BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 4 miesiąc temu #816975 przez Iciulinka
Monia, moja mała jest taka ruchliwa, że bez problemu poznaję :laugh: Rączka to taka mała wystająca kulka a pupcia to dużo większa buła nie da się tego pomylić :) Z resztą od wielu tygodni ma taką samą pozycję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816976 przez Bella27
Ja podobnie nigdy nie wiem gdzie co ma Janek.Tylko jak się wypnie to myślę "plecki" albo "pupka". Martwię się trochę bo mały jest ostatnio mniej aktywny :( Czy też tak miałyście pod koniec? Dochodzi do tego że muszę go prowokować albo głaskać albo zjeść coś dobrego żeby się odezwał bo sam od siebie to ciężko ma.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816978 przez Iciulinka
Bella nie wiem jak to jest już na sam koniec, teraz mała jest bardzo aktywna, ja ją głaszczę albo bo niej mówię, żeby się uspokoiła :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816982 przez Dorciaition
Bella ja czytałam, że dzieciątko przed porodem sie wycisza, więc kto wie, może Janek juz planuje wyjście ;)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816984 przez MoNiaaa
bella ja tez slyszalam ze dziecko pod koniec jest mniej ruchliwa ale ja u siebie nie zauwazylam chyba mniejszej aktywnosci.
po za tym maly juz jest coraz wiekszy i ma coraz mniej miejsca.

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816987 przez Dorciaition
Moją tancerkę Wam pokażę:)



Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816988 przez Pati23
Witam wszystkie przyszle mamusie;) Mam termin na ten tydzień i już nie mogę się doczekać mojej córeczki... Caly czas mysle tylko o porodzie, mam skurcze ale nie sa one jeszcze reguralne ale za to sa bolace , malutka tez się już mniej rusza. w piątek bylam u mojej lekarki to powiedziała ze glowka już jest bardzo nisko , szyjka miekka i ze w tym tyg powinnam urodzić, i czekam czekam i na razie nic... nawet sutki już stymuluje ! a jak wy się czujecie?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816991 przez Bella27
Zobaczymy może już się szykuje :) Dokładnie pamiętam dzień kiedy mały obniżył mi się do kanału rodnego.Czułam taki straszny ucisk na dole, w kroku.Takie dziwne nagłe bóle ale inne niż skurcze przepowiadające.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816999 przez Bella27
Dorciaition ha ha usmiałam się :laugh: JAKA ONA KOCHANA I JAKI WULKAN ENERGII :) a usmiecz ma uroczy :) :) :)
Pati23 witaj w klubie :) też czekam i czekam a im bardziej czekam tym bardziej nic się nie dzieje :P a z tymi sutkami to dobry pomysł mi poddałaś;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817000 przez MoNiaaa
tez nie wiem jak masaz szyjki wyglada i ciesze sie ze go nie doswiadczylam!!!
ale jak na porodowce mialam juz mega skorcze i polozna wsadzila mi reke zeby sprawdzic jak wysoko jest glowka to myslalam ze umre nie dosc ze bol od skurczy to jesczze to...

porod jest mega bolacy to fakt ale jak minie kilka dni to super uczucie wiedziec ze wydalo sie na swiat taka piekna istotke :)ja jestem strasznie z siebie dumna ze urodzilam takie dwie piekne coreczki :kiss:
wiem ze wy sie boicie porodow ale naprawde warto wszystko przezyc zeby patrzec pozniej na te malutkie oczka ktore sa takie wpatrzone w mamusie :kiss:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817001 przez Dominiczka
Witam was :) Ja po trzech dniach pobytu w szpitalu dzisiaj w koncu wychodze... Z dzieckiem wszystko ok, nie pcha sie na swiat. Cisnienie spadlo po lekach, ale leki musze brac raczej do konca ciazy... Mam nadzieje, ze mloda szybko wyjdzie, bo chce juz miec to za soba..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817003 przez MoNiaaa
Dominiczka nie ma jak w domu :) super ze juz wyszliscie teraz czekamy na akcje porodowa :lol:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817005 przez kociaczek1610
Dorciaition co za tancerka :) i mala modelka :)

kurka dziewczyny ja juz chce urodzic mam dosc... cala noc czulam ciagniecie w kroku... jak bym miala jakies ciezarki przywieszone tak mnie ciagnie. ledwo co z lozka wstalam ;/ masakra totalna.. czuje sie jak czolg... a maly fika raz mocniej raz slabiej... eh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817009 przez Pipinka
Pati23 Witaj !! :)

Dorcia super tancerka!!! Rozkoszna :kiss:

Iciulinka ja mam tak samo że bez problemu wiem gdzie stopą jeździ a gdzie pupcie wypycha :D

Ja jutro do lekarza jeżeli nie urodzę, ciekawe co powie..
Mój M dzis wrócił do pracy i teraz jestem sama i jak w grudniu sie bałam że jak pojedzie to zaczne rodzić to dziś w ogóle nie mam takiego stresa a pracuje prawie 200 km od domu..ale co dzień będzie zjeżdżał zatem mam nadzieje że zaczne rodzić jak będzie :P

Dziewczyny czy któraś się orientuje jak to jest z tą opieką 2 tygodniową nad żoną w okresie połogu..Mąż musi dostać jakieś zaświadczenie ze szpitala czy od mojego ginekologa i z tym dopiero do internisty po zwolnienie ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817010 przez Bella27
Dominiczka Teraz musisz się oszczędzać!
MoNiaaa zazdroszczę, ze masz już to za sobą. Chciałabym też tak dzielnie przez to przejść.
Końcówka jest dobijająca naprawdę.To oczekiwanie.Siostra mi mówiła, ze nie będę mogła się doczekać, a ja nie rozumiałam o co jej chodzi, a teraz dokładnie rozumiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl