BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

12 lata 11 miesiąc temu #136333 przez Martuska
Ale się odwaliłaś Marysiu ;) Ja dziś kupiłam prawie 3 kg truskawek wiecie za ile? ZA 6 zł. Było 1kg truskawek za 4 zł ale że jutro święto i z uwagi że mam takie piękne dziecko- jak powiedziała pani, sprzedała mi za 6 zł 3 kg truskawek nieźle :laugh: Muszę je zamrozić... Mój Mały też teraz śpi a ja muszę się wziąć za sprzątanie ale masakrycznie mi się niechce:( Ale cóż jak mus to mus

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #136440 przez raczek10
hej :) bardzo się ciesze ,ze imprezka udana i tak trzymać :laugh: moje szczęście JASIULEK dzisiaj spał całął noc jak zawsze chyba wie ,że mama smiga na zarobek :blink:

Martuska gratulujemy zabka :) u nas na razie niema ale juz widać ,że 2 jedynki się pchają i jedna 2 więc tylko czekać :side:

mówię wam jak ja tęsknie za JASIEM jak go nie widzę cały dzień :dry: no ale coś za coś :(
co tam u was i czekamy z niecierpliwością wizyty usg batmanika :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #136452 przez Batmanik
no napewno tesknisz za Jasiem , dzis mama z siostra wziely Igora na spacer a ja chodzilam na balkon i zagladalam czy wracaja bo taka cisza i pustka w domu;)
u nas raczej 2ki z dolu widac bo jedynki gorne raczej nie ale juz ponad tydzien o dziwo robi mi po 3 razy kupke - moze i to na zabki :huh:
ale jak narazie mamy tylko 2...
u nas noc spokojniejsza ale i tak sie przebudzal na pićko...
oj ja sama sie wizyty doczekac nie moge;)
a co do urzadzania pokoju to plany odlozone bo moj napisal ze jednak teraz nie bedzie dlugo a ja juz maluchom gwiazdki przyklejalam a tu d....;)
milego wieczorku!!!


a ciekawe gdzie Kasia i Mika???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #136455 przez raczek10
no faktycznie dziewczyny milczą :( MIKA to przecież pracuje ale KASIA to o nas zapomniała :(

ide chyba spac ,bo padam na twarz ;) pa pa :blink:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #136456 przez Batmanik
no odpoczywaj Raczek!!! papa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #136540 przez Martuska
My wróciliśmy od mojej mamy, kupiłam Małemu w biedronce smoczki z disneya i rzeczywiście byłam zdumiona gdy zobaczyłam, że pieluszki dada mają nawet pozytywną opinię instytutu matki i dziecka!! Hoho porobiło się !! Teraz to będę uzywać dada, bo tańsze od huggies'ów i chyba lepsze miałam wrażenie ;) U mnie spokój, Krzyśka nie ma całe dnie.. Jutro jedzie do Legnicy bo Auchan obchodzi 15 lat no i musi ochraniać jakąś tam imprezę ;/ A później kolejne 3 popołudniówki ja już nie daję rady ;/ Mały mój śpi czyściutki i najedzony a mi się chce spać i chyba zaraz się legnę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #136647 przez Marysia27
Hej ho :lol:
nie miałam zielonego pojęcia, że dada mają taką opinię, mi zawsze kojarzyły się nie za dobrze te pieluchy, mimo iż nie próbowałam, a przecież używam chusteczek dada i bardzo jestem zadowolona.
Ja spróbowałam dać już teraz truskawki Bartkowi i od razu pożałowałam bo dostał mega wysypki i do tego czerwone placki na szyjce i buzi, powoli znikają bo już więcej mu tego niestety nie dam, też pomrożę, jak będzie troszkę większy, to zimą zrobię z nich kompocik, albo rozmrożę i od tak dostanie. Nie wiem jak wasze maluchy, ale mój jest ostatnio nie do zniesienia- cały dzień wrzeszczy, histeryzuje, nie wytrzymujemy już z M. nawet zastanawiam się czy nie popełniłam gdzieś błędu, że on tak się zachowuje. Przyznam ze wstydem, że nie wytrzymałam i strzeliłam mu przez pampersa- podziałało. Zawsze zarzekałam się że nie uderzę dziecka a jak mi nerwy puściły to nawet nie myślałam :(
Moja siostra pracuje w sklepie z markowym obuwiem skórzanym, i mało się nie posikałam, jak zadzwoniła do mnie,że zamiast sobie premii=pieniędzy- szef zgodził się żeby wybrała sobie jaki chce buty i zamiast dla siebie wzięła je dla mnie. Koszt- jedyne 720 zł, 14 cm obcas, dostałam już zdjęcie są piękne, a gdy się jej zapytałam czym, zasłużyłam na taki prezent, powiedziała mi że to jest jej "dziękuję" za to że zawsze jestem gdy mnie potrzebuje :blush: . A w dzieciństwie to nienawidziłyśmy się wzajemnie, dopiero jak wyniosłyśmy się z domów, wszystko się zmieniło, tęsknota robi swoje.
batmaniku, jak Ty masz dobrze z kompletowaniem wyprawki, mi dużą radość sprawiały zakupy dla Bartusia :woohoo: Nowych ząbków u nas nie widać, ale znów drapie wszystkim czym popadnie dziąsełka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #136657 przez raczek10
WITAM . Marysiu to może ten kryzys 8 miesiąca was dopadł ;) u nas też tak było ,że JASIEK wył non stop i wszystko było na nie a w nocy to musiałam wyjść z domu z wózkiem ,żeby się uspokoił :ohmy: także to minie oby szybko :blink: naszemu przeszło po tygodniu tak że trzymam kciuki i dużo cierpliwości życzę :)
nasz wcina truskaweczki i nic mu nie jest więc ok.

no siora się postarała a buciki za taką cenę to pewnie super czekamy na foto zgrabnej nóżki :woohoo:
ja mam cicha nadzieje ,że moje dziewczyny będą się dogadywać jak dorosną ,bo jak na razie to jest cięzkooooo :angry: ciągle się drą to o sprzątanie to o ciuchy itd :angry: \
my na dada lecimy teraz ,bo te nowe to są super i jestem z nich bardzo zadwolona :woohoo:

piszcie co u was :side:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #136682 przez Batmanik
Witam!!!
moj tez wcina truskaweczki i cale szczescie nic mu nie jest i juz mam pomrozone 6 pojemnikow 3 mam swojske a 3 ostatnio kupilam 5zl kg ale sa i dobre i bardzo ladne to wzielam 2 kg i pojemniki musialam pokupowac zeby pomrozic sobie a raczej Igorkowi na zime...
Marysiu a co do truskawek to ja z siostra zawsze jak pierwszy raz w roku jadlam truskawki to dostawalysmy uczulenia pozniej juz bylo git....
moj tez ma swoje lepsze i gorsze dni ale chyba zabki mu ida bo i trzyma sie za uszka i zaczelo mu sie ulewac i kupki robi wiecej...
a co do pileuszek ja mialam dada pare szt jak mi kolezanka oddala -co wam pisalam i tez bylam i zadowolona i zaskoczona ich zmiana na lepsze...
Raczek ja z siostra cale zycie walczylam pozniej razem na dyskoteki chodzilysmy a teraz mamy swoje zycie i poprostu utrzynujemy kontakt ze soba- szczegolnie ze jest daleko ode mnie ale pewnie i Twoje dziewczyny dorosna -poprostu musze przejsc ten wiek i bedzie oki....
Marysia to siostra miala gest :woohoo:
a co do wyprawki to jak bedzie chlopczyk to mam wszystko a jak dziewczynka to ciuszki musze kupic bo wszystkie potrzebne rzeczy mam a posciel chce kupic dla wlasnej przyjemnosci bo tez mam a wczoraj tyle sie tej poscieli naoogladalam ze az mi sie zaczelo mieszac w oczach- musze teraz odczekac troche i zamiast przegladac oferty ktore mi sie od razu spodobaja to kupie bo ineczej oczaplasu dostane :side:
u nas znow dzis cieplo...
milej niedzieli!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #136711 przez Martuska
Mój Mały teraz bawił się zabaweczką na siedząco i upadł do tyłu główką i aż zagrzmiało :( Boję się czy mu się nic nie stało bo niby dywan ale tak płakał nieziemsko skubany że szok... :angry: Na początku się tak straaaaszliwie zaniósł że myślałam że nie odratuję dziecka;/ Tak się o niego boję że aż strach. Z tego wszystkiego aż zasnął w łóżeczku a ja teraz będę się denerwować cholera jasna;/;/ Miałam mu podłożyć coś pod plecki ale nie podłożyłam eh;/:(((

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #136713 przez Marysia27
Martuska, w razie gdyby wymiotował, przelewał się przez ręce lub był bardzo marudny czy apatyczny to zabierz go na izbę przyjęć, bo nawet taki upadek może być niebezpieczny. Ale :kiss: dla małego, żeby szybko zapomniał o upadku!
Raczku, ja mam 2 siostry i z dwiema darłam koty, oj długo, długo, z czasem wszystko się prostuje, i dopiero jest śmiech jak wspominamy po latach, która na którą donosiła do rodziców, albo wyrzucała znienawidzoną marchewkę z obiadu do plecaka :lol:
Batmanik, z ciuszkami dla dziewczynki to będziesz miała zawrót głowy :side: do wyboru, do koloru!
dziś teściowa zrobiła gołąbki na obiad, dała małemu jednego i wszamał aż miło, powoli trzeba będzie wprowadzać więcej produktów do menu Bartka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #136716 przez Batmanik
heh u mnie to rodziece wspominaja jak wracalysmy ze szkoly czy z kosciola i rodzice zagladali czy juz idziemy a bylo widac jak ktos na ulicy sie szarpia a pozniej idzie jedno pierwsze a drugie 2 m za nim to od razu wiedzieli ze to my wracamy:)
oj bede miala zawrot glowy i chcialabym miec juz ten zawrot ale mysle ze teraz bede madrzejsza i nie nakupuje tyle co Igorowi bo az szkoda niektorych nawet nie ubral...
u nas cos pochepie dzis bo zrobilo sie pochmurno i chlodno:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #136725 przez Martuska
Pewnie dzisiaj cały dzień będę go obserwować ;)
Jadę za chwilkę do rodziców , dziś posprzątałam cały dom aż miło naprawdę!!!
I wiecie co chyba już nigdy nie dopuszczę do takiego bałaganu :ohmy: Systematyczność, systematyczność i jeszcze raz systematyczność mnie ratuje a w szkole miałam z tym na bakier bo zawsze uczyłam się na ostatnią chwilę albo się wogóle nie uczyłam a maturka świetnie zdanba ;) Będę tu później zaglądaj także narazie Laseczki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #136734 przez raczek10
Maryśka nieźle :lol: z tym psem :laugh:

ja mam nadzieje ,że moje baby mnie nie wykończą :ohmy: no i że kiedyś wyrosną z tego :S

u mnie nie ma opcji ,żeby był porządek choć przez pięć minut :angry: chyba jakbym wynajęła sprzątaczkę na pełen etat to i tak nie wiem ,czy by nadążyła jednym słowem bałagan się robi sam :ohmy: cały czas ;) ale co tam w końcu widać ,że ktoś tu mieszka :lol: :P

Martuska ja już truskawek mam dość a to dopiero początek :blink: nasz łobuz też nie raz wyrył głową w podłogę tylko zadudniło ale nic mu się nie stało a teraz jak się przewraca to tak uważa ,żeby głową nie uderzyć i jak pada to się kuli w kłębek i już się nie bije tak jak kiedyś :)

Ja systematyczna nie jestem i jakoś trudno mi to narzucić moim dziewczynom :( choć nie jeden raz mnie zaskoczyły miło . :lol:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #136735 przez raczek10
aaaaa zapomniałam o BATMANIKU :blush: ALE JUZ PISZE :) JA Jasiowi jak robilam wyprawkę to terz po ZUZI dużo rzeczy odkopałam z pudełek :) a dla dziewczynek to tyle tego jes że hooo hooo :laugh:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl