BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

13 lata 17 godzin temu #114769 przez Marysia27
iva 20 napisał:

widze ze bardzo wczesnie wychodzilyscie za maz ;)

nie tak do końca bo miałam 27 lat :blush: ale Tobie życzę wszystkiego dobrego, nie wiek przesądza o powodzeniu w małżeństwie, ale dojrzałość partnerów :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 17 godzin temu #114772 przez Marysia27
raczek10 napisał:

Kasiu nadrobisz wszystko nasz wątek był już spisany na straty ,bo tylko ja i Batmanik zostałyśmy ale o nas dziewczyny sobie w końcu przypomniały no i wracają stare czasy na wątku . :laugh: .


a ja :blink:? pamiętajcie o Marysi :side: ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 17 godzin temu #114783 przez Marysia27
A teraz mam dla Was " bonus" wrzucę zdjęcie - niestety bez makijażu, bo po nocy- jakie zrobił mi mąż żebym miała porównanie fryzury aktualnej i jak się w poniedziałek obetnę i ufarbuję :side: bez wujka foto shopa nie jest tak pięknie, ale mimo to nie narzekam, mąż mnie dowartościowuje stale, więc poziom samozadowolenia nie spada ;)
Bartuś też od jakiegoś czasu sam siada, mówi mama, baba dada ale tata powiedział tylko kilka razy, nie żebym była złośliwa- ale bardzo dobrze że powiedział najpierw mama :laugh:
ja codziennie smigam na spis i nie mam czasu na pisanie, ale powiem wam jak mnie niespodzianka spotkała u pewnych Państwa z którymi umówiłam się na spisanie. Ci Państwo przygotowali dla mnie żur na własnym zakwasie ( uwielbiam) do tego pajda chleba zrobionego przez gospodynię, z własną wędzoną szynką i lampeczką oczywiście własnego wina. Co lepsze do domu dostałam własny słój z zakwasem i mogę robić własny prawdziwy żur i robiony przez tę panią swój makaron. uwierzyć nie mogłam, że takie przyjęcie mnie spotka, ale nie mogę narzekać, praktycznie w każdym domu częstują mnie czymś do picia i słodyczami- ja się śmieję, że chyba po mnie widać że jestem "niedopasiona" miłego dnia :woohoo:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 17 godzin temu #114804 przez Batmanik
Witamy!!
a my juz krzatamy sie juz na zakupach bylam pranie bede rozwieszac juz 3cie...
co do fryzury to od kilku dni chodzi za mna zeby zrobic cos z wlosami...i tak nie wiem co wymyslic??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 17 godzin temu #114807 przez Marysia27
najlepiej coś ekstremalnie innego- z długich krótkie, z blond rude itd itp. Najważniejszy jest element zaskoczenia ;) byle pozytywnie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 17 godzin temu #114810 przez Batmanik
to z dlugich zrobilam krotkie calkiem nie dawno a teraz chyba wroce do blondu... bo to jedyna rozrywka dla mnie jak jestem sama z igorkiem to ani nigdzie nie ide bo gdzie sama...wiec juz mi sie tak nudzi ze musze cos zmienic w wygladzie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 17 godzin temu #114829 przez Marysia27
Ja mam nadzieję, że zmiana wyglądu będzie wstępem do innych pożądanych zmian w moim życiu :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 17 godzin temu #114835 przez Batmanik
pewnie tak bedzie zawsze jakas zmiana pociaga za soba kolejne...
tu niby mam dzis powera ale jakas chandra do mnie dzis przemawia:(
dzis mialam sen ze lecialam gdzies z moim samolotem i na lotnisku tak sie przytulalam do niego ach szkoda ze to tylko sen :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 14 godzin temu #114897 przez Batmanik
ale tu cisza dlatego nie lubie sobot a ja na dzis ma finito:) uwinelam sie szybciutko i mam z glowy:) a wy jak tam??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 14 godzin temu #114900 przez Martuska
A ja sobie odpoczywam pijąc herbatkę przy laptopie;) Mój Maluszek słodko śpi więc mam trochę czasu wolnego. Boże mam tyle ciuchów i Mały że nie mamy się gdzie pomieścić no tragedia;/ NIe nawidzę robić prania bo później jak to wyschnie to jest tragedia z układaniem po szafkach nie mam gdzie już tego mieścić. Jak tylko pójdę do pracy pierwsza rzecz jaką zrobię to kupię jakąś jebitną szafę na te wszystkie szmatławce... My zaraz się zbieramy do mamy mojej bo mamy przygotowania do komunii brata. Przyjezdzają moje dwie babcie, chrzesna z Niemiec już jest, jeszcze chrzesna Kacpra, chrzesny, i dalsza rodzina. Muszę jutro jakoś wyglądać trzeba będzie wyprostować sobie może włoski i jakiś make up fajny ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 13 godzin temu #114918 przez Batmanik
moj byl na spacerku z ciocia ja za ten czas ogarnelamwszytsko ugotowalam mu pomidorowke ale sie smyk zajadal:) a teraz siedzi na podlodze i butem sie bawi i piska sobie ja nie wiem jak on te buty sciaga jak nawet ze skarpetka potrafi sciagnac nawet jak ma mocno zapiete:)
ja lubie robic pranie i je rozwieszac gorzej pozniej ze sciaganiem i skaldaniem no i obiecuje sobie zrobic przeglad ubran wktorych chodze w ktrorych nie ale jakos mi to nie wychodzi..
zaraz chyba smigam z malym pochodzic troche...ladna pogoda to korzystam a juz nie mam innego zajecia ach jeszcze tylko poszukam chustawki dla smyka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 godzin temu #114994 przez raczek10
HEJ . U NAS POGODA POD PSEM PADA CAŁY DZIEŃ I JEST ZIMNO :angry: MI COŚ W PLECY WLAZŁO ,ZE WYPROSTOWAĆ SIĘ NIE MOGĘ :dry: I CZUJĘ SIĘ JAK SZROT B)

Marysiu pamiętamy o tobie a jakby inaczej :woohoo:
Martuśka oj współczuje tego szykowania ale to w końcu wyjątkowy dzień dla brata :)
Batmaniku to ty nie żle śmigasz ja domu jakoś nie mogę ogarnąć i zawsze os jest do zrobienia :dry:

Marysiu ty na tym zdjęciu to podobna jesteś do mojej koleżanki takiej EwyALE BEZ MAKIJAŻU TEZ BARDZO ŁADNĄ MAMUSIĄ JESTEŚ :woohoo:

NASZA NOCKA TO PORAŻKA Jasiek MA KATAR I DOSTAŁ GORĄCZKI 38 I CAŁKIEM MOŻLIWE ,ZE TO NA ZĘBY :( POCIESZAM SIE ZE TO MINIE MU SZYBKO ,BO TAK SIE MECZY BIDULEK :(

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 godzin temu #115001 przez Batmanik
Bo ja robie kilka rzeczy naraz:) nastawie na zupe a za ten czas poodkurzam itp...
a u nas cieplutko i nudno masakra ale dzwonili do mnie z pracy i 21 jest impreza udzialowcow wiec oderwe sie troche od rzeczywistosci:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 godzin temu #115008 przez raczek10
JA JAK MAM natchnienie to też sobie wszystko szybko porobię ale jak taki dzień jak dziś to masakra :blush:

super ,że masz imprezkę z pracy warto oderwać się od domu :)

u mnie jak na razie imprezek brak mamy zrobić w szkole na zakończenie podstawówki taki mini bal :laugh:

ja tez sobót nie lubię bo siedzę w domu ale jakbym pracowała to bym lubiła :laugh:

nasze maluchy maja chustawke taka na dworze ale trzeba bedzie cos pomyslec i zrobic taka rodzinna :laugh:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 godzin temu #115018 przez Batmanik
ja chce narazie pokojowa kupic a na ogrod tez planujemy i trampoline kupic brzdaca...

ja juz tak mysle o powrocie do pracy oderwac sie troche i wyjsc miedzy ludzi a tak to zakupy dom sprzatanie no i czasem kolezanka wpadnie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl