięśni brzucha. I taka prawda, że nie chce mi się specjalnie. Któraś uczciwie uprawia jakieś sporty?
Odnośnie sklepów z eko żywnością, to też muszę poszukać, bo ja nie mam działki, więc muszę wierzyć na słowo, że żywność będzie wolna od chemii.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl