BezpiecznaCiaza112023

szczęśliwe mamusie z terminem na czerwiec 2010

13 lata 11 miesiąc temu #15201 przez Margolec
Mój Mały od 20 tc siedzi głową do dołu i się moim pęcherzem zabawia. Nóżki to już prawie w gardle czuję. Tak już bym chciała urodzić. Może jestem egoistyczną mamą, że tak myślę, ale już mam serdecznie dosyć mojego stanu. Ciągła zgaga, niezdarność, ściskane organy. faktycznie cudownie jest czuć w sobie dzidziusia, ale już mógłby być po drugiej stronie brzucha...ech...Lekarz mówił, że mam szanse urodzić w maju. Królestwo za poród w maju!!!




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15335 przez renacting
Moj maly wczoraj szalal caly dzien, dzisiaj pojechalismy do ginekologa no i maly zrobil psikusa :) Usiadł sobie znudziło mu sie wiszenie z głową w dół:) Pan doktor powiedzial ze bez obaw za 2 tyg mamy usg i zobaczymy co maly wykombinuje jakby nie wrocil na swoje miejsce to mi zaleci masaże ale powiedzial ze dzidzia moze i nma 4 dni przed porodem zmienic pozycje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15535 przez becia*1980
hejka, majowe mamusie zawojowaly forum :D
a jak tam u was, ja juz mam cala wyprawke i torbe spokowana, jeszcze jutro spakuje ciuszki do szpitala dla juniora i moge spokojnie czekac na narodziny :D
jak tam wyglada sytacja u was?? ja termin mam na 7 czerwca ale w sumie obecnie leci mi juz 36 tydzien wiec coraz blizej, no i zaczynaja sie pierwsze skurcze przepowiadajace, poza tym coraz gorzej mi sie chodzi, maly juz coraz mniej szaleje i ruchy te sa takie inne. Tak tylko chodze po necie i czytam na temat porodu i sama widze ze juz mam syndrom obazrstwa przed porodowego bo dzis zjadlam dwa razy obiad i to calkiem spory w odstepach 3 godzin :D niezle co ;) poza tym to co mi najbardziej brakowalo z wyprawki to ciuszki dla malego na wyjscie ze szpitala i ciagle nie mialam kiedy isc kupic, ale wczoraj kupilam fajny dres i juz moge byc spokojna. pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15539 przez Margolec
Becia, też mam na 7 czerwca, ale też się szykuję majowo...
Torbę dziś zaczęłam pakować, ale sporo rzeczy do torby muszę dokupić..Mały mój wierci się jeszcze, skurcze też mam i co jakiś czas coś mnie w dole zaboli, ale brzuch wysoko więc chyba się Młody nie wybiera jeszcze. Jutro USG, a w przyszły wtorek wizyta u gin zobaczymy...Tak bardzo bym chciała już urodzić:(




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15577 przez renacting
ja mam termin na 20, ale od 23 tygodnia mam szyjke a od 2 tyg doszlo juz rozwarcie, do tego maly wazy juz 2600 wiec gin powiedzial ze w kazdej chwili moge zaczac rodzic...

Wyprawka prawie cala czekamy na wozek bedzie na koniec maja (terminy 4-5 tygodni)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15583 przez becia*1980
hej, margolec u mnie po wczorajszych skurczach brzusio sie chyba obnizyl bo jakos mi tak lekko i maly juz sie tak nie pcha pod zebra :D ale mam takie dziwne uczucie kamienia na brzuchu poza tymi skurczami i w tym wlansie miejscu skora mnie swedzi :) poza tym chyba sie obnizyl bo czuje coraz nizej jego wyczyny jakby zaraz mial mi sie w pochwie gimnastykowac :D ja tez mam teraz we wtorek wizyte wiec zobacze co powie lekarz, ostatnio nie bylo rozwarcia i szyjka tej samej dlugosci , choc lekarka kazala mi sie oszczedzac(bo troche latalam po sklepach) a jak nie to wczesniej urodze bo szyjka zrobila sie miekka po takich bolach w podbrzuszu jakbym miala silny okres i trwaly te bole ok godziny czasu i po no-spie (zalecenie lekarza) minely :D ja juz mam wozeczek delti emu super lekki z fotelikiem, teraz to tylko musze spakowac rzeczy dla juniora i czekam spokojnie :D
to ma byc moj drugi porod (coreczka ma juz 4 lata) ale cala ciaza jest zupelnie inna, poza tym nie wiedzialam z corka co to sa skurcze przepowiadajace, pierwsze skurcze wystapily dopiero przy porodzie, a porod zaczal sie od tego ze dokladnie dzien po terminie odeszly mi wody, a teraz mam te bole w dole brzucha i od wczoraj te skurcze calej macicy ale nie sa bardzo mocne a do tego sa nieregularne :D ciekawa jestem dlatego jak tam moja szyjka i czy lekarz nie polozy mnie w szpitalu bo mam obciazony wywiad i ciaza byla od poczatku zagrozona (w sumie to moja 4 ciaza a czeka mnie drugi porod)
czas pokaze czy nie stane sie mamusia majowa ;) pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15584 przez becia*1980
chcialam jeszcze dodac ze w nocy czesto wstaje na siusiu, wczesniej to bylo 1-2 razy, ostatnio 2-3 razy, a dzis po tych wczorajszych skurczach i chyba obnizeniu sie brzusia to wstawalam mniej wiecej co 2 godziny, koszmar ;) i choc nie pije na noc, to sikam duzo ;) a jak jest u was? a maly to tak sie pcha w dole jakby faktycznie szykowal sie blizej wyjscia :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15597 przez basik_twins
Oj beciu na pocieszenie Ci powiem, że ja ze swoimi dziewuchami wedrujemy w nocy jak tylko 3 razy to - wow ale spokojna noc ;) mimo że w nocy kokosza się do góry to i tak fakt że są dwie sprawia że któraś uciska no bo jakoś się muszą pomieścic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15610 przez Margolec
Też sikam na potęgę. Jestem strasznie zmęczona po nocnych wędrówkach. Poza tym w nocy brzuch mi tak twardniej, że rano jestem cała obolała (jakbym na macicy miała zakwasy)
Torba spakowana. Czekamy na pierwsze symptomy zbliżającej się rewolucji. Dziś idę na USG, jak wróce to pochwalę się jakiego mam giganta:) Trzymajcie się dziewczynki!




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #15611 przez kolorowa
Hej:) Nasze maleństwo powinno nam sie ukazać 8 czerwca nadal nie wiem co nam sie urodzi:/
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15612 przez Lidziun
ja dzisiaj ide do lekarza, ciekawe co powie pewnie nic jak zwykle :P, u mnie sie zaczyna obnizanie brzucha, czuje to szczegolnie po pecherzu, a takze skorcze przepowiadajace, ktore najbardziej czuje w nocy, od samego poczatku ciazy czuje, ze urodze wczesniej i pewnie tak bedzie, oby nie za wczesnie, a ogolnie ok, maly albo dlugo nie fika a jak juz zacznie to wbija sie wszedzie gdzie sie da
ostatnio myslalam ze mam cos z nerkami, mialam male zapalenie pecherza i do tego bolaly mnie plecy i juz myslalm ze mi nerki wysiadaja, ale po kilku godzinach bol przeniosl sie w inne miejsce wiec bylam spokojniejsza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15613 przez mysia-sia
u mnie termin na 23 czerwca, więc jeszcze półtora miesiąca ponad:) na razie oprócz tego, że brzuch rośnie, a mały się kopie w całym brzuszku to nic więcej się nie dzieje:) Jedyne co mi dolega i nie wiem czy to normalne, to przy chodzeniu czy podnoszeniu nóg boli mnie cipka:P jakbym zakwasy miała od czegoś.

zamówienie wyprawkowe wczoraj zostało wysłane, mam nadzieję że najpóźniej na początku przyszłego tygodnia paczka przyjdzie i będzie wielkie szaleństwo:) wtedy zacznie się pranie, prasowanie, pakowanie i ustawianie:) trzeba będzie jeszcze od rodziców większe gabaryty zabrać i przetransportować do nas:) jak tak sobie o tym pomyślę, to zastanawiam się czy się z tym wszytskim wyrobię do porodu, chociaż teoretycznie dość wcześnie zaczęłam:P

wizyta u gina teraz za 2,5 tygodnia, a wcześniej chyba usg i będziemy wiedzieć czy mały ustawił się już do wyjścia czy jeszcze się buntuje:)
nie wiem czemu ale mam jakieś niejasne przeczucie, że u mnie z czerwca przerodzi się na lipiec???????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15619 przez kolorowa
O ja tez mam taka dolegliwość,że boli mnie cipka:P jak to koleżanka z góry ujeła ale nie cały czas tylko jak zrobie krok czy też podniose noge,ale przy tym mam skurcze Braxtona-Hicksa. Niby mam termin na 8 czerwca,ale tesciowa mnie ośieciła i powiedziała,że urodze za 2 tyg:P Gadanie,kiedy bedzie chciało aleństwo wyjsc to wyjdzie...Ja i tak bede miała cesarke:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15659 przez renacting
mi od 4 miesiaca ciazy wydaje sie ze ur koniec maja poczatek czerwca mimo iz wtedy nie bylo zadnych sygnałów:) Zobaczymy co pokaże ostatnio lekarz mi powiedzial ze tylko 4% dzieci rodzi sie dokladnie w wyznaczonym terminie:D

Ja siusiam 2 razy w nocy, brzuch mam nisko ale to juz od dawna bo moja szyjka ma niecaly 1cm i do tego jest rozwarcie no i maly jest grubasek:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15666 przez kolorowa
W niedziele miałam straszne bóle brzucha,że aż sie popłakałam...po 10 minutach mi przeszło...Jak myślicie co to mogło być??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl