BezpiecznaCiaza112023

nasz wiek :)

14 lata 1 tydzień temu #13429 przez olapelc
ja mam 31 lat a moja dzidzia za tydzień będzie miała 5 miesięcy, staraliśmy się o nią jakieś 5-6 miesięcy.

czyli jestem dowodem raczej na późne macierzyństwo choć nie jest to przypadek ekstremalny a pewnie nawet dość powszechny w dziesiejszych czasach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #13432 przez martela89
Jak nam by się udało po 5-6 miesiącach to już bym też była mamusią,a tak to muszę jeszcze trochę poczekać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #13433 przez martela89
A 6 miesięcy to też szybciutko bo znam ludzi którzy starają się po 3-4 lata i nic to nawet ja nie powinnam narzekać choć dla mnie to było najdłuższe 1,5 roku w życiu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #13434 przez olapelc
nawet się nie spostrzeżesz kiedy ten czas zleci i dzidzia będzie z Wami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #13435 przez Katarzynka
Ciężko się czeka na dzidzie w brzuszku mój mąż się śmieje że jak bym się dowiedziała o dzidzi w 8 miesiącu to może by mi zleciało a jak się dowiedziałam w 4 tygodniu to mi sie dłuży strasznie....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #13437 przez martela89
Mi wręcz przeciwnie :)
Pamiętam jak się dowiedziałam to byłam w 3cim tygodniu, a tu już 23 :)
Nawet nie wiem kiedy ten czas zleciał,oby tak do porodu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #13442 przez Katarzynka
A mi dłuzy się strasznie... od wizyty do wizyty teraz we wtorek ale pewnie USG nie bedzie tylko w połowie maja i znowu czekamy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #13443 przez MadziuŚ
Hej ja także mam 20 lat:)Bardzo się cieszę z maleństwa było planowane i od razu się udało.Teraz nie umiem się doczekać narodzin mojej kruszynki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #13445 przez martela89
Ja też żyje od wizyty do wizyty ale za każdy razem mam USG dlatego nie mogę się doczekać każdej kolejnej wizyty :)

MadziuŚ-fajnie,że szybciutko Ci się udało zajść w ciąże oby jak najwięcej było takich kobitek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #13448 przez Moniq
Katarzynka napisał:

A mi dłuzy się strasznie... od wizyty do wizyty teraz we wtorek ale pewnie USG nie bedzie tylko w połowie maja i znowu czekamy...


Katarzynko, ciesz się tą odrobiną wolnośći, którą jeszcze teraz masz :) potem Niunia nie da Ci chwili wytchnienia :) mi na początku ciąży czas też się dłuzy ale potem przyspieszył i raptem byłam już na porodówce :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #13449 przez MadziuŚ
martela89:)Też bardzo się cieszę:):)ja też tak miałam jak ty, dłużył mi się czas między wizytami ale szybciutko zleci zobaczysz!:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu - 14 lata 1 tydzień temu #13453 przez Katarzynka
No dłuży mi się strasznie mąż wraca o 11 z pracy to juz zakaz robienia wszystkiego więc nudze sie strasznie może to dla tego...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #13470 przez kasia86
a ja mam 23 lata i dzidzię w brzuszku 19 tygodni. Mojej ciąży nie można nazwać ani planowaną a tym bardziej wpadką. Chcieliśmy dzidzię bardzo bardzo ale jak wiecie trudno znaleźć ten ODPOWIEDNI moment..(nawet lekarz mi to powtarzał)a bo inne mieszkanie, a bo lepszy samochód, a bo żebym ja pracę miała..i zawsze coś No i pewnego dnia pomyśleliśmy że co ma być to będzie i odstawiłam tabletki..no i po kilku miesiącach mamy :lol: :lol: :lol: jesteśmy strasznie szczęśliwi i już się nie możemy doczekać naszej córeczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #13513 przez MadziuŚ
Do:Kasia86:) To fajnie że ,się zdecydowaliście na taki krok :)A wybraliście już jakieś imię dla malutkiej??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #13563 przez kasia86
Z imieniem mamy straszny problem... dla chłopca miał być na 100% Oskar i te imie mnie kupiła całkowicie..ale jak okazało się że to będzie dziewczynka to pojawił się problem..podoba mi się Maja Oliwia ostatnio też Emilia ale kurcze żadne mnie nie kupiło tak na 100% jak Oskar
No i nie wiem albo wybierzemy któreś z tych 3 bo są ładne albo jakieś wpadnie mi jeszcze do głowy i urzeknie tak porządnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl