BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 11 miesiąc temu #658130 przez ulcia78blondi
Termin porodu obliczany jest od pierwszego dnia ostatniej miesiączki.
U mnie to jest początek kwietnia i jest dopiero 6 tydzień i 2 dzień - czyli idzie 7-y tydzień.
Tak czy inaczej niesamowicie to szybciutko leci, na dobrą sprawę mam już półtora miesiąca za sobą ciąży - wg obliczeń do porodu:)
My na razie nie chcemy nikomu mówić, bo nie chcemy słyszeć od rodziców, że nie damy sobie rady z drugim dzieckiem. A my i tak chcemy trójeczkę jak się uda:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658142 przez MoNiaaa
ulcia dokladnie jest tak jak piszesz termin zawsze sie oblicza od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki u mnie to byl 9 kwietnia i jutro bede miala 6 tydz no i jak jest np 6 tydzien i 3 dni to mowi sie ze jest 6 tygodni bo licza sie skonczone tygodnie

ja sama sie czasem martwie czy damy sobie rade z 2 dzieci ale taka jest prawda ze jak czlowiek musi to jakos daje rade i wszystko samo sie uklada oby i tym razem bylo ok :)

a w tym tygodniu czekamy na fotki maluszkow :):):)

dziewczyny a jak wasi mezowie sie zachowuja widzicie jakies zmiany w ich zachowaniu?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658222 przez mom-to-be
Mąż się zmieniła troche za mocno :) zabrania dżwigać, kontroluje mi ubior, czy nie podwiewa gdzieś, zamiata, stał się glową domu z prawdziwego zdarzenia :) no i codzień na dzień dobry i dobranoc caluje brzucholka :)


Jutro idę na 1 wizytę, to juz 7 tydzień :D usłyszę serdusio w koncu :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658226 przez MoNiaaa
mom to be super ze jutro wizyta czyli pierwszy raz podgladniesz maluszka?
koniecznie pochwal sie jak po wizycie jakies rady od gina itp jak ci sie uda to wklej zdjecie :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658382 przez DoMI*
ja jednak ide 28.. zobaczyc szkraba :)
ale mi dokuczaja bole brzucha mi tez brzusio sie napompował troche mam wiekszy ale to pewno wzdecia..
ja niemam mdłości na szczescie albo je mam ale niechce wiedziec ze to one teraz napiłam sie mlek asłodkiego i mdli :(
ale nielubie słodkiego teraz wogole jak nigdy dała bym sie pokroic za czekolade teraz mam w dupie to...brak apetytu ale wole cos kwasnego..

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658449 przez Dagnes
Domi mnie też od słodkiego odrzuciło.Za to dużo pomidorów i ogórków jem. Na kwaśne też mam smaka. Kapuśniak za mną chodzi od kilku dni;) Czekam na wasze foteczki. Ja jutro idę na badania, a mam ich sporą listę i za tydzień kolejna wizyta u gina.

Wiktoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658456 przez Dagnes
Tak patrzę na mój suwaczek i opis pod nim no i widzę, że oszukuje. Mój bejbuś w 6 tyg i 2 d miał 7 mm, a tu piszą że w 7 tyg ma 6 mm

Wiktoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658485 przez studentkaae
Dziewczynki niestety ja nie dołączę jednak do Was :(

życzę spokojnej ciąży - cieszcie się tym najcudowniejszy stanem w życiu kobiety :)
Podziękowania: DoMI*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658879 przez MoNiaaa
witam dziewczynki z rana :)
dzis sie szykuje ktoras na wizyte zaciskam kciuki!! :)

dagnes kazda ciaza i maluszek jest inny oni podaja srednia ale wiadomo ze to indywidualna sprawa i kazdy bejbus po swojemu rosnie :) tak samo przeciez przy porodzie niektore dzieci nawet do 3 kg nie dobija a inne ponad 4 :ohmy:

mnie od wczoraj tak w zloladku sciska jakby lekkie mdlosci i ciezko mi cos przechodzi przez gardlo nawet herbata

dzis mi stuknal 6 tc :lol: :kiss: :kiss:

studentka doczekasz sie i ty kibicuje ci od dawna :kiss: :kiss:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658890 przez MoNiaaa
NA 1 STRONIE ZAMIESCILAM NASZA TABELKE

jesli ktos chce sie dopisac albo czeba zmienic dane to piszcie mi na priv to postaram sie uaktualnic :) mam nadzieje ze niedlugo nasze grono sie powiekszy!!:)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658926 przez EmiMar
Monia super tabelka. ja jutro na 19 idę do lekarza. Będzie to 6 t 5d i mam nadzieję zobaczyć serduszko. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze z moim maluszkiem. co do tego czy powiedzieć w pracy to chyba już nie mam tego problemu wczoraj pół budynku musiało słyszeć "moje objawy ciążowe". I co tu ukrywać. poproszę jutro o zaświadczenie i pogadam z szefem. Za dwa tygodnie mamy zaplanowany wyjazd na taką objazdową wycieczkę 5 dniową i aż się boję jak to będzie, bo jak będę wymiotować to raczej kiepsko w dodatku mam chorobę lokomocyjną i zastanawiam się czy można brać aviomarin i inne tego typu specyfiki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658929 przez MoNiaaa
Emi jak masz takie problemy to idz na zwolnienie a moze jak ci przejdzie to wrocisz jesczze do pracy? przewazie mdlosci po 12 tc mijaja :)

zaciskam za wizyte!!!
serducho powinno juz bic :)
ja jak bede miala wizyte to bedzie moj 6 tc 3 dzien i tez mam nadzieje zobaczyc serduszko :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658933 przez DoMI*
Monia jakie duze było twoje malenstwo na USG?

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658939 przez DoMI*
monia czytałam ze ma 3 mm to malutki szkrab bo moj ma 4.5mm jest wiekszy od twojego a ja jestem niby w 5 a ty w 6.. nierozumie chyba miałam wczesniej owulacje na to wyglada

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658949 przez MoNiaaa
z usg wyszlo wtedy rowne 4 tygodnie i mial 3 mm
wiadomo ze nie kazde dziecko w tym samym czasie ma dokladnie taka sama "wielkosc" jedne sa nieco wieksze inne mniejsze ale mieszca sie na dany tydzien. zobaczymy jak teraz bedzie w piatek sie dowiem wsyztskiego :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl