BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 9 miesiąc temu #704012 przez Pipinka
Dorciation ale już zdrowa jest twoja Lenka?? Tak Biance też sie zaczyna już etap szczypania i bardzo ją to bawi albo jak uderzy z całej siły to ma ubaw ;)nawet nie sądziłam że mały Frup ma tyle siły.. :huh: Staram się tłumaczyć ale taki okres chyba mają te szkraby i muszą przez niego przejść :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704026 przez ulcia78blondi
Cześć dziewczyny!

Nasz synuś też poogijany, podrapany na kolanach, łokciach. Jak to dziecko, wszędzie wejdzie, wywróci się, tarza po ziemi itp.

Ja czuje się nieco lepiej, nawet dzisiaj mam siłe na to, żeby sama domek sprzątać. Wcześniej zrobiłam 2 rzaczy i musiałam się położyć. A teraz aż się martwie, zeby się nie przeforsować.

Ja też w brzuszku czuję, że dzidzia bryka. Nie są to jelita, jak się położę to czuję, nawet mąż często słyszy pluskanie. Nie są to ruchy jeszcze na które trzeba zwrócić uwagę (wg pierwszych ruchów niektórzy określają termin porodu).

Na wadze na początku schudłam 2 kg a teraz 1 kg mi przybył.

Monia, nie martw się mdłościami, bo podobno im więcej objawów ciąży tym więcej hormonów, za czym idzie to, że bezpieczniej dla ciąży.
Gdzieś słyszałam, że wymioty są na chłopca. W moim przypadku to się sprawdziło. Mocne wymioty zaczęły się u mnie w 4 miesiącu, a teraz lekkie mdłości jak jestem głodna i nic więcej.
Mam cichą nadzieję, że na najbliższej wizycie już coś lekarz powie o płci:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704039 przez anitkade
Dorcia, wyjeżdżam, mam tydzień urlopu i jedziemy na Podlasie, będziemy mieszkali w takim gospodarstwie, gdzie produkują zioła, gdzieś wśród lasów. Cudownie, odpoczniemy od miasta przynajmniej. No ale tydzień mnie nie będzie, nie wiem, jak to nadrobię potem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704047 przez mirka26
Anitka tyle pisania i czytania będziesz miała hi hi. jak tam smaki dzisiaj? ja zrobiłam kalafior opiekany i sałatkę z martadeli ale się najadłam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704062 przez anitkade
Ja mam jeszcze połowę sosu do spaghetti, więc będzie to samo, co wczoraj.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704074 przez Dorciaition
Pipinka tak Lencia już zdrowa. :) Widzę, że Bianka też mały diabełek he he Jak każde dziecko chyba w tym wieku :)

Ulcia super, że już czujesz się lepiej, oby tak dalej.

Anitkade w takim razie bawcie się dobrze i odpoczywajcie :)

My za chwilę śmigamy na weekend do teściów, wiec po drodze coś zjemy. Ja to na zupki mam ochotę, ale nie wiele potrafię zrobić ;) :/

Miłego weekendu.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704112 przez mirka26
no dziewczynki miłego wam życzę ja będę miała nie za bardzo bo roczna msza będzie i się zjedzie cała rodzinka. nie dość że będzie smutno to pieczenia i gotowania co nie miara na szczęście już posprzątałam a potem wszystko myj sprzątaj po nich i siedzą do 22 a potem to ja już padam z sił
a w niedzielę wstawaj rano do kościoła i gotuj pół dnia kluski rolady i kapusta kuźwa już mam dość

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704128 przez anitkade
Oj Mirka, biedulo, żal mi Cię, ale uśmiałam się, tak fajnie o tym piszesz :)
Jakoś pójdzie, zaprzęgnij do pomocy kogo się da. I nie daj się za bardzo strerroryzować.
A poza tym z Ciebie taka kucharka świetna, myślałam, ze lubisz. No ale na tyle osób to domyślam się, ze męczarnia, a nie frajda. W każdym razie trzymam mocno kciuki, żeby dbrze poszło wszystko i zebyś się nie przemęczyła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704422 przez MoNiaaa
Mirka moglas zapowiedziec zeby kazdy przyszedl z rpwiantem :P

my na szczescie ominelismy etap gryzienia i szczypania :)
a moja kolezanka z mezem jak ich mala gryzla to oni tez ja gryzli i wiecie ze sie oduczyla :side:

dorcia ty sie nerwow najadlas to sie nie dziwne ze waga ci spadla :(
ja przez te mdlosci tez mam mniejszy apetyt..
wszytsko na chlopaka wsazuje od samych poczatkow daje mamie w kosc..z JUlka mialam moze do 12tc lekkie mdlosci ale az tak mnie nie meczyly

anitka ale sobie odpoczniesz :) zazdraszczam oby tylko pogoda dopisala :)

u mniew pracy szef juz wie i kamien z serca :)
co do umowy to on nie wie jak bedzie bo to w kadrach sie tym zajmuja ale powinno byc ok zobaczymy
i...od 1 sierpnia jak dobrze pojdzie bede miala juz wolne :lol: :lol: :lol:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704423 przez DoMI*
Dzień dobry Kochane
ale żeście sie rozpisały :)
smaka robicie ...tylko a ja miałam botwinkową wczoraj.
ja musze przestac jesc rzeczy wzdymajce bo masakra.
byłam wczorja u krawcowej i zaczeła szyc sukienke mam nadzieje ze podoła.
a jak mnie zobaczyła kuzynka to mowi serio masz taki brzuszek juz.. niejest sztuczny,,ze ładnu ale juz duzy.. mowi ze jej kolezanka nie miała takiego w 8 miesiacu :D i sie smiała.

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704424 przez MoNiaaa
Domi super ze suknia sie szyje :):)

moja kolezanka jak szla do porodu to miala chyba mniejszy brzuch jak ja mam teraz..ale ona wogole nie wyladala ze jest w ciazy tylko ze utyla dziwnie tak...ja sie ciesze z brzuszka a jak juz bedzie taki duzy to super tylko ciezko bedzie...wogole to mam tak nisko strasznie ten brzuch:P

ja codziennie jem kukurydze czasem nawet dwie :blush: ale uwielbiam :):)

a wieczorem zawsze mam takie wzdecia nie wiem od czego bo co bym nie jadla to mam rewolucje w brzuchu i okna musze otwierac co by sie nie zakisic :blush:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704428 przez DoMI*
wiesz moniu nawet niechodzi o zapachale moje jelita mnie bola a to koło podbrzusza i ja sie opzniej martwie ze to boli mnie macica ,albo siusiac sie nieda ..

chciała bym funkcjonowac normalnie wczoraj byłam na zakupach w h&m ale sie ciesze z zakupow mam rozmiar 38....mam nadzieje ze nie dojdzie do 42 rozmiaru...
moj M sie tak cieszył z moich ciuchow i butow....

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704429 przez MoNiaaa
domi jak cier boli przy siusianiu to moze masz jakas infekcje??bo raczej nie powinno tak byc??

ja wlasnie sie boje ze cos mi sie przypeletalo bo mialam cytologie i gin mowil ze sluz dziwny jest :huh:

domi ja startuje z rozm 40 :( :( :(
o 38 to chyba moge na zawsze zapomniec nosilam przez 1 ciaza ale juz sie nie udalo wrocic:(
chcialabym cos po porodzie ze soba zrobic ale nie wiem czy przy 2 dzieci bede miala jesczze sily i ochote na cwioczenia itp

a domi to l4 dostalas bez problemu od gina??

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704430 przez DoMI*
ide w poniedziałek ale krecił nosem.. wiec teraz powiem mu ze plamie dalej i mnie boli brzuch i zwe zle sie czuej ale niewiem czy dostane .... ciezko
ja mam nadzieje ze wroce do formy z przed ciazy...
wiesz powiem mu o tym moim siusianiu..
i ostatnio głowa mnie zaczeła bolec..
niewiem czy da te l4...mowił ze ciaza jest jeszcze wczesna i tu niema co wymyslac,,, a jak by była wieksza to on rozumie ..a tak ...

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704438 przez MoNiaaa
jakis dziwny ten twoj doktorek...
moj juz na poczatku sie pytal czy chce l4 czy jeszcze nie
mam nadzieje ze jak teraz mu powiem to mi da bez gadania :)

a mnie pytal ostatnio czy nic mnie nie piecze i nie swedzi wiec to napewno wazne zreszta to jest symptom infekcji niech ci zrobi cytologie czy cos i bedziesz wiedziec jak leczyc

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl