BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 10 miesiąc temu #659196 przez MoNiaaa
mokka moja rodzinka jeszcze nie wie jak zobacze serduszko to w piatek chce mamie powiedziec i tacie a kiedy tesciowa sie dowie zalezy od M.
ale u mnie przy pierwszym dziecku nikt nie mial szalu zakupowego (tzn moja maama za granica mnie zaopatrzyla w ciuszki na moja prosbe bo sa duzo tansze)
jak na moje oko nie powinno ci przeszkadzac ze cie wyrecza tesciowa bo naprawde kupe rzeczy jest do kupienia a kazdy grosz wazny ja sie ciesze ze malo co musialam kupic bo pozyczyla mi kuzynka:)

a ktos sie pytal o aviomarin jesczze to mozna spokojnie brac kiedys pytalam gina o to i podobno czasem na duze mdlosci sie zaleca zeby brac

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #659231 przez ulcia78blondi
Witam Cię również serdecznie mokka;-)

Moim zdaniem nie przejmuj się, że teściowa wyręcza Cię z kupowania wyprawki.
Lepiej sobie pieniązki zachować na szczepienia dziecka i np. zabawki.
Ja kiedyś kupiłam troszkę ubranek dziecięcych z promocji przy okazji kupowania prezentów dla innych a teraz są jak znalazł.
My przy pierwszym dziecku zaczęliśmy kompletować wyprawkę po 20 tygodniu, kiedy już było coraz mniej zagrożeń i wiedzieliśmy, że jest wszystko w porządku z dzidziusiem.

U mnie mdłości ciąg dalszy, słodkie jak przed ciążą lubiłam to teraz nawet patrzeć nie mogę, nawet słodkich owoców nie mogę jeść, ani pić słodkiej herbaty.
Brzuszek wczoraj się już mocno zaokrąglił, śmiejemy się z mężem że raczej nie uda się nam utrzymanie w tajemnicy do końca lata.
Ja też mam problemy z cerą, od początku ciąży jakieś czerwone plamy wychodzą mi na wieczór.
Piersi bolą zwłaszcza w nocy.
Mąż stał się bardziej opiekuńczy, wyręcza mnie z cięzszych prac domowych, martwi się o fasolkę, bo się nie mam kiedy oszczędzać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #659239 przez DoMI*
Witaj MOKKA.. gratulacje :) ja tez jestem w pierwszej ciazy.i wszystko jest dlamnie takie puerwsze i nowe.
ja powiem 1 czerwca albo 5 czerwca wszystkim z rodziny.jak zobacze maluszka 28 to juz bedzie z górki :)
dzis nad ranem probowałam sie skupic gdy mnie bolało jak na @ i to jest bol taki sam ale bez skurczy boli mnie teraz czesciej w nocy i nad ranem.i jak boli to za jakas chwile odruchowo sie przeciagam ...:)

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #659273 przez majsun
Ale się rozkręciłyście mamuśki :) kolejne strony postów dochodzą każdego dnia.

Witaj Mokka - gratuluję!

Ja tak siedzę cicho ostatnio, bo myślę tylko o moim czwartkowych USG.

btw. znacie może jakieś fajne książki na prezent dla kobiety w ciąży (np jakieś poradniki o wychowaniu, odżywianiu itp.). Koleżanka (też ciężarna) ma urodziny i tak się zastanawiam co jej kupić - no i pomysłem na razie jest książka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #659307 przez mokka
ulcia78blondi na cere spróbuj myć twarz szarym mydłem i smaruj kremem np. Emolium krem specjalny (kosztuje około 25-30zl, ale jest bardzo wydajny i nie powoduje alergi , a stany zapalne łagodzi). "zaczęliśmy kompletować wyprawkę po 20 tygodniu" tez miałam taki plan, a tu sie okazuje, że juz w 8 tygodniu mam niewiele do kompletowania.

majsun może kup jej jakieś sole do kąpieli i np. płyte z muzyką relaksacyjną (będzie mogla puszczać dziecku w brzuszku, a i sama przy okazji sie odstresuje) :)



acha, na stronie bebilonu jest konkurs, wypelnia się jakąś ankiete itd. a za samą rejestracje dają maskotkę i cos tam jeszcze :P To tak w razie gdyby ktoś miał ochotę na darmowe mleko dla dziecka :P


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #659429 przez anitkade
Witam wszystkie Przyszłe Mamy.

Jestem zupełnie nowa na forum, zarejestrowałam się specjalnie, żeby do Was dołączyć :)

Z ostatniej @ wynika, że mam termin an 19 stycznia. Na USG niewiele było jeszcze widać (tylko malutki pęcherzyk), więc lekarz nie przeliczył mi jeszcze terminu. Wybieram się na USG 31 maja, a do lekarza na 3 czerwca. Muszę uzbroić się w cierpliwość, ale jest mi bardzo ciężko. To moja pierwsza ciąża, staraliśmy się o nią bardzo długo :)

Pozdrawiam ciepło i cieszę się, że mogę tu być.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #659442 przez mokka
anitkade-gratulacje :)

chyba jakiś wyż demograficzny się szykuje :)


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #659455 przez majsun
MoNiaa nie nadąży edytować naszej tabeli z terminami:)
Witaj anitkade! Gratuluję i powodzenia. Ja tez jestem w pierwszej, długo oczekiwanej ciąży :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #659458 przez mom-to-be
Hej laseczki, ja już po wizycie :) mam 6 tc :) ale na tym sprzęcie widać bardziej pęcherzyk narazie , mały się nie pokazał :) dostałam serię badań, ( mam RH-, mąż +), no i za 4 tyg wizyta :) karta założona :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #659463 przez mom-to-be
i tam oto kawałeczek malenstwa się zaczyna :)
img109.imageshack.us/img109/9130/sl386087.jpg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #659485 przez anitkade
Bardzo mi się podoba, że można się tu podzielić radością. W pracy się jeszcze nie chwalę, poczekam przynajmniej do wizyty, w której usłyszę od lekarki, że owszem - dzidziuś. Bo na razie tylko pęcherzyk widziała. Tymczasem aż roznosi mnie z radości i ciężko mi siedzieć cicho :)

Nie mogę się doczekać następnych zdjęć Waszych maleństw.

A co do wyżu - lekarka na wizycie powiedziała mi, że jestem już kolejną panią w ciąży tego dnia i chyba jest dobra faza księżyca :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #659519 przez DoMI*
Czesc Anitkade ja mam na 18 styczen hehehe
GRATULUJE
mom to be tez GRATULUJE ciesze sie ze nas tak duzo.. kochane dbajcie o siebie :)

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #659528 przez ulcia78blondi
A mnie w tabelce nie ma na 10/11 stycznia:-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #660149 przez MoNiaaa
anitkade witam cie serdedcznie :):)
gratuluje malej fasolki :kiss:

mom-to-be czyli serduszka jeszcze nie bylo widac?
sliczne zdjecie :kiss: :kiss:

ulcia zaraz was dopisze do tabelki :)

czekamy na kolejne relacje z wizyt :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #660159 przez DoMI*
NOrmalnie Kobitki mam depreche ...nonstop płacze..

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl