BezpiecznaCiaza112023

nasz wiek :)

13 lata 3 miesiąc temu #57971 przez Kamilka24
Hej dziewczyny ja mam 24 (skończone w styczniu) dzidzia zaplanowana, już nie możemy się doczekać :lol: 5 lutego mam usg mam nadzieję, że dowiemy sie czy chlopczyk a może dziewczynka. Mój narzeczony wolałby chlopczyka a ja dziewczynkę, ale obojętnie co będzie byle by zdrowiutkie. Pozdrowionka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #58123 przez kaska191919
cześć :silly: ja w kwietniu 22 mam urodziny(22) 23 mój mąż ma imieniny, a 24 kwietnia mamy rocznice ślubu :kiss: dzidzia jest planowana ,staraliśmy się o nią pół roku , ale udało się, i też tak się nie mogę doczekać kiedy będzie już z nami:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #73383 przez Rika
córkę urodziłam jak miałam 19 a zaszłam w ciążę jak miałam 18, w drugą ciążę zaszłam jak miałam 19 a urodzę w wieku 20 lat :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #73431 przez martela89
Jesteś 2 lata młodsza ode mnie,a masz jedno dziecko więcej na koncie :woohoo: to nie fair :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #73434 przez M*i*l*e*n*a
A ja jestem chyba najmłodsza mamusia 16 latek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #73438 przez Rika
To na co czekasz? Do roboty! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #73443 przez martela89
Rika napisał:

To na co czekasz? Do roboty! :D


Ja jednak jeszcze trochę poczekam :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #73447 przez martela89
M*i*l*e*n*a napisał:

A ja jestem chyba najmłodsza mamusia 16 latek


No młodziutka jesteś,mam siostrę rok młodszą od Ciebie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #73493 przez SISUNIA88
martela89 napisał:

M*i*l*e*n*a napisał:

A ja jestem chyba najmłodsza mamusia 16 latek


No młodziutka jesteś,mam siostrę rok młodszą od Ciebie :)


a ja mam brata rok młodszego:) ale nie wiek jest tu ważny:)

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #73588 przez Emme
SISUNIA88 napisał:

martela89 napisał:

M*i*l*e*n*a napisał:

A ja jestem chyba najmłodsza mamusia 16 latek


No młodziutka jesteś,mam siostrę rok młodszą od Ciebie :)


a ja mam brata rok młodszego:) ale nie wiek jest tu ważny:)

ja też mam 15letniego brata i mam wielką nadzieję, że nie zabiera się za takie rzeczy :silly:

kilka mam tu pisało, że w podobnym wieku rodziły dzieci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #73667 przez Rika
Nie liczy się wiek tylko to, co kto ma w głowie... 15-latka pokocha dziecko i będzie dbać, kochać, rozpieszczać a 30-latka usunie ciążę... ja sama nie lubię jak ktoś mi daje dobre rady bo jestem młoda i g...o wiem na temat życia i wychowania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #73690 przez Emme
niby się nie liczy, ale 15latka nie jest w stanie samodzielnie odpowiadać za dziecko, ani prawnie, ani materialnie, a miłość to nie wszystko. wg mnie 20 lat to też mało. ale różni są ludzie. nie ma co się oburzać, jeśli ktoś tak mówi, bo niestety ale 15 lat to nie jest odpowiedni czas na dziecko, mimo że zwykło się mówić, ze nie ma odpowiedniego czasu, ale w ty powiedzeniu chodzi o coś innego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #73701 przez Rika
Emme oczywiście zgadzam się z Tobą :) 15 lat to stanowczo za mało na wychowywanie dzieci, na seks itd ale tak jak napisałam, nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka :)
Co prawda ja zaszłam w pierwszą ciążę jak miałam 18 lat ale nie mieszkałam już w domu z rodzicami. Miałam dobrą pracę, własne mieszkanie itd :) Później w ciąży zdecydowaliśmy że będziemy mieszkać z teściami, jesteśmy w trakcie kończenia poddasza do mieszkania. A np moja koleżanka zaszła w ciążę mając lat 17 i do tej pory mieszka u mamy (ma niecałe 20 lat) i nawet nie ma zamiaru pracować tylko ciągle korzysta z pomocy opieki społecznej. Często zastanawiam się czy to był dobry pomysł żeby mieszkać z teściami ;/ mam nadzieję ze jak już będziemy na górze to będzie zupełnie inaczej :D
A co z tego ze mamy działkę jak narazie nie mamy takiej kwoty żeby wybudować dom. A nie chcemy brać kredytu :/ a bloku też nie chcemy mieszkać. jesteśmy młodzi i mamy czas. Niestety takie są realia a gdyby tak każdy czekał na swoje mieszkanie a później dopiero zdecydował się na dzieci to niestety ale mielibyśmy taaaaaaaki niż demograficzny ze ho ho :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #73706 przez Emme
człowiek człowiekowi nie równy, zgadza się. najważniejsze to mieć podstawy bytu, troszkę pożyć na własną rękę i sprawdzić czy jest się w stanie samemu "ogarnąć".
i niestety ale dla mnie dzieci do pewnego wieku i tak będą w jednym worku, nieważne jak będą miały poukładane w głowie :) a już na pewno do tego wieku kiedy nie będą mogły jeszcze stanowić samodzielnie o sobie i swoim dziecku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #73708 przez Rika
no w sumie tyz prowdo :)

Ale jakby moja córka przyszła i powiedziała z jest w ciąży... o ho ho wolę nawet o tym nie myśleć :D
Jak będzie na swoim w odpowiednim wieku to ok. Tak jak ja to zrobiłam. Nie zwaliłam się nagle do mamusi na garnuszek bo jak ciąża to trzeba do kogoś po pomoc... sami daliśmy sobie radę :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl