BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

13 lata 2 miesiąc temu #72785 przez Batmanik
Raczek jak super ze juz lepiej Jasiowi...
no czas pokaze czy bedziecie ciociami po raz kolejny :blink:
ja malemu jeszcze nic nie czytam ale za to spiewam :side:
a ten Zawitkowski to naprawde super gosc tyle rzeczy ciekawych opowiada ale wiesz jak to jest Marysiu teraz to on jest goru a za pare lat znajdzie sie inny gosciu i bedzie negowal zawitkowskiego i wtedy tamten bedzie krolowal...tak to juz jest niestety i z kazda dekada jest cos nowego to nowe metody wychowywania dzieci, to zdrowe jest to a po latach okazuje sie ze wcale tak nie jest i tak zyjemy w tym przeklamaniu...
a ciekawe co tam u roxsany juz sporo sie nie odzywa tak jak i reszta dziewczyn :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72794 przez raczek10
Nasz Mały to chce czy nie to musi słuchać np. lektury kl. 5 TOMEK W KRAINIE KANGURÓW :)
ALBO CO TO SĄ HOMONIMY ,CZY SYNONIMY :blink: ciekawe ile mu z tego zostanie :silly:

Zawitkowski :unsure: gdzieś w tv słyszałam o tym gościu ale nie kojarzę co on tam na temat dzieci wypowiada .

też czasem myślę co u innych dziewczyn słychać . w końcu ja tu do was na końcu dołączyłam ,a wy tyle tu już razem pisałyście .

dziękuje wam za Jasia ,że o jego zdrówko pytacie . :kiss:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72815 przez Marysia27
Mam nadzieję, że choć troszkę się historią zaciekawi, ale życzę Mu, aby pokochał nauki ścisłe, one niosą ze sobą większe perspektywy. Mnie Zawitkowski przekonuje do siebie osobowością, ale to racja, że co dziś jest jedyną i słuszną rzeczą w wychowywaniu maluchów, jutro będzie niewłaściwe. ostatnio gdzieś w gazecie czytałam porady z głębokiej komuny nt. karmienia niemowląt, aż za głowę się łapałam na niektóre pomysły.
Raczku, cykl przygód Tomka został przeze mnie pochłonięty calutki w podstawówce, uwielbiałam jego przygody :woohoo: Pewnie że pytamy o zdrowie Jaśka, bo w końcu traktuje nasze rozmowy tak, jakbyśmy się znały. Nie brzmi to logicznie, ale chodzi o to że wasze dzieciaki nie są dla mnie "obce" :laugh: Nie wytłumaczę tego :dry: I też wczoraj przeglądałam profile poszczególnych osób, żeby posprawdzać kiedy ostatnio się logowały, bo faktycznie od wielu z nich od długiego czasu jest cisza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72817 przez Marysia27
Ja staram się małemu nie śpiewać, bo jak to określił na studiach pan od emisji głosu, ... głos to Ty masz, ale słuchu wcale... Jedyne na co się skusiłam ostatnio to aaa kotki dwa oraz hu hu ha nasza zima zła :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72880 przez iwo23_1990
Cześć dziewczyny:)
raczek dobrze że z Jasiem już coraz lepiej... Z Oivierkiem też już coraz lepiej jest katarek przechodzi na całe szczęscie....
Ja małemu dużo nucę i śpiewam bo przy tym zasypia bo pewnie już słuchać nie może i woli spać :laugh: Z Olim też już czytaliśmy książeczki ale mały musi je widzieć a jak je widzi to je szarpie bo chce wsadzić do buzi:)
Mój maluszek z nami nie śpi ale jak zasypia to muszę się z nim położyć klepać po pupie i chwycić za rączke i zasypia :) a póżniej przekładam go do łóżeczka....
Co do denerwowania się na małego to tez czasami tak mam jak marudzi i krzyczy a ja już nie wiem o co mu chodzi to czasami coś powiem mu głośniej ale za chwilę mi przechodzi i całuje go...
Wiecie co ostatnio zastanawim sie czy mały za dużo mi nie śpi bo budzi się rano o 8 o 11 idzie spać i śpi do 14 póżniej o 15.30 on jest już śpiący idzie spać i wstaje koło 18 o 19 go kąpie póżniej je i koło godz 20-21 idzie spać śpi do 4 zjada butelkę i dalej idzie spać do tej 8...Oliś wogóle jest grzecznym dzieckiem i to nas dziwi bo ja i mąż jesteśmy nerwusy on też jest nerwusek ale on mało płacze jak już płacze to na parwde coś musi mu być a tak to robi tylko minki smutne albo krzyczy tak jakby nas chciał za coś ochrzanić... nie chwale go za bardzo bo mi się zepsuje jak będe go tak chwalić :laugh:
Dobra uciekam:) Miłego wieczoru:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72943 przez Batmanik
hejka!!
Iwo ja nie narzekalabym na spanie widocznie tyle potrzebuje za to moj spi jak zajac po 15 min...odkad ida mu zabki spi z nami bo czesciej sie budzii pol nocy przestalabym nad lozeczkiem. choc dzis pospal w nocy sam dluzej ale na drugim lozku i na koldrze moze tak sie przyzwyczail i mu za twardo w lozeczku...ale nic to nie pomoze bo jak ma gorsza noc to co godz pobudka...
dokladnie Marysiu tak jam piszesz tak to jest jakbysmy sie znaly i mnie bardzo ciekawi co tam u Was i martwi jak dzieciaczki choruja i moj rytual dnia jest taki wstaje ogladam prosto w serce i zaraz wchodze na neta zajrzec do Was :laugh:
a moj brzdac siedzi mi na kolanach i odsuwa szuflade i wyciaga sobie co mu sie podoba :laugh:
oj jak zacznie chodzic to dopiero bedzie mi porzadki robic :side:
milego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72961 przez raczek10
cześć dziewczyny . Ale nam na wątku się milutko zrobiło . Ja jak z wami pisze to też mam wrażenie ,jak bysmy się znały :laugh: i też mi nie jest obce jak wasze maluszki się mają i rozwijają :)

Nasz mały łobuz w nocy dzis co 2 godzinki się budził i jadł po 150 , bo więcej nie zje na raz . A w dzień to nie chce butelki tylko łyżeczka je . rano kaszka potem obiadek ,deserek i na noc butelka z kaszka a w nocy sobie dojada :laugh:od kąd jest na modyfikowanym mleku to sporo mu na wadze przybyło :)

dzisiaj moja Asia pisze sprawdzian z tamtego półrocza a ja przeżywam to jak jej pójdzie :)

piszcie co tam u was ,bo ja tez od naszego forum uzależniona :lol:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72970 przez Batmanik
Raczek bedzie dobrze ale nie chce myslec jak Twoje dzieci beda mature zdawac :blink:
no dzieci na modyfikowanym ladnie przybieraj a my we wtorek bedziemy wiedziec ile wazy nasz klocek tak mysle ok 8 kg :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72978 przez raczek10
jak moje dziewczyny maturę będą zdawać to ja będę na psychotropach chyba :woohoo: sama nie wiem jak to będzie :)
Jasiek tez pewnie koło 8 waży

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72979 przez raczek10
Batmaniku a u ciebie nadal @ brak :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #73018 przez Batmanik
no nadal brak :unsure: w pon bedzie 2 tyg juz jak sie spoznia :unsure: i nie wiem czy juz robic czy poczekac do poniedzialku juz sama nie wiem :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #73045 przez Marysia27
Ja Cię Batmanik podziwiam za cierpliwość :laugh: Czekanie to nie dla mnie... Wczoraj podpisałam umowę zlecenie na rachmistrza GUS, więc na 3 mce spokój z ubezpieczeniem no i w lipcu duża wypłata będzie, może nie będzie tak źle :unsure: Raczku, gdybyś potrzebować jakiś materiałów czy wyjaśnienia z przyrody czy historii oraz niemieckiego na poziomie szkoły podstawowej, to mogę pomóc, gdyby Twoja córa miała jakieś kłopoty. I tak teraz nie mam zajęć zbyt wielu, to służę wiedzą. Jestem lekko wypaczona sowim zawodem, ale mam nadzieję, że nie wpadnie mi do głowy robić lekcji za Bartka, czy w inny nie pedagogiczny sposób wpływać na jego oceny. To prawda, że dzieciaki na sztucznym " rosną" lepiej- mój mam 11 kg. I to super że dzieciaki chętnie jedzą z łyżeczki, bo tak lepiej i dla zębów i w przyszłości obejdzie się bez pomocy logopedy :silly: A mój Bartek nie chce się przewracać z boku na brzuch samodzielnie, potrafi a le tego nie robi, jak siedzę przy nim na macie, i lekko go podtrzymam to nie ma problemu, ale sam to nie koniecznie. Wiem, że nie odbiega to specjalnie od normy, ale zapytam pediatry czy to ok. A jak Wasze dzieciaki? chętne są do przewrotów? A , i czy Pokazałyście już dzieciakom co to klawiatura? mój tak zapamiętale w nią uderza paluszkami, że nie ma opcji pisania na forum, i trzymania go na kolanach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #73091 przez raczek10
Ja też podziwiam Batmanika :) ja bym nie wytrzymała 1 dnia a co mówiąc 2 tyg ;)
my jak chcieliśmy Zuzie to też się bałam zrobić test i tez odwlekałam ,ale wtedy bałam się rozczarowania ,że się nie udało :( ale na nasze szczęście były 2 krechy :)

dziewczyny ja ide we wtorek do swego gin. jestem już po @ i się już umówiłam . Nie wiem na co się zdecydować :dry: tabletki czy plaster :unsure: nigdy nic takiego nie brałam :P


co sądzicie o braniu tabletki 72 godziny po :unsure: to w razie , wpadki np. jak gumka pęknie :blink:

Marysiu dziękuje ci bardzo ,że się polecasz i w razie czego będziemy pamiętać ,ze możemy na cb. liczyć :)
Ja z Jasiem nie mogę pisać ,bo by mi myszkę dawno zjadł :woohoo:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #73262 przez Marysia27
Proszę bardzo są @, jest gg, forum, jak będę mogła, pomogę :) Co do tabletek 72h po, to nie korzystałam, wcześniej jak nie było Zyśka, to byłam na tak, ale jak mam już Małego, to jakoś dziwnie mi na myśl, że mogłabym skorzystać. Na początku przecież to tylko komórki, ale powstaje z nich człowiek. Obym nie musiała z nich nigdy korzystać. Co do antykoncepcji, to ja przez 7 lat brałam tabletki i bardzo sobie chwaliłam. Z kolei plastrów używała moja przyjaciółka i mówiła, że są ok, tylko skóra wokół plastra szybko się brudzi, no i czasem się zadzierają. My póki co stosujemy gumki, bo czuć ode mnie leniem, bo nie mogę nadal wybrać się do gina po receptę na tabsy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #73282 przez raczek10
NO ja tez z takiego wyjścia nie korzystałam i mam nadzieje ,ze nie będe korzystała . ja muszę trochę poszperać w necie i dowiedzieć się więcej na ten temat . Bo w życiu różnie bywa . A jak na moją sytuację materialną to 4 dzieci to i tak dużo . Musimy uważać. ;) a i ja juz chyba bym nie chciała , chyba ,że może za jakieś 5 lat :blink: :silly:

BATMANIKU odezwij się i gadaj szybko ,czy testa robiłaś :) bo mnie ciekawość zżera :woohoo:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl