BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

13 lata 2 miesiąc temu #68884 przez Batmanik
Iwo ja nie mam zdania co do zastrzykow nie mam zdania ja nie stosuje zadnej antykoncepcji i nigdy nie stosowalismy...
martynka ja jak przestalam karmic piersia to mialam plamienia i po jakims (niedlugim) czasie dostalam okres i mialam 2 razy a teraz 3 dzien sie spoznia nie wiem czy to po wymrazaniu nadzerki :unsure: ale poczekam do jutra- jak dalej nie dostane zadz do gin...my juz dzis po spacerku- moje dziecko jest nizwykle spokojne na spacerze siedzi cichutko w wozku i rozglada sie i ,,kontempluje"sobie i moge mowic i mowic do niego (malo zwraca wtedy na mnie uwage :) )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #69020 przez raczek10
CZEŚĆ . Co do zastrzyków to coś kiedyś poziomka pisała na którymś wątku i ona nie poleca .
Ja też muszę do gin iść ,bo już Jasia prawie nie karmie . JA OKRES MIAŁAM 14 STYCZNIA . POTEM 28 małe plamienie a teraz znowu brak . I 5 dni się spóźnia . a miałam wizytę sobie zamówić na 15 lutego ale miała być @ no i nie ma wizyty i nie ma @ .

Ja muszę się wybrać do mojej ,gin ,bo mnie znowu opier...i :silly: a tak to fajna Babka już do niej 14 lat śmigam ,to nie ma co zmieniać zna mnie na wylot :blink:

też mam shizy ,że mogę być znowu mama :ohmy: muszę na coś też się zdecydować bo mamy 4 i to już nie ma żartów . my do tej pory na kalendarzyku jechaliśmy i było oki. ale po JASIU TO ZNAK ,ŻE I KALENDARZYK ZAWODZI :lol: NA NASZE SZCZĘŚCIE :kiss:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #69054 przez Marysia27
Ja na razie prócz prezerwatywy nie stosuję żadnej antykoncepcji. Zanim machnęliśmy Bartochę, przez 7 lat jechałam na tabletkach, i bardzo je sobie chwalę. jak tylko zbiorę się do gina, znów poproszę o wypisanie mi tych samych tabletek.
A odnośnie obiadków, to nie gotuję, tylko podaję gotowe, najpierw zaczęliśmy oczywiście od tych po 4 mcu, tyle że dostawał je od początku 4 mca i było w porządku, a Mały szybko przekonał się do nowych smaków.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #69059 przez raczek10
JA gumek nie lubie :P dla mie to są okropne no ,ale chyba będe musiała je polubić :silly:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #69065 przez Martynka__89
Ja cały czas karmie piersią. Nic umowie się z lekarzem na wizytę.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #69067 przez martela89
Ja biorę tabletki dla karmiących cerazzete i są super(jak dla mnie) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #69068 przez Marysia27
Gumki mają jedną przewagę nad tabsami- nie trzeba po nich "sprzątać" :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #69083 przez asia26
ja tam wole dragi i biore azalie (na poczatku cerazete) a prezerwatyw nie znosze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #69093 przez Batmanik
ja tam polegam na moim facecie i preferujemy stosunek przerywany i jak dotad mnie nie zawiodl...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #69147 przez Batmanik
Witam!!!
I w koncu i nas snieg dopadl :(
a u mnie dalej nie ma@ :unsure:
jak popatrze za okno to az mi sie nic nie chce :(
u nas noc juz jakos minela wstawalam tylko raz :)
milego dnia!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #69167 przez raczek10
U nas też śnieg pada :( Ale troche cieplej jest . Jak ja JUŻ chce wiosny :laugh: a @ jak nie było tak nie ma . aż dygam ,ale shiza mam :blink: ale ja przeciarz nie MARYJA i nie moge być w ciąży ,tylko czemu ta @ nie przychodzi :unsure: i sama nie wiem ,czy umówić się na ten wtorek do gin, . czy nie . :angry:

u nas nocka ok . Jaś też raz wstał . Nasz mały szaleje ,jak dam mu dwa palce ,to on chop i stoi na nogach :ohmy:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #69185 przez Batmanik
raczek zapisz sie do gin a jak bedziesz miala @ to wtedy przepiszesz sie na inny termin...ja dzis bede dzwonic do gin zapytam co i jak bo ja mialam normalnie przez 2 mies @ w styczniu jak sie spoznila zrobilam test ale mog nie wyjsc bo nie zamoczylam go tak jak trzeba zamiast do kreski zamoczylam ponad kreske :side: a druga kreska byla ledwo widoczna ale dostalam @ wiec nic sobie z tego nie robilam ale teraz tak ciagle mysle o tym :unsure:
no co jasiu chce juz smigac za zuzia :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #69204 przez raczek10
No chyba się zapisze bo znowu bedę se wbrode pluć . a jak pojade do gin to pogadam o tych plastrach to cos dle mnie . raz na tydzień je się przykleja jak dla mnie to pasuje .

ostatnio dowiedziałam się ,że moja koleżanka jest w ciąży i jest załamana :( ma syna 7 lat , sama go wychowuje i nie dawno się związała z gościem jak dla mnie to nie ciekawym :unsure: a teraz sobie w brodę pluje ze jej tak wyszło no cóż trzeba trochę myśleć . a tam u niej bieda aż piszczy ona nie pracuje tylko z alimentów żyje . a taka fajna dziewczyna z niej . trochę jej to plany pokrzyżowało bo od wiosny miała pracy szukać i tak się cieszyła że jej mały juz w końcu jest duży i samodzielny ,a teraz bez kasy zostanie :(

mam pytanie czy wy dbacie o swoją przyszłość ? macie opłacane regularne składki emerytalne . :unsure: Ja mam 14 lat ciągłości jak na razie i tego pilnuje ,bo przyszłość to ?//

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #69235 przez Martynka__89
U nas też śnieg powrócił. Ja przejdę na tabletki tylko do kwietnia muszę teraz poczekać.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #69242 przez iwo23_1990
Witam mały jest przeziebiony, byliśmy wczoraj u lekarza i powiedziała że na razie ma tylko katar dość mocny maly dostal syropki i kupiłam mu tą wodę morską do noska, pani doktor powiedziała że jak by zaczął mały kaszleć albo dostał by gorączki to od razu do niej i ona da antybiotyki bo od takiego kataru różnie może być ale jak na razie odpukać, ale szkoda mi mojego maleństwa tak się męczy z tym katarkiem :(
Co do @ to którejś mogę trochę odstąpić :laugh: bo jak przed ciążą potrafiłam nie miec po 3 miesiące tak teraz mam co dwa tygodnie jeden się mi kończy tydzień przerwy i znowu a to przez te tabletki anty bo przepisał mmi Novynette a kiedyś przed ciążą brałam Yasmin i sobie je chwaliłam tylko hormony mi buzowały ale poza tym było oki :) My sobie nie możemy pozwilić na razie na rodzeństwo dla Olivierka ale wydaje mi się że czym bardziej się tego człowiek obawia i boi żeby nic nie było tym jest to szybciej:/
Mały obudził się tej nocy tylko raz o 3 i póżniej spał do 8 teraz znowu poszedł spać więc weszłam na chwilę a za moment idę sobie wlosy zafarbić i troche posprzątać:)
Ja jeszcze nigdzie nie pracowałam :blush: prócz 3 lat praktyk jako fryzjerka jak szkończyłam szkołe to zaczełam szukać pracy, ale zaszłam w ciąże i teraz mój mąż mnie ubezpiecza... na parktykach skłdki odprowadzałam ale teraz no to wiadomo...
Dobra uciekam:)
Miłego dnia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl