BezpiecznaCiaza112023

nasz wiek :)

13 lata 11 miesiąc temu #18338 przez paulinkaaa2202
Taka kolej rzeczy że w końcu trzeba wrócić do pracy:( Ale na pewno twoje skarby to zrozumieją, przecież czują twoją troskę i jak bardzo ich kochasz:)
Pozdrawiam twoje skarby :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #18455 przez Martynka__89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18463 przez paulinkaaa2202
NOm Martynka kiedyś trzeba wrócić do pracy ja też jestem na L4 mam przedłużoną umową do dnia porodu. Potem chyba przez 18-20tygodni jak doniosę dokumenty będę dostawać wypłatę od zusu a co potem to nie wiem ;/ Przecież nie zostawię półrocznego maleństwa, a po drugie nawet nie miałabym z kim :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18541 przez iwonan12
Ja wróciłam jak mały miał 6.5 miesiąca ciężko było mi na początku tęsknota robiła swoje ale miałam świadomość że jest z tatą,jeszcze teraz nieraz mi tęskno :(
Żal mi i trochę smutno że dzieci więcej czasu spędzają z tatą zazdrosna jestem trochę ale cóż pracować też trzeba bo zkąd brać na to wszystko :)



[url=http://w

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #18548 przez Martynka__89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27698 przez slonce112
Oj ja chyba będę jedną z najmłodszych mam. Teraz mam 19 lat ale zanim się dzidzia urodzi będę mieć 20. Ciąża planowana od dłuższego czasu, obecnie dziecko wyczekiwane z niecierpliwością ale i ze strachem (panicznie boję się porodu)...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27707 przez agania123
Ja mam 24 lata:)do końca trzeciego miesiąca byłam na L4,ale od końca czerwca znów pracuję. Trochę mi ciężko tym bardziej, że codziennie dojeżdżam do prac ok 30km i muszę wstawać po 5:/ a jestem strasznym śpiochem. Myślę, że przetrzymam do końca września i na ostatnie trzy miesiące znów pójdę na L4. Czas pokaże.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27712 przez Gosiaczek31
Już wkrótce zostanę 31-letnią mamą. Kubuś nie był planowany ale bardzo się cieszę bo już myślałam, że nie mogę mieć dzieci. Myślę, że nigdy nie ma odpowiedniego czasu na dziecko bo zawsze coś. Ale im dłużej się zwleka tym trudniej podjąć taką decyzję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27717 przez Groszek
14 czerwca skończyłam 21 lat :) a synuś na świat przyszedł 29 czerwca...
paulinkaaa2202 ja również miałam umowę przedłużoną do dnia porodu, a teraz 22 tygodnie na macierzyńskim... Jeśli będziesz składać dokumenty zapytaj się o dodatkowe 2 tygodnie bo powinnaś je dostać :) Nie wyobrażam sobie zostawienia półrocznego dziecka w domu z nianią, bo babcie niestety 600km od nas mieszkają.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27725 przez alutka1011
Ja mam 23 ale nie zostawiłabym dziecka pod czyjąś opiekę może dopiero jak Maja będzie mieć z 2 lata ostatnio ja zostawiłam na 15 min z sąsiadką to cała drżałam bo myślałam czy czasem nie płacze czy wszystko jest ok.A wiek nie gra roli ważne jak ktoś wyczekuje tego dzieciątka...
Słońce112-nie masz się czego bać nie jest tak źle ja w czasie ciąży wyobrażałam sobie różne scenariusze że całą popękam,rozerwie mnie itd.a jestem bardzo zadowolona mogłabym cały czas rodzić... :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27729 przez Groszek
alutka1011 ja też się naczytałam/nasłuchałam takich historii z porodówek że masakra... a w gruncie rzeczy niesamowite doznanie... tak jak Ty mogę rodzić :laugh: cięcie trochę bolało, ale to z mojej winy, a tak to jak mówi mój mąż że spisałam się na medal :laugh:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27738 przez alutka1011
Jak każda która już urodziła :laugh: A ile godzin rodziłaś ja prawie 12 nic mnie tak nie bolała jak czyszczenie i potem szwy bo miałam za mocno ściągnięte i dobrze że położna mi je zaraz usunęła :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27763 przez Madzia89862
eehh strach ma wielkie oczy ale z drugiej strony dziewczyna sie nastawi ze bedzie wszystko ladnie pieknie a przyjdzie co do czego akurat ona moze nie mile sie zaskoczyc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27858 przez mariosponge
Ja mam 22 lata, ale wyglądam bardzo młodo (na max 16), i ludzie, widząc mnie z brzuchem, strasznie osądzają. Już zdążyłam usłyszeć że jestem puszczalską małolatą i że musiałam nieźle się puszczać skoro w takim wieku wpadłam... Nikt nie pomyśli o tym że pozory mogą mylić, że jestem długo ze swoim chłopakiem razem i zamierzaliśmy się pobrać dokładnie teraz kiedy się pobieramy... przez to, że młodo wyglądam, nikt nie odbiera mnie poważnie, tylko się gapią oczami pełnymi nienawiści. Jakbym zabójcą była, a nie przyszłą matką. Czasami już brakuję mi sił znosić te spojrzenia starszych pań...

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27859 przez sylka
mariosponge nie przejuj się ja mam 24 lata i tak ze wyględam młodo. Któregoś razu będąc u znajomych w czerwcu na działce przyjechał ich dziadek, przywitał się i coś tam powiedział że z taką małolatą się zadają (znajomi średnio 28-30 lat). Jak się dowiedział że jestem mgr. i mężatką przyszedł do mnie i zaczął mnie przepraszać że tak mnie ocenił. Naprawdę głupio mu było.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl