BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

12 lata 11 miesiąc temu #135478 przez Martuska
Ale miałam płacz przed chwilą bo Małemu dałam mleko i myślałam że zaśnie bo to jego pora snu ale gdzieś mi się zagubił jego ulubiony smoczek i dałam mu taki z nuka a on tak nim pluł.. No i się rozbudził, musiałam znaleźć smoczka i dopiero po bujaniu usnął :( Ale się najęczał

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #135893 przez raczek10
cześć dziewczynki :) ja już po robótce :laugh:
Marysiu czekamy na relacje co i jak :side:

Martuska mi z małymi dziewczyny moje siedzą i mój maż czasem jak ma wolne . Dzisiaj miał na 16 do pracy więc do 15 siedział a później już dziewczyny . Jutro też ma wolne więc tez siedzi z maluśkimi :laugh:

Batmaniku ja razem z tobą w ciąży chodzę i przeżywam co i jak u ciebie :laugh: tylko nie pisze tego na forum i też nie mogę się doczekać kiedy na przedstawisz swoje maleństwo :side:

gdzieś tam po cichutku zazdroszczę :blink:

a z mego faceta można brać przykład ,bo nie jest taki ostatni :lol: :blink: tylko trzeba uważać .,bo jemu tez czasem w dekiel bije ;)

oj ja bym się wykończyła w takim związku jak bym miała się zastanawiać ciągle ,czy on kogoś ma :S
jak mi komp nie padnie to jeszcze tu dzisiaj napisze :woohoo:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #135906 przez Lola84
heja

moje dziecko o dziwo już śpi tylko znając jego to za godzinę się obudzi i będzie do 23 broił :)ale co tam to pewnie przez te 4 zęby które mu wychodzą więc razem będziemy mieć już6 jak te wyjdą :)

Batmanik też Ci trochę zazdroszczę tej ciąży :))))) jak narazie nie planuję kolejnego dziecka bo nie wiem co będzie ze mną i z tym moim

ale co tam grunt że chociaż chwila czasu dla siebie teraz jest :))))))można paznokieć zrobić albo po prostu usiąść i w spokoju napić się piwka :))))))))

pozdrawiam z Sieciechowa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #135986 przez raczek10
hej no moje dziecko też usnęło i mam nadzieje ,że będzie spało do rana ,bo ostatnio nasz JASIU śpi całe noce no może czasem koło4 chce mleczko z kaszką :laugh:

nasz JASIEK tez ze smoczkiem usypia ale całe szczęście ,bo wcześniej ssał paluszka i się bałam ,żeby mu ten nawyk nie został ale się udało jak się w nocy budzi ,to szuka smoka :laugh:


Ja tez lubię piwo :laugh: choć rzadko pije :blink:

miłej nocki laseczki i do jutra :side:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #135995 przez Batmanik
och jak to milo Raczku z Twojej strony- ja tez dzis o Tobie myslalam ze pewnie bidulka z pracy zmeeczona przychodzisz i wogole i musisz wszytsko ogarnac az Cie podziwiam:)
ja mojemu dzis powiedzialam ze z Igorkiem szukamy nowego tatusia;) to kazal mi na allegro poszukac i napisac swoje wady zeby kandydat nie byl zaskoczony hihi
heh to ja mu no to ze wady mam tylko przy nim:)
moj tez juz spi i chcialabym zeby przespal cala noc w co watpie:( ale moze wkoncu zlituje sie nade mna:)
no to jest bol ze piwa nie mozna sie napic ja tez lubie , choc czesto nie pije ale ze w ciazy nie mozna to wiecie jak mi slinka cieknie;)
oj milej nocki dziewczyny!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #135998 przez raczek10
Batmaniku na ALLEGRO TO DOBRE A TO NIBY TYLKO MY KOBIETKI MAMY WADY BO ONI TO SĄ ŚWIĘCI :angry:
robotka jak robotka dzisiaj 11 godzin było ale nie jest źle przynajmniej z ludźmi się widzę :blink: :woohoo: a dom jutro bede sprzątać oczywiście jak wrócę no chyba ,ze posprzątają dziewczyny ale one i tak zmęczone tym siedzeniem z małymi :huh:

no teraz to juz uciekam pa pa bo spac mi się chce :blink:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #136004 przez Batmanik
Spij dobrze i odpoczywaj!!! ach podziwiam Cie kochaniutka i dobrze ze cory Ci pomagaja- dobre z nich dziewczyny
trzymajcie sie!!!
do kolejnego napisania:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #136005 przez Martuska
Kochane ja nie wiem czy się chwaliłam ale Mały mój ma czwartego ząbala u góry haha! Mój też juz lulka sobie smacznie, a ja dziś poszłam znowu do pośredniaka za stażem no i dziś byłam u gościówki w salonie z graniturami . Kazała mi zostać 2 godziny w celu sprawdzenia mnie, no to już mówię e zajebiście chyba się zdecydowała a tu się okazało że wszystkich tak jędza sprawdza i chce chyba ludzi do roboty mieć za darmo! Tu idź kopertę bąbelkową kup, kup hot doga z sosem czosnkowym, wyślij list;/ Masakra, jeszcze jutro muszę iść o 13 na godzinkę, ale chce mieć to już za sobą niech mi na skierowaniu napisze ze nie jest zainteresowana stażem moim i tyle wyzysk ludzi normalnie;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #136009 przez Batmanik
Cwany babsztyl kazdy na 2 godz i etat zapelniony za freee- ale ludzie serca nie maja...
ZLOTE SLOWATRAKTUJ LUDZI TAK JAK SAMA CHCIALABYS BYC TRAKTOWANA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #136012 przez Martuska
Dokładnie Batmanik ŚWIĘTE SŁOWA!!
Przynajmniej Krzyśka miałam na oku hehe bo ten sklep jest na pasażu Auchan ;)
Ale on na mnie też miał oko i nie mogłam sobie iść do mojego kolegi na ploty..
A mianowicie mam tak zajebistego pod względem wyglądu kumpla który jest fryzjerem w salonie fryzjerskim ale nie mogłam iść bo Krzysiu czatował

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #136017 przez Martuska
Mój Krzysiek dzisiaj pracuje do 23 więc około północy zawita do domku dopiero:( A do mnie przypłynęła ciocia z ameryki czerwonym żaglem więc dziś nici z bara bara ;) Ale dziś miał fuksa z rana był sexik a za godzinę ciotka nadeszła.. Moja mama dziś najlepsza pyta się " a ty wogóle bierzesz tabletki anty" a ja nie mamo nie biorę jestem w ciąży wiesz? I polewka :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #136023 przez Martuska
Ja lecę spać dziewczynki dobranoc;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #136039 przez Marysia27
Przedstawiam Wam siebie i mój domowy bałagan ;) ludzie jak mnie zobaczyli to faktycznie kopara im opadła, dzieciaki bardzo się ucieszyły na mój widok, szanowny Pan Dyrektor spóźnił się 1,5 godziny, nie przywitał się ze mną jak mnie zobaczył był mocno zaskoczony , a że to cham i prostak bez klasy to nie pożegnał się jak wychodziłyśmy z dziewczynami, nawet do nich nic nie powiedział, bo wyszły ze mną solidarnie :S Ale jestem zadowolona, jutro jak się ogarnę napisze więcej, bo wczoraj popiłam troszkę z sąsiadką, i do domu- dobrze że mieszkamy drzwi w drzwi- miałam jeden krok, inaczej byłoby ciężko, spałam 3 godziny od 4 rano i miałam lekkiego kacyka :S
Batmanik- zazdroszczę kopniaczków maleństwa! dobrej nocki :woohoo:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #136225 przez Marysia27
Dzień dobry bardzo, ale tu cicho :side: pewnie na dworze z dzieciakami siedzicie? ja wróciłam ze spaceru przed 10 teraz Bartek śpi, ja napycham się czereśniami i truskawkami, tak dla odmiany dla pizzy z owocami morza, która była wczoraj jakaś wyjątkowo tłusta i ośmiorniczki były mocno podsuszone, krewetek wcale tam nie znalazłam, mimo iż je lubię najbardziej :angry: A pizzeria, z której zamawialiśmy jest najlepszą pizzerią w mieście i byłam trochę zawiedziona. Miłego dnia, mnie zaraz jak obudzi się młody czekają sobotnie porządki :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #136276 przez Batmanik
Witam!!!
my w domku siedzimy bo dzis upal:( a moj lobuz nie toleruje czapek nawet chustke sciaga- chyba musze mu przykleic:)
ja dzis w skowronkach bo mam wene co do szykowania pokoju bo znow trzeba:) i upatrzylam posciele ale jeszcze czekam do wizyty bo nie wiem jakie brac bo mam dwa warianty brac dla Igorka w auta czy wziasc dla igorka jakas niebieska a jak bedzie mial siostrzyczke to ten sam wozr tylko rozowy ach nie mam pojecia :side: musze czekac do piatku i jeszcze jak malenstwo pokaze co ma miedzy nozkami :huh:
Marysiu to super ze wieczorek sie udal i dobrze ze powalilas ich na kolana :lol:
jej ja owocow morza nie nawidze moj D... lubi on sie tym zajada a ja probowalam ale mi nie smakuje to wogole i mam lekkie obrzydzenie na sama mysl kraby osmiornice a fu...
milej soboty!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl