BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

13 lata 2 tygodni temu #111982 przez Batmanik
to fajnie macie a u nas auta juz pokryte sniegiem:) wieczorem to na sanki pojde;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #111986 przez raczek10
ja czekam kiedy tu basen wyjąć dzieciom i wodą na pełnić a sanki to u nas głęboko schowane i mam nadzieję ,że dopiero w grudniu będą potrzebne :silly:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #112047 przez Martuska
Batmanik my nie wynajmujemy bo jak juz mowilam tato nam kupil. U nas też śnieg pada normalna zima aż nie mogłam uwierzyć jak Krzysiek mi to powiedział ale patrzę za okno a tam aż biało hehe śmieszne co się z tą pogodą dzieje. Żeby tylko w niedzielę było bez śniegu bo mam komunię brata.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #112080 przez Batmanik
a zdawalo mi sie ze pisalas ze wynajmujecie cos mi sie musialo pokrecic;)
ja mam nadzieje ze jutro juz nie bedzie sniegu choc sypie i sypie;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #112281 przez Batmanik
wczesniej Wam chcialam wrzucic moj krajobraz ale pech chcial ze nie bylo pradu :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #112285 przez Martuska
U nas jest jeszcze gorzej, prądu nie ma, drzewa są zwalone na jezdniach szkoda słów:( nie ma mowy żebym na chodniku jeździła wózkiem trzeba zejść na ulicę;/ Jest tragedia nawet nie chce mi się o tym myśleć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #112293 przez Batmanik
szkoda gadac jestem w szoku jutro mam troche zalatwien i nie wiem jak sie wybrac jak mam letnie ciuchyze soba i dloa malego tak samo bo nigdy zimy bym sie nie spodziewala w tym czasie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #112460 przez Marysia27
Batmanik, robi wrażenie Twoje zdjęcie- niema to jak śnieg w maju :S dziewczyny ujawnijcie swe oblicza jeśli chcecie na wątku Mamusie, nawet ja wrzuciłam tam swoje zdjęcie, i dziewczyny tez się rozkręciły :side: część maskotki którą zrobiłam eksperymentalnie wrzuciłąm na wątek uszycie zabawki , i napisałam tak co i jak. Niestety nie mogę do nas tego wrzucić bo zdjęcie z kompa wyrzuciłam.
Rany mykam spać za chwilę będzie 1 w nocy :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #112516 przez Batmanik
Witam!!!
nie ma jak to kawka i sprawdzanie forum z rana:)
u nas niby slonce swieci ale jest mroz a przynajmniej rano byl bo trzebabylo szyby skrobac;(
nie wytrzymalam i wygarnelam wczoraj mu wszystko a co on sobie mysli kiedys szlak mnie trafi przy nim;) jakis ciezki do wychowania w rodzinie jest;)
moje dziecko mnie wykonczy niedobre po tatusiu chyba jest;) nie je w nocy a budzi sie a po co cholera wie lobuz maly i juz o 6 pobudka jest a pozniej ok 7 jeszcze na godz idzie lulac...
milego dnia!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #112563 przez Mika
cześć dziewczyny,
dawno mnie nie było, muszę nadrobić czytanie. W pracy w trakcie odciągania będę miała więcej czasu.
Pogoda fatalna, u nas całe szczęście mrozu nie ma ale i tak zimno bardzo są 2 stopnie. A już się przyzwyczaiłam do słonka i ciepełka:(
Mojemu bąblowi kolejne zęby idą, górne dwójki, tylko strasznie wolno się przebijają i mięliśmy marudny długi weekend. Znów w nocy budzi się co godzinę, nie chce jeść i ogólnie wszystko na nie. Śpi tylko ze mną i jak się odsunę to rączką szuka, jak mnie nie ma to się budzi. Muszę go dotykać inaczej spać nie chce.
Batmanik trzymam kciuki żeby Wam się poukładało. Jak między Wami będzie dobrze to i maluszek będzie spokojniejszy bo on to wszystko czuje.
Marysia, trochę inaczej sobie Ciebie wyobrażałam, z całym szacunkiem ale to przez tą szkołę, jakoś tak nauczycielki mi się inaczej kojarzą a Ty śliczną Mamusią jesteś :)
I ten misio superowy, sama bym chciała takiego dla mojego Jasia, ale ja nie mam cierpliwości do takich robótek. No i czasu ciągle brakuje. Już od 2 miesięcy nie przeczytałam żadnej książki.
Napiszę coś jeszcze później, teraz wracam do pracy, po tym weekendzie dużo się nazbierało.
Miłego dnia !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #112569 przez Batmanik
Mika super ze do nas zawitalas...
biedne te nasze dzieciaczki przez te zabki a my przy okazji;( ale coz trzeba jakos to przetrwac a moj siedzi mi tylko na kolanach i wtedy jest spokoj nawet sie nie wierci no tak bo juz spi- jest obledny upatrzyl sobie spac na siedzaco i to u mnie na rekach;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #112863 przez Martuska
Dziewczyny wracam na forum ze świetną wiadomością!!
Dostałam pracę, narazie na umowę zlecenie ale później jak się sprawdzę to będzie umowa o pracę ;)
A praca jest w Kinder planecie, siedzę sobie na recepcji i wypożyczam ludziom wózki autka dla dzieci, a później już kierowniczka myśli żeby zrobić mnie animatorką przy urodzinach dzieci!! SUUUUUUPER

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #112868 przez Batmanik
jej ale super!!! cieszymy sie razem z Toba:)
u nas odwilz a u Ciebie jak tam??
a reszta dziewczyn dzis strajkuje???
ja tam drugi dzien spedzam przed kompem a moj urwis ze mna na kolanach...
zaraz bede go karmic i smigam na male zakupy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #112892 przez Martuska
Ja też się cieszę tylko szkoda że narazie to jest umowa zlecenie:( Ale się wkurw.... 17 kwietnia zalogowałam się w serwisie pobieraczek.pl i testowałam sobie bezpłatnie ich stronę. A dziś wchodzę na pocztę a tam wezwanie do zapłaty 100 zł;/ Nie akceptowałam nic, nikt mnie nie uporzedził że taka kwota jest naliczana tak nie powinno być:( Mądrzy napisali na samym dole malutkimi literkami, że po 10- dniowym okresie korzystania automatycznie jest przedluzana umowa i obraczanie klienta 100 zl;/ Ale dobrze że jest ta praca w zanadrzu bo jakby nie było to masakra:((((

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #112895 przez Martuska
A u nas jest taka odwilż że aż śnieg spada tonami z drzew na ludzi, dziś byliśmy na szczepionce wzw 3 dawka i aż się bałam przechodzić pod drzewami bo masakra;/ A u nas na osiedlu wygląda jak po jakimś tsunami, drzewa powywalane, asfalt powyrywany tragedia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl