BezpiecznaCiaza112023

Nieletnie matki

14 lata 3 tygodni temu #9753 przez _aga86_
basik i co potwierdzilo usg, ze beda dziewczynki??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #9757 przez basik_twins
nie to nie było USG tylko serce sprawdzali zawsze tak robia nie słuchaja tutaj na wizycie serca tylko patrza i tylko serca USG mam za tydz w czawartek :)
Napisze wam od razu nie bujcie sie :lol:
w kazdym temacie zasmiece forum hehe
zart ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #9783 przez sara125
angela ja uwazam ze wpadlam stosujacd tabletki anty"cilest" bylam w tym 1 procencie ktory zaskoczy. nie chcialam jeszcze dziecka myslalam ze swiat mi runal. bylam w 3 kl LO jak zaszlam mialam 18 jak urodzilam 19 teraz 20 i nie zaluje podjetej decyzji. mam maly dar vod |Boga. moj skarb jest dla mnie najwazniejszy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #9789 przez Mirella
Letnie czy nieletnie, każda jak wpadnie to panika, a później każda mówi że życia sobie bez swojego skarbka nie wyobraża :) Angela, 20 lat to już nie jest nieletnia matka, tylko my w jakimś takim społeczeństwie dziwnym teraz żyjemy, że każde matka przed trzydziestką dostaje łatkę nieletniej....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #9797 przez ilona
bo w Polsce ogólnie życie jest ciężkie ....
musisz się każdemu na każdym kro
ku tłumaczyć z kim, po co, dlaczego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #9806 przez sloneczko
sara125 napisał:

angela ja uwazam ze wpadlam stosujacd tabletki anty"cilest" bylam w tym 1 procencie ktory zaskoczy


ja tez w taki sposob zaszlam w ciaze, bralam tabletki 7 lat... (aida)i dostalam jakiegos wirusa gdzie sie biegunka pojawila, z czego niezdawalam sobie sprawy ze moze tak wyplukac tabletki... tylko ze ja mialam 23 lat i nie zaliczam tego do wpadki, choc moje, nasze plany ulegly zmian_!!

ale cos takiego jak dziecko niewazne czy nieplanowane czy planowane, to jest cos wspanialego, ktorego nigdy nie powinno sie zalowac, to jest nowe zycie ktore my nosimy pod sercem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #9815 przez Madzia89862
dokładnie tak jak mowisz sloneczko co prawda ja mam 21 lat ale Fifi był planowany i swiadomy pare miesiecy nam zajelo by wkoncu udalo sie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #9818 przez sloneczko
uwazam ze wiek czy planowane czy nie planowae w zyciu nie ma znczenia jezeli ktos chce miec, chce urodzic nowe zycie!

wiadome ze dzieci ktore mialy byc dopiero po slubie po studiach po 25roku zyia itp..a nie przed, krzyzuja plany ale nigdy nie przekreslaja ich na cale zycie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 miesiąc temu #9821 przez ilona

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #9829 przez sloneczko
u mnie skolei bylo ze znalazlam super prace, podpisalam umowe i akurat z jedego oddzialu laska zaszla w ciaze wiec ja jej stanowisko odziedziczylam, kierowalam lodziarnia ok 6 msc i zaszlam w ciaze... mysle ze szef mysli ze to specjalnie zrobilam, ale juz mnie to nie obchodzi co on mysli!,
mialam duzo planow... te plany bedziemy teraz w trojke realizowac i to pierwsza podroz bedzie jak mala bedzie miec ok rok..
a do pracy tez wroce dopiero gdy znajde dla niej miejsce w zlobku (choc wiem ze nie bedzie to latwe)(u nas jest malo zlobkow a dzieci bardzo duzo, zapisywac juz musisz gdy jestes jeszcze w ciazy..)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #9881 przez kasiora
basik_twins napisał:

w kazdym temacie zasmiece forum hehe
zart ;)


a ja dalej jestem cierpliwa :lol:
nie bede ci odmawiala zasmiecania forum... :woohoo: bo mi myszy buty zjedza :lol:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #9908 przez basik_twins
Hehehe :lol: Dzięki kasiora, ale nie zrobiłabym Ci tego....

Walne sobie opis między suwaczkami największą czcionką na czerwono ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10019 przez angela660
Słyszałam, że zdarzają sie ciąże przy tabletkach, ale nie że tak często...! szok!
Ja też brałam cilest, i nawet nie regularnie tzn,. nie o stałej porze, czasem zapomniałam i dopiero na drugi dzień. Ta, głupi chyba naprawdę ma szczęście bo wtedy nie byłam gotowa na dziecko... sama zresztą byłam dzieckiem i miałam pstro w głowie, patrząc z perspektywy czasu;p
Odstawiłam w kwietniu, w czerwcu byłam przekonana że jestem w ciąży bo wydawało mi się nie możliwe że można kochać sie w dni płodne i że komórki mogą się jakoś minąć, a jednak się minęły. No i udało się w sierpniu,kiedy chciałam już zaprzestać staraniom;p hi hi
A dowiedziałam się na 2 dni przed rozpoczęciem roku akademickiego i tydzień przed podpisaniem umowy ... wiadomo, że wszystko się zmienia, całe postrzeganie świata, ale jestem szczęśliwa i powtarzam to co wypowiedź, ale naprawdę nie mogę się doczekać kiedy przytulę mojego aniołka, "zamęczę" go chyba uściskami itp.;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu - 14 lata 3 tygodni temu #10022 przez martela89
A ja miałam 19 lat jak wyszłam za mąż. 1,5 roku starań o dzidzie i... jest!!! To znaczy będzie za niedługo :) I żadnych planów mi nie pokrzyżowało. Jak się pobraliśmy to chcieliśmy trochę poczekać żeby się wyszaleć itd ale co tam i tak się staraliśmy :silly:
Dodam jeszcze,że przed ciążą tabletki brałam przez 4 lata :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10023 przez sloneczko
dlatego ja teraz powiedzialamjuz nigdy nie wezem tableki anty do ust, zaraz po ciazy zaloze sobie spirale, choc przy niej tez bywaja jajka niespodzianki w brzuchu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl