BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 4 miesiąc temu #817172 przez Dorciaition
Ulcia dzięki. Zazdroszczę. Tez chce miec już mala przy sobie a najlepiej być juz z nia w domku :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817175 przez Myszka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817220 przez anitkade
Ulcia to cudnie. Daj znać z domu, jak się czujecie i wmiarę możliwości poopowiadaj, jak to było :)
Dominiczka - ale ze mnie wieśniak, że nie zapytałam - jak się teraz czujesz? Dobrze, że pojechałaś na IP wtedy, nie ma żartów z ciśnieniem. Kiedy masz kontrolę teraz?
Dorcia - a jak się Lenka czuła dzisiaj odprowadzona przez tatę? Dali radę oboje?
Ja poczytałam opinie o tym lekarzu dzisiejszym i są bardzo dobre, ale raczej wszystkie panie piszą, że on robi dużo badań i kieruje na konsultacje, że woli na wyrost zbadać niż coś przeoczyć. Może to i lepiej.
Jutro mnie tata odwiedza, bardzo się cieszę. I muszę torbę przepakować :) Mąż też poczytał o hipotrofii i sie uspokoił, bo często jednak okazuje się na wyrost diagnozowana, a dzieci zdrowe i często większe niż się wydawało. Teraz już się lepiej czuję, ale na początku to jednak się zmartwiłam, szczególnie, że to już drugi raz mi o tym mówią.
Kasiek się coś nie odzywa. Ciekawe, czy odpoczywa, czy coś się zaczęło jednak :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817240 przez gorla
Anitka nie martw sie na zapas, a usg niejest dokładne, moja Majka miała ważyć niecałe 3 kg a po porodzie okazało sie że jest 3200, oprócz tego na usg lekarz twierdził ze komory mózgowe są za dużei na granicy górnej normy, do tego pępowina dwunaczyniowa ( i duże komory i pepowina mogły oznaczać wodogłowie) a po porodzie okazało sie ze jest wszystko ok. Takzenie martw sie na zapas, zwykle pomiary poszczególnych części ciała wypadają na różne tygodnie ciąży i nawet o 2-3 tyg. sie różnią ( usg fałszuje wynik) będzie dobrze zobaczysz :kiss:

Dorcia Lenka cudna , fajnie ubrana :kiss: :kiss: :lol: i super tańcuje, żywe srebro :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817251 przez kasiek21
anitkade
kochana zbieram sie zeby odpisac juz caly dzien i jakos nie moge sie zebrac heh :-D dziac nic sie nie chce a wiec coz. pocieszam sie tym ze juz w czwartek mam lekarza i wtedy dowiem sie co i jak :-) i myle ze do tej pory nic sie nie wydazy.

dorcia
twoja cora jest prze slodka!!! :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817258 przez ulcia78blondi
Ja jeszcze czekam na mój wypis i maz zapomniał dla mnie kilku rzeczy wiec pojechał szybko kupić. W domku będziemy późno, na pewno Wam napisze tylko pewnie dopiero w nocy czuwając, żeby wybudzić malutka do karmienia. Moniaa, mam wielka prośbę, możesz powtórzyć mi Twój cały post o żółtaczce? Wszystko pięknie opisalas a z telefonu nie mam możliwości go odnaleźć. Z góry Ci dziękuję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #817305 przez Asia18
6.01.2014 o 21.18 przyszła na świat nasza córeczka Oliwia 3260g i 49cm :kiss:

<3b :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817343 przez krecia88
Asiu gratulacje! Spokojnie dochodz do siebie. W wolnej chwili wrzuc fotki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817346 przez nati.olsztyn
Asia Gratulacje!!! Szybkiego powrotu do formy po porodzie!:-)

Gratuluję też innym rozpakowanym mamusiom a tym jeszcze przed porodem lekkich porodów!:-) Tak Was troszkę podczytuje i kibicuję:-) Mam nadzieję ze się nie gniewacie?:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817354 przez motylek19
Dostałam wiadomość od Dagnes o Wiktorii, ale to już dziewczyny wiecie :)

Lecimy jedna za druga :) od 1stycznia codziennie ktoras z nas rodzi :) myślałam, ze wczoraj jeden dzień przestoju, a tu niespodzianka ASIEK GRATULACJE KOCHANA :* :kiss:

To która jutro ? :laugh:

nati.olsztyn Dziękujemy, przyda się :)Tobie również życzę lekkiego porodu na przyszłość :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817365 przez nati.olsztyn
motylek Dziękuję! Przyda się bardzo bo poprzedniego wolę nie wspominać;-) teraz może być tylko lżej- tego się trzymam;-)hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817376 przez Dorciaition
I nastepna mamusia :) Asiu gratuluje. Duzo zdrowka dla Was :)

Alez mamy juz dzieciaczkow :)

O właśnie, która nastepna?

Nati zaglądaj, zaglądaj. Jeszcze troszeczkę i będzie Twoja kolej :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817392 przez nati.olsztyn
Dorcication Zaglądam. I odkąd zaczęłam to nie mogę przestać i przeżywam te Wasze ciaze i porody prawie jak wlasne;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817414 przez krecia88
Dziewczyny czy tez zauwazylyscie zmiane w ywgladzie Waszych piersi przed porodem? Wydaje mi sie ze znowu troche urosly- brzuch zaburza mi proporcje wiec dlatego napisalam ze mi sie wydaje... ;-) dwa ze zauwazylam jakby powiekszenie otoczek sutkowych- tak jakby melaniba wylewala sie na zewnatrz i oprocz tego ze sutki sa wieksze to jeszcze wokol nich jest skora mocniej upigmentowana... :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817417 przez kasiek21
Krecia
ja nic takiego nie zauważyłam ale to pewnie dlatego że i tak cyce mam wielkie jak nie wiem a suty i w ogóle jak plastry salami :-D takie wielkie he. a więc pewnie jak powiększa się o milimetr to i tak nim zauważe :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl