BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 8 miesiąc temu #762154 przez gaguka
Anitka dzięki za inf o tetrówkach - spróbuję tak zrobić :) Jeżeli chodzi o ręczniki to kupiłam dwa z kapturkami ale też mam ze ślubu kilka fajnych i też je poprałam w proszku dla dzieci i jak najbardziej zamierzam ich używać :) Termometr mam taki do uszka (dostałam od teściowej jest lekarzem i miała kilka) i jestem z niego super zadowolona, mierzy bardzo dokładnie. Wcześniej dała nam taki do czułka i do niczego się nie nadawał, pomimo poprawnie wykonywanych pomiarów za każdym razem wskazywał inną temp. Być może był źle skalibrowany...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #762182 przez anitkade
Gagutka, a ten do uszka musisz wsadzić do środka, czy tylko przystawić? Mnie koleżanki z niemowlętami polecały taki bezdotykowy, sprawdzały nim wodę w wanience, pokarmy potem, a przede wszystkim można w miarę bezproblemowo zmierzyć dziecku temperaturę nawet w czasie snu. No i ich posłuchałam :) Mam nadzieję, że się nie zawiodę.
Aha, Mokka, na mojej liście oczywiście jest fotelik, też spory wydatek, bo nie kupuję razem z wózkiem. No i dopisałam moje wydatki na materiały śpiworkowe i włóczkę. Ale poza tym nie mam tu ani pół ubranka. Muszę to dokładnie przejrzeć jeszcze raz, może czegoś za dużo popisałam..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #762193 przez gaguka
ANitka jego trzeba przyłożyć do uszka (nie wsadza się go nigdzie głęboko) więc spokojnie można podczas snu dziecku zmierzyć ;) Mój jest firmy TechMed, one nie są ani najtańsze ani najdroższe, myślę że to taka średnia półka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #762194 przez anitkade
Dzięki Gagutka, pooglądam sobie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #762219 przez anitkade
Gagutka, fajny ten termometr. Taki kupię :) Ograniczyłaś moje wydatki o jakieś 40 zł, dziękuję :* A Ty masz model TM-350? Czy jakiś inny?
Poza tym przejrzałam jeszcze raz listę, popoprawiałam i ucięłam z niej jeszcze 400zł. Jestem maszyną do oszczędzania :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #762234 przez gaguka
Tak - on mierzy w 1 sek. Jego przykładasz do otworka w uszku i od razu pokazuje temp. Fajny jest też TECH-MED F03B ale już droższy. Mi zależało na dokładnym i szybkim pomiarze i taki jest TM-350 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #762281 przez mirka26
poślijcie dziewczyny link na ten termometr i na pieluchy na allegro, właśnie czytałam was i dzwoniłam zaraz do męża że jutro ma jechać do biedronki i mi sprawdzić czy są pieluchy hi hi, a co do samopoczucia to masakra ciągle mam zgage i niedobrze mi a kaszel pobudza małego do kopania. ale dzisiaj pomroziłam sobie warzywa na zimę zrobiłam cały gar bigosu i zagotowałam w słoikach, pierogi porobione i pomrożone rybka też zamrożona jeszcze tylko mi zostały krokiety do zrobienia i pomrożenia i będą chłopaki mieli co jeść na święta jakbym tak trafiła wcześniej na szpital. na wizycie powiedział mi gin że wszystko jest ok ale mały bardzo naciska mnie na szyjkę jakby chciał wyjść na szczęście mam to do siebie że mam bardzo twardą szyjkę i nie ma opcji żeby dzidziuś sam ją skracał poprzez nacisk ale czasem tak się pręży że aż boli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #762284 przez joannap1991
Termometr SisiBabyCare AQUA THERM ja kupiłam ten termometr i mam nadzieje ze sie sprawdzi. Dodatkowo mierzy temperature jaka jest w pokoju :) pieluchy tetrowe kupiłam w tesco i były za 1.99 ale powiem Wam ze są cienkie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #762287 przez gaguka
Mirka ja mam taki: allegro.pl/termometr-medyczny-douszny-te...eci-i3578555331.html ale nie kupowałam go tylko dostałam, więc może gdzieś indziej znajdziesz taniej :) wiem, że ten też jest dobry ale droższy: allegro.pl/profesjonalny-termometr-bezdo...03b-i3591660722.html .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #762288 przez joannap1991
a no i moja lista zakupow sie bardzo skróciła:)
zostało tylko kupić:
wózek
komplet poscieli dodatkowa
no i kosmetyki i pampersy :)

a i oczywiscie wszystko dla siebie do szpitala ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #762290 przez mirka26
gaguka dzięki, super jest ale to za miesięc dopiero bo teraz po dwóch tygodniach chorobowego będzie ciężko a remont w trakcie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #762291 przez mirka26
a ja mam od nowa wszystko do kupienia bo co miałam to na dziewczynkę, na szczęście butelka i smoczek które kupiłam mają zebrę tak że może chłopiec mieć dobrze że torbę na spacery na wózek kupiłam niebiesko różową z matami do przewijania też i niebieska i różowa tak że w domu może mieć różową a na wyjście już niebieska, masakra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #762295 przez joannap1991
my kupujemy raczej kolory neutralne ale oczywiscie kupilismy troszke "rózowego" niby lekarka powiedziała 100% pewności nawet zdjęcie dała tyłeczka itp ale zawsze jest ta niepewność ze to moze byc pomyleczka :D takze 23 mam nadzieje ze sie dowiemy czy na pewno Zuzia jest Zuzia:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #762297 przez mirka26
no u mnie Karolinka okazała się WIKTOREM ale nie narzekam przynajmniej będzie Kevin miał braciszka do kopania w piłę i gier a tata jest bardzo dumny z drugiego synka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #762299 przez joannap1991
Wiktor jakie piękne imię! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl