BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 8 miesiąc temu #729571 przez DoMI*
kochane no rozwija sie prawidłowo z nim jest dobrze
ale plamie martwi mnie to bardziej niz jak błam w szpitalu moze macie racje ze przejmuje sie bo nie mam opieki non stop....
martwi mnie ze mnie boli i kłuje ..leci te plamienie.jakos jestm zła na siebie ze tak sie dzieje.myslałam ze bede bardziej szczesliwa w domu.czekam az moj M przywiezie wypis jestem ciekawa co tam jest napisane.tez byscie sie martwiły,bo plamienie nie jest dobra oznaka.

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #729703 przez anitkade
Domi, a kiedy ma z tym wypisem przyjechać? Daj znać, co Ci tam napisali.
Mówię Ci, kup parę słodkich ciuszków to Ci się humor poprawi. Na pewno by Cię nie puścili, gdyby było niebezpieczeństwo. Dobrze być w domu. Ale oczywiście naturalne jest, że się obawiasz. Każdy się obawia, nawet jak wszystko idzie ok, a co dopiero przy plamieniu. Ale staraj się być dzielna i szukaj czynności, które Ci poprawiają nastrój. Ściskam Cię ciepło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #729771 przez DoMI*
napisali ze wypisna w stanoe dobrym do domu ciaza utrzymana. i ze mam lozysko brzeznie pszodujace czyli 16 mm od ujscia.i nic woecej.
staram sie byc naj lepszej mysli.
boje sie ciuszki kupowac.juz tak wczesnie...

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #729776 przez Dorciaition
Monia wyrazy współczucia. Trzymaj się cieplutko :kiss:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #730362 przez fretka
Dołączam do wątku. :) Termin 06 stycznia 2014. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #730398 przez anitkade
Witaj z naszym gronie Fretka.
Monia na razie nie dopisze Cię do tabelki, bo robi sobie troszkę wolnego od forum, ale jak wróci to na pewno wszystko uzupełni.
Wiesz już jaka płeć? Jak Ci mija ciąża? Jak przygotowania wyprawkowe? Poopowiadaj coś o sobie :)
Domi, skoro Cię wypisali w dobrym stanie to znaczy, że uważają, że jesteś bezpieczna. Nerwy zawsze będą, wiadomo, ale rób rzeczy, które lubisz i Cię uszczęśliwiają i uspokajają

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #730473 przez MoNiaaa
witam was

tabelke uzupelnie za tydzien moze musze sie troche ogarnac bo narazie ciezko mi i nie daje sobie z tym rady :(

ale bylam dzis u gina po to zaswiadczenie i poprosilam usg i wszystko jest ok narazie sie potwierdza ze dziewczynka widzialam jak ziewa i slyszalam serduszko zaczynam czuc kopniaki :)
o ile dobrze pamietam to mala wazy ok 260 g

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #730477 przez gaguka
Witaj Fretka :)

Monia super, że z dzidzią wszystko ok!
Ja dzisiaj po połówkowym, z dzidzią wszystko ok, 400 gram waży i ponownie potwierdził, że dziewczynka :laugh:

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #730488 przez Mag
gaguka ale wstydliwa ta twoja dziewczynka :) super zdjęcie i najważniejsze że zdrowa!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #730511 przez mokka
łaaaa....gagutka ale bajer z tym zdjęciem :) ach, nie mogę się już doczekać poniedziałku i usg!!! Wymyśliliśmy z M imona :) jak będzie chłopiec to Antoni (ale to już było imię zaplanowane jak jeszcze w ciązy nie byłam), a jak dziewczynka to może Iga (dziś pomyślałam o tym imieniu i strasznie mi się spodobało. Mój M stwierdził że spoko, ale jak mnie zna to jeszcze cos innego wymyslę). :)

fretka, napisz coś więcej o sobie.


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #730545 przez gaguka
Wstydliwa troszkę, ale ogólnie lekarz śmiał się bo jak sprawdzał płeć to zaczęła siusiać i tak to śmiesznie wyglądało :D Mokka masz rację, to chyba było moje najfajniejsze usg ze wszystkich, chociaż długie bo ok.40 minut. Ja 3D/4D mam na każdej wizycie, ale teraz dopiero było widać takiego prawdziwego dzieciaczka :)
Antoś i Iga bardzo ładnie. My chcemy Zuzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #730621 przez mirka26
witam nową mamusię styczniową. ja mam nadzieję że będzie Karolinka a jak już nie to Wictor. mi już choroba przeszła a dzidzia szaleje
Monia jesteśmy z Tobą kochana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #730671 przez mokka
gagutka, o Zuzi też myślałam, ale nasza dobra znajoma i sąsiadka jest Zuzka więc jakoś tak głupio dublować ;) siusiać w trakcie usg??!!! wow, jak to wygląda? tzn jak to wygląda na usg bo sobie nie umiem wyobrazić :) Ogólnie to naprawdę zazdroszczę! Fajnie że to 3d/4d masz na każdej wizycie. Ja niestety mam tylko to zwykłe i też ostatnie miałam to po pierwszym trymestrze + to jedno nieplanowane w szpitalu (na nim niewiele widziałam, bo lekarz na szybko je robił i tylko sprawdził to co miał sprawdzić i dość. Zero pytań, zero zdjęć). Jejku, nie mogę się doczekać już poniedziałku i usg!!! Mamy z M zakład dotyczący płci maleństwa ;) Mam nadzieję, że się tą płeć uda zobaczyć


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #730741 przez ulcia78blondi
Cześć dziewczyny!
To i ja do Was dołączam po usg połówkowym.
My też będziemy mieć dziewczynkę:-)
Moje badania wszystkie w normie, z dziusiem też wszystko dobrze.
Wizyta trwała 40 minut. Córeczka waży 3320 g, czyli ani za dużo ani za mało na ten moment.

Monia, jesteśmy z Tobą! Trzymaj się ciepło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #730752 przez DoMI*
Witam nową mamusie.
Hej kochane widzę że mówicie o imionach u mnie zostaje imię Tim.
ŚlicZne zdjęcie córeczki.ją z m widZieliśmy w 4d w szpitalu i też zakrywa synus twarz.
Ją mam pytanie czy i wy cierpicie na bez senność.........
Bo ją nie umiem spać tak bardziej nad ranem....i wierce się.zasne i za chwilę się budze.ją może pójdę do gin.w piątek więc też dostanę zdjęcie

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl