BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

12 lata 11 miesiąc temu #137584 przez Marysia27
dziękuje za dobre słowo, kocham swoje dziecko nad życie i bardziej muszę się postarać o cierpliwość :side: człowiek naogląda się tych reklam z uśmiechniętymi mamusiami i cudownymi dzieciakami i tez by tak chciał, a nie zawsze daje radę B)
Martuska, pewnie że trzymamy kciuki za Twoje powodzenie, grunt to mieć plan, a studia są bardzo przydatne, no, może nie w moim przypadku- nauczyciel bez roboty ;)
Dobrej nocy :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #137806 przez Marysia27
dzień Dobry! a tu znów cisza, jak makiem zasiał?
Moje dziecię zasnęło zmęczone i 2 godzinę już śpi, a ja zdążyłam ugotować, posprzątać, zajrzeć na forum, jak młody się obudzi, to dam mu kaszkę i lecę na kolejny spacer, bo szkoda w domu siedzieć :woohoo: Zauważyłam dziś że na moim balkonie jaskółki budują sobie gniazdo na ścianie, nie mam nic przeciwko ptaszkom, ale zasrany balkon to mnie akurat ie pociąga :dry: I jakby się Wam nudziło dziewczyny, to kupcie/wypożyczcie sobie książkę Izy Kuny " KLARA" ja ją połknęłam na raz, a uśmiałam się jak potłuczona, po prostu rewelacja- życie 40 latki bez męża i dzieci, za to z żonatym kochankiem, masakryczną matką która nic innego nie robi tylko narzeka i umiera oraz przyjaciółką alkoholiczką i przyjacielem gejem. Jak Kuna napisze coś jeszcze, pierwsza stanę w kolejce żeby kupić :woohoo:
Miłego dnia :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #137916 przez Martuska
Dzień dobry;)
To ja sobie napewno ta książkę wypożyczę bo już mi się podoba :P
My dziś obchodzimy skończony dziewiąty miesiąc Mikołajka i naszą rocznicę czyli to będzie już 1 rok i 7 miesiący... Ale to mi jakoś zleciało szybko a gdyby nie ja to Krzysiek nawet by nie pamiętał:( jak go się spytałam co jest dziś za dzień to powiedział Mały kończy 9 mies. a o nas nawet nie wspomniał, później dopiero powiedział że my się też narodzilismy w ten dzień... Ale żadnego większego entuzjazmutak jak kiedyś czarował że zapamięta ten dzień na zawsze, że to jest najszczęśliwszy dzień w jego życiu nic;/ A ja jeszcze potrzebuję takiej słodkości;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #137937 przez Batmanik
Witam!!!
a no cisza u nas....
ciekawe jak tam Jasio???
ja dzis bylam na badanich to od razu zaszlam do pediatry po skierowanie na morfologie Igorka i zobaczyla poprzednie wyniki i mowi no ze troszke podwyzszone te krwinki biale i mowi ze to moze byc przez zabkowanie a nawet jak dziecko przy pobieraniu strasznie placze no ijutro znow smigamy na badania bo ja lece na glukoze to od razu wezme Igorka...
ja poczekam jak sfilmuja ta ksiazke bo czytac nie lubie ale nie powiem ze za telewizja przepadam- wole internet :S
milego popoludnia!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #137941 przez Batmanik
heh ja to dopiero mamuska jestem zalozylam synkowi opaske ciotki z kokardka z boku i mu zdjecie zrobilam :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #138047 przez Marysia27
E tam, ja czasem do Bartka mówię "moja królewno" ;) gdyby książka została sfilmowana, chętnie bym to obejrzała, bo robi wrażenie, o własnych problemach się zapomina. Martuska, mało który mąż pamięta dokładną datę ślubu, więc się nie przejmuj datą waszego związku, mój mąż zawsze mnie łapał pierwszy składając na rocznice życzenia, a ja dopiero po chwili łapałam o co come on :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #138237 przez Martuska
Ja mam dzisiejszego dnia dosyć;/ Cały dzień z Małym a był dziś przeokropny non stop płacz bo mu się nudzi:( Teraz już z 20 minut leży w łóżku, gada sam do siebie ale ja tam nie podchodzę bo aż się boję że znów zacznie płakać... DOstałam dziś dwa storczyki od mamy i nie wiem gdzie mam je postawić. Mam bardzo nieciekawy problem w domu Laski a mianowicie mam przecieki gazu od kuchenki gazowej i bardzo mnie to martwi;/ Gościu dziś sprawdzał instalację i kazał mi zadzwonić do niego i umówić się na termin zlikwidowania tego cholernego przecieku gazu ale boję się teraz o nas;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #138240 przez Martuska
A apropo tego co Ty Batmanik mówisz to ja Małemu kiedyś zawiązałam jako opaskę z kokardkami wstążkę od szlafroka i wyglądał booooooooooosko!! ona jest w serduszka i tak to słodko wyglądało;) A jak byłam w ciąży to zrobiłam sobie takie zdjecie brzuszka opletłam wstążką zrobiłam kokardki i napisałąm na brzuchu błyszczykiem "kocham mojego tatusia" BOSKO WYGLĄDAŁO MÓWIĘ WAM!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #138246 przez Batmanik
a ja zrobilam cos takiego....
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #138272 przez raczek10
hej :) ja padam ale na forum jeszcze ziajże :laugh:

no cudna córunia z Igorka wykapana mamusia :lol: ale on do ciebie podobny :woohoo:

a co do ubierania to mój mąż zrobił JASIOWI zdjęcie w sukience :woohoo: i stwierdził ,ze mamy piękną JANINKĘ :woohoo:

no my dzisiaj po pracy i po balu 6 klasy i nawet fajnie byłam . mój zawiózł dziewczyny do szkoły i pobył z nimi trochę a ja dopiero po 19 pojechałam.
Z JASIEM jest lepiej ,ma trochę katarku i to wszystko a jak coś będzie się działo to dzwonie do doktorki .

miłej nocki i do jutra do wieczora :woohoo: bo wiecie ,że ja teraz nieczasowa :blink:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #138274 przez Batmanik
o matko Raczek masz zdrowie jeszcze na wieczorek pojsc :S
uciekaj do lozeczka odpoczywac
milej nocki!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #138277 przez raczek10
mam mam przecież ja nie taka stara :lol: ale już uciekam :blink:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #138281 przez Batmanik
ale ja juz nie dalabym rady na Twoim miejscu :side: chyba zdziadzialam :S
uciekaj spac nie przeszkadzam...
moj zaraz skonczy prace i tez uciekam lulki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #138285 przez Martuska
Mój Mały czpiot na szczęście już zasnął a ja relaksuje się przy "pierwszej miłości" i oczywiście na forum,z samego rana jutro jadę do lekarza medycyny pracy no i podanko na uczelnię zanieść już z kompletem dokumentów

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #138286 przez raczek10
no i jak ja mam iść spać jak wy samo wszystkie jesteście na forum :laugh:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl