BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 8 miesiąc temu #763601 przez Mag
cos się nie chce zdjęcie wkleić
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #763614 przez Linka2
Mag, dzięki, śliczny ten Twój kombinezonik :) ja też już szukałam i w dalszym ciągu szukam na allegro, ale jakoś tak nie mogę na nic trafić :( wolałabym taki raczej śpiworek, z dziurką pośrodku, żeby można było łatwo zapiąć dziecko w foteliku... a takich jest dosyć mało na allegro :( ale jeszcze szukam.. w ostateczności kupię co będzie.. wczoraj widziałam cudne, przepiękne i w ogóle rewelacyjne śpiworko-kombinezony, ale po 220 zł!! wrrr.. masakra!
Ulcia, ja z bliźniakami, więc też raczej się na CC szykuję i wiem, że pomoc mojego mężą będzie po prostu niezbędna.. a wiem, że sama mu wszystkiego nie wytłumaczę dlatego właśnie ciągam go ze sobą na szkołę.. a jemu się to nawet podoba ;) A tym, że już trochę zapomnieliście to zupełnie się nie przejmuj! To jest jak z jazdą na rowerze, tego się nie zapomina :) weźmiecie dzieciątko na ręce i wszystko w mig się przypomni ;) moja doświadczona w tej dziedzinie szwagierka tak mi powiedziała (ja sama to nie śmiałabym, bo ja pierworódka jestem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #763616 przez ulcia78blondi
Mag, bardzo fajny kombinezonik.My mieliśmy identyczny przy pierwszym dziecku tylko beżowy. Rękawiczek już nie trzeba dodatko ani butków, zameczek bardzo łatwo się otwiera. To jaki masz rozmiar? 56?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #763620 przez Linka2
Ulcia, a jeszcze jedno mam pytanko :) Jaki rozmiar tego śpiworka kupowałaś? Bo na stronie hm jest info, że są rozmiary 50/56 i 62/68... i jak myślisz, czy jakby trochę rozpiąć ten środkowy zamek to da radę przypiąć dziecko do fotelika? :)
w ogóle dziewczyny mam problem właśnie z rozmiarem.. myślałam, żeby kupić ten kombinezon na 62.. ale jak mi się bardzo małe chłopaki urodzą (a nie jestem tego w stanie przewidzieć) to mogą po prostu się topić w tym 62.. eh.. z drugiej strony pewnie co najmniej do marca będą kombinezony potrzebne więc za mały też nie może być bo na drugi to na pewno nie będzie mnie stać :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #763627 przez Mag
ja kupiłam 62, ze szpitala jak wyjdziemy to pewnie będzie wielki ten kombinezon , ale później na spacery chyba już ok, a nie wiadomo jaka zima w tym roku będzie, a w sumie do wózka to chyba możne być trochę za duży kombinezon.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #763687 przez Dorciaition
Hej Dziewczynki.

Ale ostatnio macie tempo ;) Ja czytam, ale na odpisywanie czasu brak, tzn Lenka mi nie pozwala ;)

Ulcia śliczny kombinezon, ale zakochałam się w tej czapce. Gdzie ją kupiłas?

Co do pościeli to ja będę miała od początku. PRzy Leni też miałam, no jakoś nie wyobrażam sobie łóżeczka bez pościeli, a materaca bez prześcieradełka.

Mag kombinezonik śliczny.

Linka 220 zł faktyczni masakra :/

Linka co do rozmiaru to ciężko masz. MOim zdaniem jak kupisz 56 to będą jeszcze za duże, bo pewnie Twoje dzieciaczki będą ciut mniejsze. Moja Lenka urodziła sie mając 3340 g i 54 cm, a w kombinezonach na 62 się topiła.

Ja to problemu nie mam, bo zostało mi tyle ciuchów po Leni, że o kombinezonie nawet nie myśle. Miałam kilka, są jak nowe.

Co muszę kupić to na pewno jedną nową pościel, przewijak na łóżeczko (polecam bardzo, bardzo) i jakies malutkie kompleciki, żeby na sam początek miała trochę nowych ciuszków.

Ostatnio byłam u gina, ale usg było ekspresowe. Spojrzał tylko na serduszko i tyle. Szkoda, bo chciałabym wiedzieć ile Malutka waży.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #763696 przez mirka26
ja mam kombinezonik ale kuźde na dziewczynkę, jak któraś chce to za dwadzieścia zł wam sprzedam a jest super

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #763697 przez mirka26
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #763739 przez DoMI*
Linka .
Mag
ja tez mam kombinezonik 62 i mysle ze bedzie troszku tylko duzy dzieci szybko rosna i lepiej kupic aby miał do marca niz tylko 1 miesiac..

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #763772 przez anitkade
Dziewczny, ale macie boskie te kombinezony!!! Piękne po prostu.
co do mleka - ja też nie mam, ale nie się czym stresować, mleko przed porodem to raczej wyjątek niż reguła. Na pewno pojawi się później.
Ja szyję niby na 62, ale jest taki gruby, że raczej w środku nie będzie dużo miejsca :P Drugi uszyję ciutkę cieńszy chyba, bo mocno przegięłam.
ale człowiek uczy się na błędach, a na wyjście ze szpitala będzie akurat i na większe mrozy też. W każdym razie mam taką nadzieję. Teraz w weekend nie szyję, bo przyjechałam do siostry i jechałam mamę odwiedzić, a jutro jadę tatę odwiedzić i tak zleci weekend. Może jutro wieczorem coś się uda, ale nie łudzę się szczerze mówiąc.
Linka, co do wzorów to myślę o jakichś prostych i dwustronnych, żeby szybko szło i żeby się nie zwijał kocyk. Na czapeczkę to można bardziej poszaleć :) Początkowo znalazłam taki imitujący pleciony koszyk, ale teraz jak szukam linka do niego to okazuje się, że chyba znalazłam najgorszą wersję na świecie. A można to robić tak prosto... W każdym razie zastanawiam się na kaszką zwykłą, czyli prawe - lewe, a z drugiej strony odwrotnie niż schodzą z druta. Muszę sprawdzić na tej włóczce jak wyjdzie. Ona jest specyficzna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #763796 przez Dorciaition
Anitkade ale jestem ciekawe tego Twojego kombinezonu. :) Zdolna z Ciebie babka :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #763801 przez krecia88
mi zazwyczaj po nocy pojawiają się plamy po pokarmie z piersi.

co do kombinezonów poszukaj na allegro i tablicy - niektórzy sprzedawcy sprzedają własnie po 2 bo maja po bliźniakach. Ja własnie licytuje kilka ciuszków - mam nadzieję, że będą ok.
A co do kombinezonu to ja tez stawiam nieco większy rozmiar - od stycznia moze troche śniegu zostac do marca

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #763811 przez pysiaczek19918
Mirka a jaki to rozmiar bo ja bym chętnie od Ciebie kupiła:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #763815 przez pysiaczek19918
Linka2 a gdzie ta szkoła jest bo jak darmowa to ja bym bardzo chętnie poszła bo ty z Lublina jestes o ile dobrze pamiętam?
Co do mleka to i mi nic nie leci a mam pytanko bo mam dziwny ból po lewej stronie z tyłu tak jak by w pośladkach, jakby biodro sama niewiem ale jak sie sporo ochodze to mnie męczy ten ból najgorzej jak sie kłade albo chce przewrócić z boku na bok ma tak króraś z was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #763823 przez Linka2
Pysiaczek, ta szkoła to Aktywna Mama - www.aktywnamama.com.pl - wejdź sobie na stronę, tam jest informacja w jaki sposób można się zapisać - generalnie dziewczyny zaczynają szkołę około 30tego tygodnia ciąży, ja zaczęłam trochę wcześniej z racji zagrożenia wcześniejszym porodem.
Co do bólu o którym piszesz to pasuje trochę do rwy kulszowej - z tego co wiem to często się zdarza w ciąży, mnie to na szczęście nie spotkało ;)
Kombinezonów szukam wszędzie, i na allegro i na tablicy tylko nic mi się nie podoba! :) ale muszę chyba serio codziennie sprawdzać nowe aukcje to w końcu coś mi wpadnie w oczy
Anitkade, ja oglądałam parę wzorów specjalnie na kocyki i znalazłam jeden śliczny, takie fale, tyle, że on raczej dla takiego delikatnego kocyka, może do chrztu.. no i raczej dziewczęcego ;) trochę się zawija po bokach (robiłam sobie próbki) no ale taka jego uroda skoro jest taki delikatny.. mi już przyszła włóczka... ale zacznę ambitnie od sweterków ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl