BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 8 miesiąc temu #732744 przez gaguka
Super zdjęcia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732757 przez MoNiaaa
sliczne fotki emilka a twoja bombowa fajnie widac maluszka :) mi do tej pory nie udalo sie uchwycic ladnie

no zuzie rzadza narazie u nas tez bedzie zuzia nie pamietam czy mwoilam czy nie:P

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732766 przez mirka26

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732796 przez Mag
Fajne te zdjęcia wasze,
Emlka ja też z jahnsona zamawiałam ale niestety nic nie dotarło do mnie, a już trochę czasu minęło, ale na stronie bebilona też się zarejestrowałam i od nich dostałem płytkę z kołysankami dla dziecka w brzuszku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732857 przez mokka
ja tez z bebilona dostałam ten zestaw :) emilka a Ty te próbki to dostałaś na jakiej zasadzie? za rejestracje na stronie producenta czy jak???


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732872 przez emilka1103
Tak, zarejestrowałam się na ich stronie. www.johnsonsbaby.com.pl/products,zamow.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732904 przez Dorciaition
Hej Dziewczynki ;)

Ale tu gwarno i wesolo- super ;)

U mnie brak czasu bo w tym tyg sie przeprowadzamy, więc pakowanie, rozpakowywanie itp.
Ale czytam na bieżąco.

Gratuluje coreczek i synkow no i zazdroszczę wiedzy o plci. Tez juz jestem taka ciekawa. W czwartek mam wizytę.

Domi cudny brzuszek.

A jakie fajne zdjęcia dzieciaczkow. Stopka wymiata- cudna :)

Co do probek to ja przy Leni dostalam tylko z Bebilona. Fajnego miska przyslali i chyba próbkę mleka.

Monia mowilas ze bedzie Zuzia- Gratuluję :)

Moje dzieciatko kopie jak szalone i juz sobie mysle ze będzie takie ruchliwe jak Lenka. Oby troszke spokojniejsze ;) bo Lencia to straszny broj, no nie do opisania ;)

Buziaki


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733023 przez anitkade
Emilka, Mokka - fajowe zdjęcia.
Ja też już po wizycie, ale teraz są u mnie goście od kaloryferów, jak pójdą to wrzucę fotki :) Na 90% dziewczynka, a więc Hania. Podobno mniejsza niż wynika z terminu, bo waży 290 gram. Ale zdrowa, łożysko na tylnej ścianie. Tylko lekarz powiedział, że lepiej, jakbym była tak za 2 tygodnie, to by lepiej było widać wszystkie organy, ale popatrzył i chyba w porządku. W poniedziałek idę do mojej prowadzącej i zapytam o usg 3d, najwyżej pójdę za te 2 tygodnie, jak to ma coś pomóc. No a następne usg mówił między 28 a 32 tygodniem. Aha - niesamowicie się wierciła na tym badaniu. Jak mierzył tętno w pępowinie to zdążyła się obrócić zupełnie i musiał znów szukać jej serduszka :) Mała akrobatka. Mężowi się bardzo podobało, najbardziej, że taka ruchliwa. Ale powiem Wam - bardziej mi się podobało poprzednie usg, jak cała dzidzia się mieściła na ekranie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733034 przez anitkade
Dobra, poszli robotnicy :) Obejrzałam te zdjęcia i szału nie ma. Ale jest buźka :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #733037 przez mokka
a jednak robi sie nam babiniec powoli :) antika super, że wszystko w porządku. :) Gdzie jest ta buźka na zdjęciu? Ja mam chyba jakis zastój umysłowy, albo totalnie nie idzie mi odczytywanie zdjęć z usg i nie widzę niestety ;) Też moim zdaniem lepsze było to poprzednie usg bo teraz jakoś tak strasznie ciężko było mi stwierdzić co widzę na ekranie. Dobrze, że lekarz opowiadał co widać bo sama w życiu nie domyśliłabym się. To kolejne usg już całkiem niedługo :) Ja na następnej wizycie za miesiąc poproszę lekarza o takie krótkie usg żeby tą płeć potwierdzić bo powiedział, że dziewczynka jest, ale zrobił sobie "furtkę" i powiedział też że czasem się zdarza, że jąderka zstępują później i dziecko które wyglądało na dziewczynkę może okazac się na następnym usg chłopcem. Wolałabym jednak aby tak nie było bo podoba mi się myśl, że będę miała córe :)

Dorcia, onie te mleka i misia z bebilona przysyłają jak się dziecko urodzi o ile pamiętam tak? Wiem, że też tam coś wypełniałam i dostałam kołysanki i pamiętam, że pisali też o jakimś mleku i maskotce ;)


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733053 przez Moni@
U mnie też będzie Zuzia, termin wg usg 30 stycznia, ale cc zrobią wcześniej bo to już trzecie cięcie, tak więc załapię się na bank w Styczniówkach, pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733059 przez anitkade
Mokka, ta buzia jest tak ciut powyżej połowy i ciut na lewo. Patrzy na nas jakby, takie szeroko otwarte oczy, lepiej widać lewe. Nie ma noska tylko jest taka dziura jakby jak na czaszce i jakby uśmiech otwarty szeroki (tak sobie wyobrażam). Generalnie nie z profilu, tylko przodem jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #733064 przez mokka
aaaa......widzę :) szukałam profilu po prostu :)

Same Zuzki :) Szkoda, że mój M jednak nie chce Igi. No, ale Zuzia to w końcu bardzo ładne imię. Ja się tylko boję, że jak pójdzie do szkoły to co druga będzie Zuzia albo Maja bo teraz taka moda jest.


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733069 przez anitkade
U nas to ładne były przejścia. Chcieliśmy dawniej Zuzię, a się okazało, ze szwagierka w ciąży i jak będzie dziewczynka to Zuzia. No to się unieśliśmy honorem i poszukaliśmy innego. Spodobało nam się Helena, większość naszych babć to Heleny, takie ważne imię w obu rodzinach. A szwagierce urodził się wtedy chłopak. Teraz po 4 latach ma dziewczynkę przed nami i jak dała na imię? Otóż przestało jej się podobać Zuzia i teraz dała na imię Helena. No taka szwagierka. Nie robi tego na złość, po prostu aż tak bardzo nie myśli o innych. No ale poszukaliśmy znów innego imienia i ta Hanka nam się tak spodobała. Ale widzę, że Hanki też popularne, jest druga na forum :) Zawsze są jakieś popularne imiona, Mokka nie przejmuj się, Zuzia piękne imię i będzie nosić z dumą, zobaczysz. Mamy w ogóle dwa imiona na dziewczynki i dwa na chłopców :) Także jeszcze parę dzieciaczków się szykuje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #733094 przez mokka
No tak, ja się człowiek zorientuje po najbliższej rodzinie w imionach to naprawdę ciężko coś innego znaleźć. U mnie przynajmniej nie ma żadnych Zuzi w rodzinie i w sumie to znam jedną tylko i to też koleżanka jest ze studiów więc luz :) Tyle, że ciągle słyszę że ktoś Zuzia daje na imię. No, ale z M stwierdziliśmy że nam się podoba Zuzanna i co ważne to imię bardzo dobrze brzmi z naszym nazwiskiem :) Hanek też chyba teraz sporo...ogólnie takie normalniejsze imiona powoli wypierają te wszystkie dżesiki i inne. Ja zauważyłam, że sporo jest teraz też Julek, Zosi, Hanek, Zuzi...znalazłam też takie zestawienie najpopularniejszych imion w Polsce. Link niżej
www.tisp.pl/ogloszenia/-drobne-pytania-h...imiona-2013-w-polsce

Swoją drogą to ten czas potwornie szybko leci. W poniedziałek zaczynam 6 miesiąc! Musimy się wreszcie z M ogarnąć i wstawić drzwi do sypialni, a przy okazji zrobić mały lifting mieszkania bo jak tak dalej będzie to do porodu nie zdążymy ;) ach, mam nadzieję że wrzesień szybko zleci bo będę siedziała sama bardzo często bo M ma ze 3 konferencje w tym 2 jakieś międzynarodowe z czego jedna na Kanarach! Kurcze, zazdroszczę mu chociaż wiem że raczej nie będzie miał czasu wyjśc na słoneczko nawet. No, a ja sama z 2 kotami zostanę


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl