BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

13 lata 3 dni temu #113268 przez martela89
Dziękuje raczku :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 dni temu #113269 przez raczek10
A i bym zapomniala napisać . Matuśka ta stronka POBIERA-CZEK to jest feralna ludziom po parę tysięcy do zapłaty przyszło tylko za to ,że ich dzieci z ciekawości się tam logowały :ohmy:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 dni temu #113325 przez raczek10

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 dni temu #113408 przez Batmanik
Witam!!!
i jak nocka minela?
Martela swietne zdjecia!! super wygladacie razem!!!
u nas swieci sloneczko a rano byl przymrozek
Marysia co tam u Ciebie??? tez musze poszukac Twojego dziela:)
milego dnia!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 dni temu #113559 przez kasia86
czesc dziewczynki

nie odzywałam się duuuzo czasu bo prawie 7.5 miesiaca (ale ten czas leci) ale widze ze temat nadal kwitnie :)
moze znajda się mamusie ktore mnie pamietaja :) rodziłam z wami we wrzesniu :) urodziłam Milenke teraz jest już duza baba z niej :)
nie odzywałam się bo pierwsze 3 miesiace jej zycia były straszne,miała ogromne kolki i sraszliwa bakterie w organizmie...przez to płakała dniami i nocami..ani mi się sniło wejsc na kompa i popisać.. już od jakiegos czasu się czaiłam żeby wejsc na to forum az w końcu się przełamałam
mam nadzieje ze przywitacie mnie poraz kolejny tak miło jak kiedyś :lol:
w wolnej chwili postaram sie poczytac jak najwiecej z tego co pisałyscie żebym nie była tak całkiem w tyle ale nie wiem ile mi to moja dzieciatko pozwoli :silly:

chyba ze były byscie tak mile i napisały mi w skrucie co tam u was mamusie :lol:
całuje

ps.kurcze ale mnie wzieło na wspominki jak siedziełam przezd tym kompem popuchnieta i gruba ale szczesliwa :P i pisałam z wami... a potem juz na koniec czekałysmy ktora to pierwsza sie rozpakuje...a tu kazda codzien pisała ze nadal 2w1 pamietacie :woohoo: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 dni temu #113568 przez Batmanik
suuuper Kasia ze sie odezwalas- pamietamm i ja doskonale jak obawialysmy sie czy przyszli tatusiowie zdaza wrocic...
a ja ur chyba najdluzej oczekiwane dziecko bo lezalam tydz w szpitalu - igorek ma juz dwa zabki i jest od paru dni prze okropny
a Twoj dalej wyjezdza???
ach no i spodziewam sie na listopad kolejnego dzidziusia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 dni temu - 13 lata 3 dni temu #113582 przez kasia86
miło że pametasz :)
mój czasem wyjezdza a czasem nie...zostawił mnie jak Minia miała 3 tyg...ale jakos dałam rade.teraz siedzi w domu.tzn pracuje w polsce

ja w szpitalu lezałam 2 tyg az w koncu dzien po terminie wzieli mnie na wywołanie.
moja gwiazda kurcze a ni jdnego zabka... ale juz raczkuje siedzi.sama siada.wspina sie na łozeczku. silna taka babka z niej. a w chodziku to zapieprza jak szalona

kurcze druga dzidzia bedzie :lol: :lol: :lol: ogromne gratulacje...ale chyba ciezko zajmować się dzieckiem w ciazy nie?? a wiesz juz czy chłopiec czy dziewczyunka?? chyba jeszce nie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 dni temu #113591 przez Batmanik
to moj pojechal jk maly mial 2 tygi na zime zjechal a juz mies bedzie jak znow go nie ma;(
to tez Cie potrzymali w tym szpitallu- ja mialam termin na 11 wrzesnia a ur 23go

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 dni temu #113604 przez kasia86
23 wrzesien dokładnie tak jak ja :) godz 15;05 :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 dni temu #113607 przez Batmanik
a ja 4,30:) nie dal pospac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 dni temu #113611 przez Batmanik
wkoncu bedzie u nas jakas dziewuszka;) poprosimy o fotkie
no w sumie to nie jedna bo jest jeszcze zosia ale mysle ze zostaniesz z nami dluzej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 dni temu #113633 przez kasia86
juz teraz tak :) przeszłam to co najgorsze z moja Niuniulka i teraz mam troche czasu dla siebie.chociazby jak spi :)

fotke wrzuce a nawet kilka :) ale to jak pójdzie mi spac bo na to juz potrzeba troszke wiec czasu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 dni temu #113653 przez Batmanik
a jak Ci w nocy spi ladnie? a karmisz piersia? ma zabki??opowiadaj...
moj to w dzien drzemie po pol godz a w nocy pobudki robi;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 dni temu #113702 przez kasia86
ona ma takie dziwne etapy...przez kilka dni czasem tydzien czy dwa jest niedobra zle spi w nocy sie wybudza a czasem jest grzeczna i łądnie spi... ale tak ogolnie to tez robi mi drzemki po 20 30 min tak 3 lub 4 razy w dzien
na noc idzie spac tak około 21.00 i woła jesc miedzy 4 a 6 rano... i wtawała około 7 8 rano.ostatnio troche wczsniej w nocy je 3 a 4 i wstaje ok 6 rano
troche namieszałam ale mam nadzieje ze idzie zrozumiec.
przez okres hmm jakos 2 miesiecy miałam spokoj z pobotkami w nocy..potrafiła mi ani razu sie nie obudzić i wstać na jedzenko o 7 rano..ale ostatnio mi sie rozchorowała i zaczeła się wybudzać...ale mam nadzieje powolutku wrocimy do tego co było...dobrze by było :) ale i tak mysle ze nie mam zle..

piersią karmiłam przez 3.5 miesiaca (pragnełam dłużej bo uwielbiałam to) ale niunia moja chorowała (długa historia) i jadła tylko przez sen... a moje mleczko chciała co pół godziny i potem był krzyk wiec łatwiej mi było ją uspać co 3 godz i nakarmić butelką..i tak włąśnie przeszliśmy z piersi na butelke..ale to tez dosyć długa i nudna historia

w ząbki jestesmy ubogie :P niema ani jednego..
ale jak już pisałam potrafi raczkować, w chodziku zasuwa jak szalona(w domu mam sajgon), sama z plecków siada na pupe i siedzi, w niedziele musiałam lóżeczko opuscić na sam dół bo załapała że można łatwo się podciągnąć :)

dużo waży bo ponad 9 kilo ale nie widać że jest jakoś specjalnie gruba... do tego podobno jest bardzo długa bo na szczepieniu ponad miesiąc temu mierzyła 73 cm...wychodzi daleeko poza siadke centylowa

urodziła się 4 kilo to moze dlatego taka grubiutka :silly: ale mierzyła 56 wiec wcale nie była taka długa

kurcze o Miluni to mogła bym pisać i pisać :silly:

a napiszecie mi jak to wszystko wyglada u was? bardzo bym chciała poczytać jak się chowaja dzieciaczki w tym samym wieku co mója Miniula

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 dni temu #113790 przez Marysia27
Kasia, fantastycznie Cię znów " poczytać" nie ma sensu opisywać co u maluchów, bo co dzień to inna historia, jak z nami popiszesz regularnie, to będziemy ze sobą na bieżąco, bo tematy przewijają się po kilka razy :woohoo: Cieszę się, że Twoja mała taka hej do przodu, pocieszę Cię że mój Bartek tez nie ma jeszcze ząbków :dry:
A, wczoraj byliśmy na szczepieniu- mały waży 11,200 g :S i zdrów jak ryba.
Raczku co do zabawki, dziś zaczęłam robić kolejną, i bardzo dziękuję za miłe słowa... Zupełnie z innej beczki- masz śliczne dziewuszyska w domu :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl