BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 6 miesiąc temu #779525 przez Anitulka
Mokka pięknie wyglądasz, żadna z Ciebie orka :-) śliczny brzuszek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #779530 przez anitkade
Dzięki dziewczyny. Chyba kupię taki, co można na odkurzacz, a przecież i tak będzie można buzią, prawda?
Ciężko mi znaleźć sprzedawcę, który ma wszystko, co bym chciała, tak w ogóle to chyba pojadę do tesco porównać ceny i najwyżej tam kupię, żeby zobaczyć na własne oczy.
Pysiaczek - ma ten sam problem - sikam tak powoli, że mi się śmiać chce z samej siebie. No ale widać dzidzia coś przyciska przy pęcherzu i ogranicza "ciśnienie". Myślałam, że jestem jedyna z tym problemem, a wszystkie dziewczyny się załatwiają jak wozy strażackie ;)
Mokka, ale z Ciebie piękna dziewczyna :) Wcale nie wyglądasz jak orka tylko jak babka w ciąży, poza tym w sumie to zostały Ci ledwie 2 miesiące :) Ta moja lekarka ma coś z głową w kwestii tycia. A sama pulchna. Może jej po ciąży nie zeszło, to teraz tak straszy inne :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #779534 przez mokka
Anitka, mój gin też mi co wizyta mówi, że "nie on to będzie zrzucał" i wypomina mi, że powinnam tyć około 2 kg między wizytami, a jak na razie to jest troszkę więcej. Wkurza mnie to bo nie jem jakoś bardzo duzo, a i tak tyję. No i on waży mnie w pełnym ubraniu, butach itd. i zwykle wizyty mam koło 15, czyli po obiedzie...ach, już się pocieszam, ale fakt jest taki, że trzeba się ogarnąć ;)


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #779535 przez Anitulka
A jeśli chodzi o baldachim to.my myślimy o kupnie takiej moskitiery tiulowej, żeby zakrywala cale łóżeczko, bo latem mamy duzo komarów, a rajd do kontaktu juz nie wchodzi w gre... Ale nie wiem czy juz teraz kupywac czy wlasnie na lato.. Zobaczymy jak z finansami bedzie po zakupie tego co od razu niezbędne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #779543 przez mokka
faktycznie, latem będzie straszna lipa z komarami. U nas tez ich sporo, ale zawsze używaliśmy jakiegoś środka do kontaktu. Będę musiała poczytać czy przy dziecku można go stosować, ale to potem :) Zawsze zostaje kupno moskitiery na okno, albo natarcie futryny i ciała olejkiem wanilinowym (takim do ciasta) bo jest rewelacyjny na wszelkiego rodzaju komary i kleszcze :)


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #779574 przez Iciulinka
Ja też zamierzam kupić aspirator,ale nie wiem jeszcze jakiej firmy. Wiem, że są z filtrami wymiennymi, takimi specjalnymi które trzeba dodatkowo dokupować ale są też takie, które nie wymagają specjalnych filtrów, bo wystarczy watka kosmetyczna.
Pościeli nie chciałam jeszcze kupować, bo myślałam żeby kupić najpierw śpiworek, ale na myśleniu się skończyło :( muszę się spiąć z tymi zakupami.
Anitka, ta lekarka chyba trochę przesadziła, przecież wcale nie przytyłaś dużo. Ja przytyłam podobnie, na razie 6kg przy wzroście 164cm.
Mokka co ty gadasz jak orka? :) Piękny masz brzuszek!
Pysiaczek ja chyba taż mam mniejsze ciśnienie :laugh: i czuję jak mi się biodra rozchodzą, ale już mniej niż 3 miesiące temu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #779596 przez gaguka
hej :) ja po wizycie, ale nadal nie wiem kiedy wyjdę, odstawili mi dziś fenoterol bo weszło rozporzadzenie UE które zakazuje stosowania tego leku w całej UE ;/ podobno ma zbyt dużo skutków uboznych w stosunku do działania przeszłam na luteinę i magnez ale zobaczymyy jak organizm zareaguje na to odstawienie, mam nadzieję że nie dostanę skurczy i nie urodzę jeszcze :/
Mokka super brzuszek :)
Dziewczyny pościele śliczne, bardzo mi się podobają :D
Anitka Twoja lekarka jest niepoważna, 7 kilo to nie jest za dużo! Ja przytyłam od początku tylko 3 kg (32 tydzień) ale pewnie trochę przez stres szpitalny. Na szczęście lekarze mówią że mała ładnie rośnie więc się nie martwię - już prawie 2 kg waży :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #779613 przez anitkade
Gagutka, ale co z szyjką? Na razie wszystko ok? Jejku, prawie 2 kg, ale wspaniale. Ja nawet się cieszę, że będę miała to kontrolne usg, jeszcze 2 i pół tygodnia, zobaczę, ile Hania tyje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #779620 przez gaguka
Z szyjką na razie bez zmian, ani w jedną ani w drugą stronę. Teraz wszystko zależy jak organizm zareaguje na odstawienie leków, bo brałam je 8 razy dziennie a teraz nagle wogóle :/ pytałam się lekarza ale nie umiał odpowiedzieć bo nigdy tak gwałtowanie nie zmniejszali... mam nadzieję że mimo wszystko będzie dobrze i mnie wypuszczą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #779655 przez remiśleoś
gaguka fajnie ze mała ładnie rosnie,a przytyłas malutko,tylko pozazdroscic;-) A z tym fenoterolem to prawda,bo mi tez odstawił .jeszcze dwa lata temu ciagnełam do konca c7azy,a teraz takie newsy.podobno podaliby mi znowu jakbym sterydy dostawała na rozwoj płuc,to wtedy daja na dwie doby i tyle.
A z sikaniem tez mam jak Wy,w dodatku mam wrazenie,ze bardzo mi sie chce siku,a potem dwie kropelki robie.
Mokka jakos zdjecie mi sie nie otwiera:-(
co do baldachimu to mam po Remiku,uzywałam go moze ze 3 miesiace.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #779656 przez Dagnes
Mokka slicznie wygladasz i wcale nie jak orka. Anitka faktycznie twoja gin jakas rabnieta jest skoro mowi ze duzo przytylas. Co ona oczu nie ma i nie widzi ze chudzinka z ciebie. A z tego co czytalam to szczuple kobietki to nawet wiecej niz 12 kg moga przytyc.
Ja baldachimu nie mialam zamiaru kupowac bo karuzelke bedziemy montowac z projektorem i jedno drugiemu by przeszkadzalo.

Wiktoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #779659 przez remiśleoś
Gaguka szyjka sie juz nie cofnie najwazniejsze zeby dalej sie nie skracała i trzymam kciuki,zeby tych skurczy nie było.ja po 8dstawieniu fenoterolu mam ich wiecej,ale nie bolesne na szczescie i chyba duphaston daje im jakos rade.
Aspirator tez mam fride i jest godny polecenia.dziewczyny z takich rzeczy dla malucha to jeszcze witamina k jest potrzebna i d3,od pierwych dni juz.jak sie karmi butla to d3 nie potryebna,bo jest w mleku modyfik,a jak cycem to trzeba suplementowac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #779661 przez remiśleoś
Moje kolezanki tyły po 20 kg,dzieci nie maja nawet poł roku,a one chudsze po kilka kilo niz przed ciaza.ja tez wiecej schudłam niz przytyłam po porodzie,tak wiec bez obaw.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #779758 przez MoNiaaa
Mokka pieknie wygladasz oprucz brzuszka to ladna masz fogurke a brzusio dodaje uroku :)

ja mam gruszke zwykla jakos nie moglam sie do fridy przekonac:P a jak Julka podrosla to bardz szybko nauczyla sie smarkac w husteczki :)

gaguka oby lekarze wiedzieli co robia i po odstawieniu lekow nie skracala sie szyjka bardziej jak bedzie dalej w miejscu to moze niedlugo wyjdziecie:) a przytylas malutko zazdroszcze :blush: no i maluch juz taki duzy :ohmy: ciekawe ile moja wazy ale dowiem sie dopiero za 2 tyg

ja z Julka przytylam ponad 20 kg i dlatego teraz mam takie parcie zeby jak namniej mi przybylo :(

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #779816 przez Dorciaition
Mokka cudnie wyglądasz. Brzuszek rewelacyjny i zgrabniutki.

Z sikaniem mam podobnie do Was.
Najgorzej jak jedziemy do sklepu. Przed wyjściem robię siku, do sklepu 7 minut jazdy, a ja od razu po wyjściu z auta biegnę do sklepowego kibla.

Co do baldachimu to chyba sobie teraz odpuszczę. PRzy Leni był, ale teraz styczeń więc komarów nie będzie, a latem to coś innego poradzimy na komary.

Wagami teraz się nie martwcie, później zaczniemy ;)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl