BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 6 miesiąc temu #778953 przez pysiaczek19918
Zjadlam batona i Zuzka odrazu sie odezwala. Lakomczuch maly:). No ale z ta pogoda to na prawde bedznadziejna. I podobno ma byc taka caly tydzien. W sumie i tak w sie z domu nieruszam. Tyle co w srode do dentysty i czwartek na kontrole. Eh mam nadzieje ze chociaz szyjka sie nieskraca i szpital nie bedzie potrzeby. Bo tam to juz wogole sie zanudze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #779045 przez remiśleoś
Pysiaczek ja tez wciagnełam batona;-)
Kurcze mnie dzis boli krocze.tzn nie jest to taki silny bol,a raczej mocny nacisk,tak jakby głowka była juz na wylocie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #779067 przez anitkade
Dziewczyny, ale się rozpisałyście, nadrabiam od godziny :)
Mirka, biedulo. Prawdopodobnie Cię zostawili, skoro nie piszesz. Jak tylko będziesz mogłą, to daj znać koniecznie, co u Ciebie. Trzymamy mocno kciuki!
Ja w piątek myślałam, ze fiknę na cmentarzu. Teściowa tak to zaplanowała, że na jednym cmentarzu byliśmy ponad 1,5 godziny, bo mają bardzo łądny zwyczaj spotykania się całą rodizną, niestety nie dało sie na jedna godzinę umówić i tak kisiliśmy, po dwa razy przy każdym grobie staliśmy i potem to aż mi się płakać chciało ze zmęczenia. Poszłam sobie na ławkę w końcu, bo chyba bym Hanię tam urodziła, brzuch mi okropnie ciążył i twardniał. Na Święta nie ma szans, żebym z nimi poszła. Ale i tak powinnam docenić, ze mogę chodzić. W każdym razie martwią mnie Wasze opowieści i jutro rano na wizycie kontrolnej na pewno zapytam o usg i zmierzenie długości szyjki. Mam nadzieję, że mi nie odmówi.
Domi - jak przeprowadzka? Siedzicie na kartonach czy już coś rozpakowane? Opowiadaj wszystko, jak tylko dorwiesz sie do kompa :)
Co do aktywności Hanki - dzisiaj zupełnie jej pogoda nie przeszkadzała. Kopie tak, że nieraz boli a nawet podskoczę, jak porządnie wierzgnie. Chyba ma jeszcze trochę miejsca, bo nieźle bryka. Ja natomiast przysypiałam.
Co do zapuszczenia wyprawkowego - na pewno jestem w czołówce. Mam tylko ciuszki, które dostałam, śpiworek, który szyłam i pół kocyka :P Listę mam taką "budżetową". Aha, mam jeszcze próbki kremów. Generalnie już oznajmiłam mężowi, że zaczynamy zakupy. Wolałby zaczekać do nowego okresu rozliczeniowego na karcie, ale niestety, jestem twarda :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #779163 przez Mag
Mirka czekamy na wieści, oby wszystko było dobrze.
Jeśli chodzi o wyprawke to ja powoli zbieram wszystko. Obecnie jestem na etapie wyboru pościeli, jeśli zamawialyscie cos przez internet to pochwalcie sie może coś uda sie wybrać i kolejna rzecz będzie z głowy. Kolderke kupię chyba w sklepie ale ochraniacz i poszewki chciałabym zamówić.

U mnie młody dziś spokojny był do wieczora, a potem jak tylko się polozylam to tak sie rozkręcil ze az wstałam pochodzić po domu żeby troche sie uspokoił no tak kopal nieprzyjemnie nisko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #779178 przez Asia18
Hej :)

mam pytanko do Was czy wy też czujecie taki dziwny ból w okolicach krocza ?? tak jak by się długo na czymś twardym siedziało ? :blush: .... nie wiem jak opisać to uczucie :unsure: ale np jak wyjdę na spacer i nawet długo nie chodzę to mnie boli ? nawet jak w domu siedzę/leżę i wstaje to też boli ? :(
dzisiaj na wieczór już nie mogłam się schylić bo brzuch mnie już bolał :(

u mnie mała od 2 dni bardzo aktywna w brzuszku kopie, wyciąga się :)



<3b :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #779187 przez remiśleoś
Asia ja to tki ucisk czuje i mm niestety przeczucie,ze ten pecherz płodowy bardzej mi sie uwpukla do szyjki:-( a do wizyty tydzien jeszcze.
Anitka to maratonczyk z Ciebie po tych grobach.nie dziwie sie ze sie zmeczyłas.ja nawet jakbym to n 3 dni rozłozył to bym napewno padła z moja kondycja teraz.
Mag niestety nie zamawiłm przez net wiec nie pompge.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #779244 przez anitkade
Kurczę, ja to nieasertywna jestem. Znowu nie poprosiłam o badanie szyjki za pomocą usg. Ale spóźniłam się 10 minut, a to jest pół wizyty właściwie, więc mi już głupio było. Kazała mi przyjść za 2 tygodnie i codziennie po pracy odpoczywać 2 godziny. To jak ja mam gotować? Tego nie wiem, musimy jakąś strategię opracować z mężem. Zbadała mi szyjkę tylko ręką i powiedziała, że wszystko ok.
Ja jeszcze nie zamówiłam nic przez internet, ale pościeli nie zamawiam w ogóle, tylko i wyłącznie prześcieradła. I tak Hania będzie spała w beciku, a potem pod kocykiem czy pod czymś temu podobnym. Pościel zamówię pewnie w 2-3 miesiącu życia Hani.
Asiu, ja nie czuję takiego bólu, o jakim mówisz. Bolą mnie tylko kopniaki.
Aha - lekarka mi powiedziała, że mam nie masować brzucha, bo pobudzam mięśnie macicy do pracy. Wolno dotykać, głaskać, ale nie masować. To muszę jakoś wgłaskiwać oliwkę teraz :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #779257 przez MoNiaaa
anitka jak cie recznie zbadala i uznala ze jest Ok to moze nie ma sie czym martwic


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

takiego partcia na krocze nie mialam nigdy ale moze gdzies ci juz glowka uciska jak maluszek jest odwrocony

poscieli tez nie zamawialam przez neta wiec nie pomoge ale mysle ze te co sa na allegro sa w porzadku ale konkretnej firmy niestety nie umiem ci podac.

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #779266 przez Anitulka
Mag, ja pościel kupiłam taką
allegro.pl/posciel-do-lozeczka-kubus-car...100-i3619993998.html
ona jest akurat w tym większym rozmiarze, ale mi o to chodziło. Oczywiście jak kupywałam to nie pomyslalam o ochraniaczu wiec musze jakis wyhaczyc zeby mi pasowal :)

U mnie ginekolog też tylko na fotelu szyjkę bada i zawsze mówi, że wszystko ok, a usg mam rzadko i tylko przez brzuszek...

Co do bólu krocza, to mi nic nie doskwiera, ale jak dłużej posiedze, to boli mnie kosc ogonowa :)

Anitka, no to teraz pewnie wszystkie będziemy musiały zmienić technikę na wgłaskiwanie oliwek, kremów itp. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #779269 przez mokka
Asia, chyba wiem o co chodzi z tym parciem :) Myślę, że mam cos podobnego. Z tego co wiem i gin mi mówił to się rozchodzą kości i tak to właśnie czuć dziwnie. Ogólnie jest to normalne bo się organizm tak do porodu przygotowuje. Jedne kobitki czują to mocno, a inne prawie wcale . My widocznie jesteśmy w grupie tych odczuwających ;) Mnie jak tak łapie to staram się nie forsować i ograniczyć spacery. Po pewnym czasie mija i mam spokój na jakiś czas :)
Dziś będę dzwonić do gina żeby sie na to usg wreszcie umówić bo było zepsute cały zeszły tydzień. Mam nadzieję, że w tym tygodniu już je naprawią.
Kółka do wózka mi przyszły i powiem Wam, że jestem zachwycona :) nie jest bardzo ciężki, a wygląda super :)


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #779271 przez Dagnes
Mag ja chcę zamówić w tym tygodniu taki komplet pościeli:
allegro.pl/posciel-hafty-6el120x90-h8-darland-i3675655305.html (miś z króliczkiem w różowej pepitce)
Mirka czekamy na wieści. Mam nadzieję że wszystko dobrze u Was.

Wiktoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #779273 przez MoNiaaa
wlasciwie to mnie troche zastanawia czym sie rozni glaskanie od masowania??
anitka podziwiam cie z tymi grobami ja dlugo stac nie moge bo tez mi ciazy brzuch i czuje wtedy takie ciagniecie w dol dlatego moge chodzic ale stanac tylko na chwilke na szcescie nigdzie nie zabawilismy za dlugo i jakos obeszlismy

mokka to teraz tylko na pasazera czekac i mozna jechac na przechadzke :)

mi jutro stuknie 30tc i w szoku jestem ze to juz :silly:

dziewczyny sliczne te wasze posciele :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #779344 przez Mag
Anitulka, Dagnes ładne te pościele pozamawiałyście. Dziękuje za linki. Za chwile pooglądam sobie dokładnie.

Monia faktycznie czas teraz leci, na początku to jakoś tego tak nie odczuwałam a teraz to bardzo szybko.

Asia ja nie mam takich objawów, jedynie krzyż i kręgosłup dokuczają, no i te napinanie się brzucha co jakiś czas. Jeszcze tydzień do wizyty u mnie, mam nadzieje ze nic złego się nie dzieje.

Monia ja już jedna infekcje zaliczyłam w ciąży, miałam przepisane przez lekarza jakieś globulki i przeszło szybko. Niestety wszystko w ciąży tylko na receptę.

Co do masowania brzucha tez już się staram kremy bardzo delikatnie wcierać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #779358 przez anitkade
Monia, pewnie chodzi o siłę nacisku.
A w ogóle nie powiedziałam Wam, ta moja lekarka jest kompletnie trzepnięta pod względem wagi - powiedziała mi, że za dużo przytyłam, a chyba za 5 tygodni przytyłam 2 kilo (może nawet niecałe). Generalnie od początku ciąży przytyłam niecałe 7 kg, więc uważam moją lekarkę za wariatkę. No ale poza tym to powiedzmy, że ok. Tylko już tak bąka o tym L4, a ja jeszcze powinnam popracować z miesiąc, bo tak akurat przyjdzie dziewczyna na moje miejsce i będę miała tydzień, żeby ją wdrożyć. Ciekawe, jak mi potem będzie w domu :)
Aha - i zabroniła mi sprzątać, a w szczególności odkurzać, ponoć odkurzanie jest najgorsze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #779361 przez remiśleoś
Pościel bardzo ladna,jedna i druga.
Anitka najwazniejsze ze badanie ginekologiczne pokazuje,że szyjka twarda,dluga i zamknięta.
A brzucha to ja juz nie smaruje kilka miesiecy.na szczescie rozstepow nie mam,a juz 8,5 kg na plusie a to 30 tydzien.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl