BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 10 miesiąc temu #702978 przez anitkade
A widziałam, że Ziaji jest na rozstępy też, ale chyba kupię oliwkę dla niemowląt. Przynajmniej oswoję się z nią :) No i na pewno jest nieszkodliwa. Ktoś doradzał, że oliwki są najlepsze do nawilżania i czytałam też tak w jakichś poradnikach internetowych. A będzie na co wydawać pieniądze, więc póki co wolę oszczędnie podejść do tematu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702991 przez Majusia
Ja teraz uzywam oliwki dla niemowlat - polecam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #703014 przez mirka26
ja smarowałam się oliwką od początku ciąży i nic nie miałam a w 8 miesiącu tak popękałam że aż bolało mnie wszystko piersi brzuch nogi zaraz pod brzuchem i biodra czułam każdy rozstęp jak pękał najbardziej przy pępku. byłam płaska a w ciąży przytyłam zaledwie 12 kg ale strasznie puchłam bo rodziłam w czerwcu nogi i ręce miałam jak balony a piersi mi rozrywało ale mąż całował każdy rozstęp i mówił mi ; kochanie pięknie wyglądasz pomyśl że każda kreska to szczęśliwy rok życia naszego synka. a teraz jak patrzę na rozstępy to pękam z dumy... bo mój synuś jest tak szczęśliwy i tak szybko mężnieje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #703031 przez mokka
Monia kupiłam w drogerii Natura chyba za 19-20 zł. Bałam się że na krótko starczy bo na opakowaniu napisali że 2 razy dziennie trzeba się smarować tym, ale jest bardzo wydajny. Niewielka ilość starcza żeby się wysmarować ;) Zobaczę czy chociaż zadziała :)
Oliwki dla niemowląt próbowałam też na poczatku bo czytałam że jest spoko, ale strasznie mnie wkurzało że taka tłusta od tej oliwki chodzę i tylko ubrania brudzę (bo żeby zadziałała jak trzeba to też podobno trzeba się 2 razy dziennie smarować), a w sumie to nie widziałam jakiegoś super nawilżenia skóry po niej.


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #703039 przez anitkade
Hm, Mokka, skoro tak piszesz to może kupię oliwkę, a jak będzie kaprawa to zostanie dla bobasa, a dokupię sobie krem typowy na rozstępy. Jak mówię - i tak nie liczę na cuda, bo w okresie dojrzewania to był horror. Ale pogodzona z tym jestem :)
Znalazłam całkiem fajna stronkę z kalendarzem ciąży - mojniemowlak.pl - nie tylko o ciąży, ale o dziecku, o wyprawce itd., wiadomo. Ale o każdym tygodniu widzę, że dwie strony napisali, to przynajmniej jest co czytać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #703145 przez Dagnes
Ja od początku ciąży smarowałam się oliwką taką zwykłą bambino, ale tak mi śmierdziała że niedobrze od tego zapachu mi było. Kupiłam więc lawendową johnson&johnson i spoko jest. Minus oliwki jest taki, że długo się wchłania i ubrania brudzi i dlatego tylko przed snem jej używałam. Od czwartego miesiąca stosuje krem na rozstępy z gerbera. Kosztował coś ok.25 zł. Większość kremów które widziałam można dopiero od 4 miesiąca. Kusi mnie ten bio-oil co reklamują. Któraś z was miała?
Ale dziś promocję upolowałam. U mnie w miejscowości likwidują sklep odzieżowy i są duże obniżki. Kupiłam długie jeansy ciążowe za 59 zł-rurki, bo takie lubię najbardziej:) I są tam śliczne sukienki wizytowe ciążowe po 45 zł. Akurat mam wesele w sierpniu więc może się skusze jeszcze.
Monia mam zdjęcie z ostatniego USG ale niewyraźne bardzo i nie ma sensu wrzucać. Za to mogę wrzucić zdjęcie brzuszka. Dziś mam robić, bo cykam co 5 tygodni na pamiątkę:)

Wiktoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #703153 przez gaguka
Ja oliwki używałam zawsze na mokrą skórę po kąpieli, wtedy nie brudziła ubrań i skóra nie była taka tłusta, wystarczyło się tylko delikatnie osuszyć ręcznikiem potem. Jednak zdecydowanie bardziej wolę ten balsam Palmers'a, moim zdaniem skóra po nim jest zdecydowanie lepiej nawilżona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #703201 przez DoMI*
Cześć Wam
ja juz po wizycie jest wszystko dobrze.mam brac witaminy dla kobiet w ciazy na włosy.
ale zrobiłam badania na tarczyce.
dzis słyszelismy jak bije serduszko,a jak sie ruszało dzieciatko :)

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #703204 przez DoMI*

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #703206 przez gaguka
Domi suer, że wszystko ok :) a ile już ma dzidzia cm? przezierność karkową też miałaś mierzoną?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #703223 przez DoMI*
mierzył głowke, brzuszek, a karkowa nie ani długosc wiem ze wazy 78 gram.....

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #703250 przez gaguka
78 gram to już całkiem spora :D najważniejsze, że wszystko jest ok!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #703254 przez DoMI*
a twoja kruszyna? jaka ma wage

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #703260 przez gaguka
ja miałam usg w 12 -13 tyg ale nie wiem dokładnie ile ważyła,porównałam tylko wymiary główki do Twojej i prawie identyczne były :) u mnie BPD 24mm było

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #703262 przez gaguka
A napisałam, że 78 gram to dużo bo jak przeważnie pokazują ile gram w którym tyg dzidzia ma to bodajże na mamazone.pl widziałam że w 15 tyg dzidzia waży 50 gram, ale wiadomo, że to tylko tak poglądowo podają :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl