BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 11 miesiąc temu #655211 przez MoNiaaa
dorcia ja wlasnie tez sie wogole ciazowo nie cuzje
bardziej spiaca jestem i mam te wzdecia ale to takie objawy nie objawy :side:

majsun ja po 1 ciazy mam mega duzo rozstepow i wydaje mis ie ze to od genow zalezy...

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #655249 przez Dorciaition
Oj, widzę, że mojego posta nie ma :/

Majsun ja smarowałam właśnie dosyć szybko oliwką raz albo dwa dziennie (jak mi sie chciało;)). Pod koniec ciąży mama kupiła mi jakiś krem, no i rozstępów brak na brzuchu. Są stare na boczkach ;) No i cycki mi sie mega zmieniły, tzn jeden jest dużo większy od drugiego, co mnie mega wkurza ;) No i na tym większym są malutkie rozstępy. Wiec pierwsi też smarujmy :)


Monia no to chyba dobrze nie? :) Lepiej tak niż miałybyśmy ciągle wymiotować ;) Choć w sumie dziwnie bez objawów. Ja to w ogóle dziwnie się czuje, bo nawet jeszcze nie widziałam mojej fasolki. Próbowałam przyspieszyć wizytę, ale nie ma niestety szans :/

MAjsun na kiedy masz termin?


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #655451 przez majsun
Dorciaition napisał:

MAjsun na kiedy masz termin?


Termin mam na razie tylko wyliczony kalkulatorami w necie - mniej więcej 11 styczeń. Za tydzień w czwartek mam USG i wtedy może określą mi właściwy termin.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #655491 przez maja001
Witajcie. pozwólcie ze się wtrącę- ja używałam od 2 mc zwykłej oliwki bambino i rozstępów się nie nabawilam mimo że w ciąży przytyłam 23kg.Myślę, jednak ze wszystko zależy od tego jaka kto ma skórę bardziej lub mniej elastyczną, ale na pewno oliwka czy inny preparat złagodzą rozstępy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #655493 przez beata25
majsun tak jak MoNiaaa napisała to raczej od genów zależy no i pewnie od tego ile się przytyło. Ja w pierwszej ciąży używałam różnych kremów, a brzuch mam pocięty rozstępami strasznie, a po drugiej ciąży nie mam ani jednego nowego, a smarowałam się jak sobie przypomniałam.
A w pracy szybko się dowiedzieli bo mi już w 13 tygodniu wywaliło brzuszek.

Jeszcze raz życzę wam szczęśliwej ciąży i zdrowych maluszków :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #655497 przez Kaś_O
Hej Mamusie też wtrącę swoje 3 grosiki, jeśli chodzi o rozstępy to Maja ma rację, ja w pierwszej cięży stosowałam zwykły nivea to tłuste i to białe, a smarowałam się o 2 trymestru tak od połowy jak brzusio się pojawiał coraz większy. Też myślę że to zależy od genów ale czasem proste metody jak olivka czy tłusty krem są o wiele lepsze niż drogie kremy ;)

mało mdłości życzę w tym pierwszym trymestrze :lol: :kiss:


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #655525 przez MoNiaaa
witam sie w sloneczny poranek :)

moim zdaniem tez oliwka na pocatek jest ok wiele dziewczyn chwalilo a taka prawda ze jak maja wyjsc to wyjda mnie zciachalo ok 8 miesiaca dopiero ale za to mam caly brzuch w sznitach uda i piersi tez :angry: ale taka czasem cenqa macierzynstwa...

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


widze ze nastepny tydzien bedzie pelen wrazen bo duzo z nas ma wizyte w podobnym terminie :)
ja w piatek :) troche mam stresa :blush:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #655584 przez Dorciaition
Dzień dobry :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


O tak, wizyt sporo. Ja już sie doczekać nie mogę. :)

Jutro idę zakładać aparat na zęby na dół (u góry mam), no i tak sie zastanawiam czy w ciąży można, czy to ma sens w ogóle, bo przecież zęby są słabsze :/ Nie wiem...


Miłego dnia.

U mnie pięknie.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #655595 przez MoNiaaa
Dorcia co do aparatu niestety nie pomoge bo sie nie znam


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

poczatkowo chcialam isc na l4 w polowie sierpnia zeby mi dali umowe na czas nieokreslony zanim sie dowiedza o ciazy bo tak to moga chcec mi przedluzyc tlyko do dnia porodu ale w sumie od ich dobrej woli zalezy teraz sama sie zastanawiam musze to powaznie przemyslec

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #655609 przez ania0503
Dorciaition napisał:

Jutro idę zakładać aparat na zęby na dół (u góry mam), no i tak sie zastanawiam czy w ciąży można, czy to ma sens w ogóle, bo przecież zęby są słabsze :/ Nie wiem...

To ja pomogę :) Rok temu w marcu założyłam stały aparat na zęby a w kwietniu zaszłam w ciążę, i nic się nie działo. Po prostu na wiztych kontrolnych jak będziesz miała duuuży brzuszek to ortodontka będzie miała do Ciebie utrudniony dostęp ;) A tak na poważnie to aparat nie jest przeciwskazaniem do ciąży i odwrotnie. Przy porodzie też oczywiście nie ma znaczenia czy masz coś na zębach czy nie więc śmiało :D Aha i jeżeli chodzi o kruchość zębów to po prostu wcinaj dużo wapna, nabiału, dzięki temu i dziecko będzie miało mocną zdrową kość, mi się zęby nie psuły w ciąży i po (a rodziłam 2 stycznia) też kompletnie żadnych zmian nie było, może to właśnie aparat trzymał je w szeregu? ;)
Aha no i gratuluję !!! po raz kolejny napiszę że zazdroszczę wam, chętnie ponosiłabym już 2 brzuszek ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #655614 przez majsun
MoNiaaa napisał:

poczatkowo chcialam isc na l4 w polowie sierpnia zeby mi dali umowe na czas nieokreslony zanim sie dowiedza o ciazy bo tak to moga chcec mi przedluzyc tlyko do dnia porodu ale w sumie od ich dobrej woli zalezy teraz sama sie zastanawiam musze to powaznie przemyslec


MoNiaaa, a jesteś pewna, że w sierpniu dostałabyś umowę na czas nieokreślony? Jeśli tak, to może warto warto poczekać. Gorzej jeśli nie jest to pewne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #655684 przez MoNiaaa
MAJSUN JEST TO PEWNE NA 100% dl;atego postaram sie wytrzymac :)
do poczatku wrzesnia mam obecna umowe a kolejna juz jest na czas nieokreslony a z racji ze pracuje nas u tylko 3 to mam pewnosc ze zostanie mi przedluzona :)
plan mam taki ze 2 tyg sierpnia pojde na urlop a pozniej do tego czasu powinna przyjsc umowa bo siedziba jest w inym miescie i przysylaja nam zawsze z wyprzedzeniem jak juz im odesle podpisana umowe ide na l4 :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #655776 przez ulcia78blondi
Ja jestem nadal mega zmęczona, najtrudniej do południa.
Do tego doszedł mocny ból piersi i poranne mdłości- aż mi ciężko zrobić śniadanie tak niedobrze.

Wizyta w czwartek, już się nie mogę doczekać:-)

Co do rozstępów ja w pierwszej ciąży po każdej kąpieli smarowałam brzuch i piersi oliwką a na to krem na rozstępy DAX-a i nawet najmniejszy rostęp się nie pojawił chociaż brzuszek miałam spory.
Generalnie chodzi o to, żeby skóra była dobrze nawilżona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #655824 przez majsun
MoNiaa - to trzymam kciuki za dotrwanie do sierpnia w sekrecie.
Ja na szczęście mam już na nieokreślony czas i oznajmię o ciąży szefa w połowie lipca. W sierpniu urlop, a pewnie jesienią na l4.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #655827 przez MoNiaaa
szczerze to ja sie juz nie moge doczekac tego wolnego :)
choc pewnie po dluzszym czasie bede sie nudzila :P

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl