BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

9 lata 2 miesiąc temu #965099 przez Bella27
Hania, zgadzam się z Tobą.Rowerek biegowy bez dwóch zdań a TwisCar jako dodatek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965107 przez gosiacek
Bella zobacz najpierw czy mały będzie w ogóle rowerkiem zainteresowany. My kupiliśmy Bartkowi i zupełnie nie chciał na nim jeździć :/ Leży na strychu. Mam nadzieję, że Mateusz będzie chociaż go chciał :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965109 przez gosiacek
Hania, już wrzuciłam wcześniej zdjęcia z których robiłam tort. Naprawdę mega prosta sprawa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965116 przez Anitulka
Hej dziewczyny ;)
jestem, żyję i czytam na bieżąco, ale jakoś mi weny brak na pisanie... nie odpisze wszystkim bo nie pamietam wiele.

remis, stroj pierwsza klasa, w zyciu nym ze powiedziała ze jest własnoręcznie wykonany ;)

Gosiacek, tort obledny! A ja ci powiem ze te kwiatki bardzoej mi sie podobaja niz wlos na orginale ;)

Pysiaczek, super ze z urzedem wszystko po twojej mysli poszlo. A nad tym wypadem do znajomych nawet sie nie zastanawiaj tylko korzystaj ;)

Bella, ja z Pola mialam mdłości przez 2 tygodnie (ani razu nie wymiotowalam) i mi pomagaly slone krakersy i mięta do picia :) to na kiedy termin porodu? No i jak tam z pracą., bo chyba mialas dostac juz umowę na stale...

Co do jedzenia to u nas tez szalu nie ma. Pola ladnie je sniadanko i kasze przed snem (zazwyczaj), owoce w kazdej ilosci, ale z obiadem problem, cos tam podziubie, miesa prawie w ogole nie chce (ja tez nie przepadam), z zup tylko rosol, jak jest jakas inna to karmie godzine zeby glodna nie byla :P co do bajek przy obiedzie to nie puszczam, poprostu zeby nie uczyc, u nas obiad zawsze w kuchni, cala rodzina (nasza trojka), no i pewnie mimo wszystko zamiast jesc to i tak zajelaby sie wylacznie ogladaniem :P

U nas od wczoraj Polcia kaszle, poszłam do lekarza od razu zeby szybko przeszlo, przepisala nam sachol i depulol, ale dzisiaj jest duuuzo gorzej, tak mi szkoda mojej maleńkiej :( macie moze jakies sprawdzone sposoby? Najgorzej bylo w nocy, bodulka siadala, kaszlala i plakala jakby z bezsilności...a ja prawie z nia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965122 przez gosiacek
Anitulka my też się zmagamy z kaszlem. Ja smaruję vicks-em, podaję syrop tussi baby na kaszel (skład ma genialny, same naturalne składniki beż żadnej chemii i cukru), dodatkowo inhalacje mu robię. Przed snem oklepuję, robię klin z poduszek, żeby nie leżał na płasko i nawilżam pokój dodając do wody inhalol.
Też mi go szkoda, bo nie potrafi jeszcze pozbyć się tej wydzieliny i to go męczy bardzo. Raz aż zwymiotował takim śluzem, pewnie mu się bardzo dużo nazbierało a on biedny nie umiał tego odkasłać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965170 przez haniaa
Anitulka
To co napisala Gosiacek ja tez robie. Cała seria sool baby jest super,krople do noska sa,syrop na gardelko i ten na kaszel,Wszystko swietne,Ja krople oilolbas uzywam ale w sumie ma cos inhalowac i juz.Najlepiej tez zeby w pokoju bylo chlodniej tak 19-21 stopni
Gosiacek
No moze bym z robila ten tort nawet i ja;-) patrzac na ten szablon.Uważam tak jak Anitulka,ze Twoj wyglada lepiej niz ten z wlosami:-) w oryginale

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965229 przez gosiacek
Dzięki dziewczyny. Cieszę się, że Wam się spodobał mój tort :)
Hania ja jestem pewna, że też byś zrobiła, zwłaszcza, że widzisz, że to normalny biszkopt w tortownicy, powycinany w odpowiedni sposób i udekorowany :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965365 przez gosiacek
A co tu tak cicho?
Jak tam, pączki zrobione, zjedzone?
U mnie bilans na tą chwilę wygląda tak: zrobionych zero, zjedzonych dwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965370 przez remiśleoś
Nie poodpisuje bo ja tak na szybko.
Dzieci chore na maxa.temperatura 38,7,katsr,kaszel.jutro do lekarza .no i balu nici.ju sie zaczal a moj Remis w domu pod kolderka lezy.nocmielismy straszna.nie spalam prawie nic.moze ze 2 godziny by sie uzbieralo.na fotelu;( z Leosiem na rekach.Remik budzil sie non stop,maz pol nocy u niegonprzesiedzial.no a dzis do pracy poszedl bo musial niestety.ja wzielam opieke na dzis i jutro.
Sisi dobrze ze to trzydniowka.najwazniejsze ze minelo.
Gosiacek paczkow zero zrobionychbi zero zjedzonych.ale mam w domu juz to pewnie dzisiaj ze dwa pochlone;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #965389 przez Anitulka
Nasz bilans: 0 zrobionych, 2 i pół zjedzone. Połówka w trzeciego w rękach Poli



Poza tym, waczoraj W. sie uparl ze ze wzgledu na ten straszny kaszel Polka spi z nami w łóżku, powaznie sie zastanawialam ale w koncu dalam za wygrana. Nie wyspalam sie, szyja mnie boli, ale! po kaszlu ani sladu (odpukac), cala noc sie do mnie przytulala a ja mialam na uwadze zeby ja przykrywac i chyba troche pomoglo jej takie wygrzanie :)

Remis, dużo zdrówka dla Twoich chłopaków :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965490 przez gosiacek
Oj Remiś biedni jesteście wszyscy. Remik przeżywa bardzo, że bal mu przepadł?
U nas bal jutro ale Bartek też nie idzie. Wolę, żeby jeszcze trochę posiedział w domu i wydobrzał, bo mam już dość chorowania.
Kuruj chłopaków, niech szybko zdrowieją.

Anitulka patrząc na zdjęcie nie wiadomo czy słodszy pączek czy Polcia :D Super, że tak szybko się pozbyliście kaszlu. U nas też na szczęście już końcówka.

Projektuję szafkę do łazienki :) Mam 4 wersje i nie wiem, którą wybrać, może dlatego, że są do siebie bardzo podobne :D Pomóżcie! Która według Was najlepsza? I ofc czekam na wszelkie sugestie zmian :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965521 przez remiśleoś
Na szczescie nie przezywa bardzo

Anitulka ach te oczeta Poli! Obledne;)
Mama wyprztilalo i dzieclo ozdrowialo;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965532 przez remiśleoś
Gosia a jakie one sa duze? Bo moim zdaniem to ma duze znaczenie. Najbardziej podoba mi sie 2 ta poprzecznie dzielona.prosta,elegancka ale ma to cos.3 przekombinowana;) jesli to ma byc duzy mebel to jeszcze 1 bym rozwazyla bo wygodniej maly polki otwierac.wlasnie a to beda szuflady czy polki? No niby tylko szafka a ja milion pytan zadaje.podsumowujac: najladniejsza 2, a co do wygody to zalezy od gabarytow;) zakrecilam ale moze zrozumiesz ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #965535 przez gosiacek
Będzie mieć 117x110cm więc taka średnia.
Ja się zastanawiam między 2 a 4.
Ta nr 2 będzie też na 4 dzielona tylko nie wyświetlił się podział na rysunku. Sama nie wiem jeszcze czy szuflady czy półki :) Wolałabym szuflady, ale ciężej się je robi. Nad tym jeszcze pomyślę, póki co mąż mnie męczy żebym w końcu coś zaprojektowała, więc kombinuję :)


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965539 przez Anitulka
Gosiacek, dla mnie z tych z ostatniego posta nr 1 wygrywa z dużą przewagą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl