BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

9 lata 11 miesiąc temu #884996 przez Bella27
Dziewczyny jak wstawić zdjęcie?Bo daje dodaj plik i nic???????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #884999 przez gaguka
Motylek Dawidek słodko śpi ;)
Anitkade u nas jedzenie ma stałe pory 6,10,17 i 20 mleko a o 14 obiadek. Wiadomo zawsze jakieś 30 min poślizgu może się zdażyć ale staram się żeby nie więcej. Jak jestem na dworze i jest ładna pogoda to karmimy się na powietrzu, Zuzka już ładnie się nauczyła jeść łyżeczką wiec nawet się nie pobrudzi ;) Deserki daję, ale nie codziennie tak koło 16.
Bella jaki Jasio już duży - 7 kg WOW! :)
MOnia Zuzia super dziewczynka! my tez basen kupiliśmy, jak bede jezdziła do siostry to bedziemy korzystać ;) U nas wakacje na pewno z Zuzką, wiec gdzieś daleko za granicę odpada, myśleliśmy pojechać np. do Białki Tatrzańskiej - wtedy zaliczymy i góry i termy, ewentualnie Słowacki Raj i Tatralandia. Na pewno też jakiiś wypad nad jeziiorko zaliczymy, ale jeszcze nie wiemy dokładnie co i jak. Bliżej by nam było na termy od strony Czech ale na Słowacji jest zdecydowanie większy wybór. No coż zobaczymy ;) Ja o powrocie do pracy nie myślę nawet, na bank idę na wychowawczy, mój P nie zgodzi się żebym zostawiła Zuzkę czy w żłobku czy też z nianią. Jeśli chodzi o spanie to w dzień u nas Zuzia ma w zasadzie dwie drzemki jedną tak ok. 1-1,5 godz (głównie na dworze) i druga po południu ok 40 min. Zasypiamy ok. 20 o 6 karmienie i dosypiamy czasem nawet do 10 ;) Co do ćwiczeń to zaczęłam skalpel z Chodakowską przez dwa tyg robiłam codziennie a teraz mnie jakiś kryzys złapał, ale muszę się wziąść w garść i dalej! Kondycja początkowo masakra ale już po dwóch dniach ćwiczeń było o wiele lepiej.
Bella może zdjęcia za dużych rozmiarów? Ja dawałam dodaj plik i szło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885002 przez niteczka
Witam!

Pogoda u nas do bani. Od 3 dni z malym nie bylismy na spacerze bo ciagle pada. A mialam tez isc do banku do miasta, bo musimy wykupic ubezpieczenie na podroz jak bedziemy jechali do Polski 21 czerwca.

ElaM- no my tez mielismy przechlapane z tym paszportem. Czekalismy ponad 2 miesiace. Jak chcesz to moge dac ci numer do nich I zadzwonisz sobie. Ja tak robilam ze przynajmniej 2 razy w tyodniu do nich dzwonilam zeby ich ponaglic, a oni I tak wszystko na zwloke robili. Na szczescie mamy ten passport I spokojnie mozemy jechac na urlop I chrzcin do Polski.

My bedac tutaj w Anglii tez musimy wziasc zaswiadczenie od ksiedza z polskiego kosciola, ze mozemy chrzcic dziecko w Polsce. Zastanawiam sie tylko czy nam da, bo my praktycznie wcale nie chodzimy do kosciola, o nawet nie mam kiedy, bo moj nocki ma I w niedziele I to w kazda niedziele wraca z nocki o 5 rano I spi, a tutaj sa tylko dwie msze w ciagu dnia o 10:30 I potem dopiero o 19 wieczorem. Dlatego na ta pierwsza nie ma jak isc bo moj spi, moglabym sama isc ale na pieszo jest bardzo daleko odemnie, a na 19 nie chce ciagnac dziecka. Ale mamy na tyle wyrozumialego ksiedza w tym kosciele, w ktorym maly bedzie chrzczony, ze powiedzial ze jesli ksiadz nie wystawi zaswiadczenia to obejdzie sie bez tego.

Ja tez probuje dawac mojemu szkrabowi obiadki miedzy 12-13. Staram sie juz mu powoli wprowadzac rutyne. Zobaczymy jak nam pojdzie z tym.

ElaM- aha zapomnialam. Kochana nie przejmuj sie facetem. Moj tez ostatnio sie do mnie nie odzywal tydzien. Bo wyszlismy raz do awiarni na kawe I twierdzil, ze gapilam sie na jakiegos kolesia jakbym cos od niego chciala. Moj jest bardzo zazdrosny, ale ja nie zwracam na to uwagi. Takze glowa do gory. Przejdzie twojemu mezczyznie. Oni juz tak maja niestety.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885003 przez Bella27

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885006 przez Bella27

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885007 przez MoNiaaa
jak slodko zjada stopke :) Zuzka sama jeszcze nie da rady:P

jest problem ze wstawaniem zdjec z mozilly wiec jak uzywacie tej przegladarki to nie ma szans ja musze wejsc w opere jak chce dac zdjecie pozniej dajesz dodaj plik i jak sie zaladuje to wstaw i tyle:)

my z M tez mielismy kryzys jakis czas temu ale rozeszo sie po kosciach

no i Zuzka znowu spiaca na rekach spi a co ja odloze to sie budzi i p spaniu :(

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885023 przez ElaM
Dziewczyny jestem w szoku ale nie pozytywnym,byłam na ważeniu i moj mały teraz to juz na prawdę mały w ponad 2 tyg przytyl tylko 100 gram! Gadałam tam z polozna i ona mowi ze to ok sama nie wiem teraz co robić wiecej lub częściej nie bede karmić bo po prostu on nie chce wciskać sie nie da je tyle ile chce.chyba przestanę na te ważenia chodzić bo sie dołuje przez to.
Niteczka to jak masz ten nr to podaj mi proszę to zadzwonię i sie spytam o co chodzi,dziękuje
Piękne te Wasze maluszki i takie duże ,uśmiechnięte

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885028 przez Bella27
ElaM, wydaję mi sie że nie masz się co przejmować.Jasiek w ostatnie 2 tyg przybył tylko 130gram, a ostatnio to bardzo malutko zjada i w sumie gdybym mu nie dawała pod godzinami jeść to by się nie upomniał.Tłumaczę sobie, że taki okres ma teraz.Zobaczę za 2 tyg ile przybędzie i jak coś będzie nie tak to będę myślała co dalej.A ile waży Twój mały?A wy jesteście na mm?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885030 przez Bella27
ElaM, była u mnie ostatnio koleżanka z córeczką i właśnie mała słabo przybierała.Ogólne badania krwi i moczu wyszły ok i okazało się, że mala jest po prostu niejadkiem.Lekarz zalecił jej dodawać sinlac do mleka(on się robi na wodzie bo jest kaloryczny jak mleko) żeby posiłek był bardziej kaloryczny ale nie mam pojęcia w jakich proporcjach żeby nie obciążyć nerek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #885035 przez anitkade
Bella slodziutki jest Jasiek. Jak zjada stope to mozna sie rozplynac.
Monia ja jestem zalamana naszym spaniem. Hania zasnie w lozeczky z moja pomoca ale po pol godziny sie budzi i pozamiatane. Na rekach by pewnie spala ale nie moge jej lulac dwie godziny codziennie i to najlepiej po dwa razy. Juz nie wiem co robic. W wozku tez za dlugo nie pospi ale juz lepiej.
Gagutka zazdroszcze Ci bardzo. Ja musze wrocic do pracy ze wzgledu na finanse ale wolalabym zostac na macierzynskim.
Ela nie martw sie na zapas. Idz za dwa tygodnie znow i zobaczysz ile wazy. Jak jest caly czas w tym samym centylu to na pewno wszystko ok. Teraz juz coraz wolniej te dzieci rosna. Roczne dziecko ma przewaznie ok. 10kg ti patrz ile ma czasu zeby tyle nabrac. Hania jest starsza miala ostatnio 6600 i przybrala pol kilo za 3 tygodnie ale mialam taki tydzien ze nic nie przybrala. Nie trzeba sie jednym pomiarem stresowac tylko sprawdzic co bedzie dalej. Na pewno bedzie ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885070 przez niteczka
ElaM- to sa numery na ktore mozesz zadzwonic:
0300 222 0000 Albo
0300 222 0222 I jak przyslali Ci pismo jakies to tam na tym pismie powinnas miec numer referencyjny bo oto pytaja, zeby latwiej u nich w systemie mogli Cie znalezc.
A wazeniem sie nie przejmuj. Ja tez tak mialam ze jak poszlismy do przychodni to okazalo sie ze maly przybral 330 gram w ciagu miesiaca. I stwierdzilismy ze musieli w szpitalu pochrzanic jego wage urodzeniowa I teraz to sie tak ciagnie. I od tamtej pory go nie waze. Ale jak w Polsce bedziemy to wybieramy sie do pediatry to go od razu zwazymy.
ElaM- a kiedy lecisz do Polski?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885072 przez Anitulka
Kurcze dziewczyny, zazdroszcze wam tych stalych pór posiłków. My jestesmy calkowicie niezorganizowane w tym temacie... obiadki tez: raz daje raz nie i to o roznych porach, ale moze jeszcze sie zmobilizuje i zaczne wprowadzac jakas rutyne...

Ja tez okresu ciagle nie mam i jestem z tego powodu barrrdzo szczesliwa, chcialabym tak juz zawsze ;)

Co do spania, to Pola w dzien najczesciej robi sobie tylko drzemki do max. 30 min (wczoraj wyjatek bo pospala 3 godz.), za to od tygodnia spi od 23 do 5-6, je i spi jeszcze do ok. 8-9, oby takjej zostalo ;)

U nas od wczoraj leje wiec się kisimy w domu :dry:

Zuzka jakie ma piekne sandalki i Jasiek sliczny w tej czapie ;) moja stopki lapie przy kazdej okazji, ale do buzi jeszcze nie wklada :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885078 przez ElaM
Cholercia to cos nie tak bo ja tylko smsa dostałam ze otrzymali papiery i żadnego nr nie dali:/
Niteczka ja do polski jak tylko ten paszport przyślą to od razu biletu jeszcze nie mam bo nie wiem kiedy to będzie .
U nas już od jakiegoś czasu rytm mamy ustalony ostatni posiłek 20-21 i od razu spanie a w nocy tez budzi sie o tej samej porze i je co4-5 godz wiec codziennie tak samo:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885097 przez anitkade
My też nie mamy rytmu w dzień, tylko kąpiel jest stała.
Ale miałyśmy pecha. W ogrodzie botanicznym złapała nas straszna ulewa. Folię na wózek miałam, ale parasola nie, w dodatku byłam w sandałach. Schowałam się pod bukiem, ale nie przestawało lać, to poleciałam do klopa, ale nadal nie przestawało to wybrałam się do domu pod parasolką przeciwsłoneczną Hani. Na szczęście nie płakała po drodze, nawet przy ostrych grzmotach. Teraz chciałam zjeść i wypić ciepłą herbatę to buczy, pewnie głodna, to dam jej jeść najpierw. Ech, ale przygoda. Nawet bieliznę miałam przemoczoną, a wkładki laktacyjne nasiąkły aż grube były.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #885110 przez motylek19
Anitkade no to mialas przygodę.. Ja przed domen siedziałam i jak lunelo to szybko wróciłam i.ok. A co do nerek to dawno już nie dawaly znać o sobie, ale i tak muszę w końcu iść na to rtg! A to trzeba 3dni przed zarzywac espumisan a tu wszystko tak pokrecone bo mój w te trasy jeździ i nie da się nic ustalić:/ ale bardzo dziękuję ze pytasz :* my dajemy obiadek zawsze między 11 a 15 najpóźniej ale staram się koło 12 tylko nie zawsze wychodzi i potem od razu jeszcze mleczko.

Bella Janek przecudowny, do schrupania!!:* będzie miał powodzenie u dziewczyn :)

Elam życzę jak najszybszego załatwienia sprawy z paszportem.

U nas właśnie przeszła burza i.od razu fajne powietrze się zrobiło :) a mój za godzinke będzie w.domu huuuraa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl