BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 4 miesiąc temu #816866 przez motylek19
Czesc wszystkim :)

Noc minęła w miarę dobrze, ale od ponad godziny nie mogę spać już. Zjem coś i spróbuje zasnac może.

Zanka kiedy masz wizytę i będziesz wiedziec co dalej ? Ja mam w czwartek, ale wiem już, ze jak nic się nie wydarzy to w poniedziałek do szpitala. Która jest jeszcze po terminie?

Mokka co u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816879 przez Zanka1989
U mnie łóżeczka \się nie ścieli do momentu, aż dziecko jest na świecie. Teściowa ubierze kołysk3e jak bedziemy z Lenką w szpitalu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816884 przez Dorciaition
Dzień Dobry :)

Ja tu zawsze wchodzę z nadzieją, że nowy maluszek jest :) Ciekawe która następna :)

Nocka bardzo dobra, choć miałam głupie sny. Poszłam na umówioną cesarkę i okazało się, że lekarze nie mają czasu i umawiali mnie na nią 10 dni po terminie. :ohmy:

Zanka u mnie tak samo- łóżeczko rozłoży mąż jak już urodzę. Bo nie wiadomo jak by Lenka się teraz zachowała, pewnie chciałaby w nim spać.

Miłego dnia


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816891 przez anitkade

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Ja też zawsze jak wchodzę to z nadzieję, że znów ktoś się urodził :)
Ja nad ranem nie mogłam zasnąć, a potem jak już powinnam wstać to zasnęłam i wspaniale mi się spało. Niestety teraz na szybko wcinam śniadanie i muszę lecieć do poradni, powinnam już wyjść, ale nie jestem w stanie, trudno. Najwyżej mnie opieprzą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816897 przez Bella27
Ja mam L4 do 10 czyli do dnia porodu ale gin mi mówił, że jak nie urodzę to mam przyjść po L4 więc normalnie dalej dają.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816900 przez motylek19
Tak, dają normalnie dalej. Ja mam teraz do 9 a termin miałam na 5

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816904 przez Bella27
motylek19 czuje, że też będę chodzić z małym po terminie, mam w piątek ale nic się nie zapowiada, a najlepsze jest to, że wcześniej jak brałam magnez to miałam skurcze przepowiadające, twardniał mi brzuch, a teraz względna cisza...eh chyba mam leniuszka w brzuchu!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816919 przez motylek19
Bella, nie przejmuj się, ja to samo. Chłopcy tacy są, u mamusi im dobrze to po co wychodzić :) ja już 2dni po terminie a żadnych objawów, ani czopa, ani skurczy (oprócz twardnienia brzucha co mam od miesiąca) ani nawet mi brzuch bardzo nie opadł. Boję się tego wywoływania porodu.. Podobno skurcze są bardziej bolesne, poza tym wolałabym tak niespodziewanie wszystko niż stresowac się i myśleć o tym. Trudno, nic nie zrobimy, mi żadne dosłownie żadne metody przyspieszenia nie pomogly. Doczekamy się i my w końcu :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816930 przez Mag
Dorciaition bardzo późno ten termin Ci ustawili na cesarkę, w sumie nie fajnie bo pewnie wcześniej sama do nich trafisz ze skurczami i tak beda musieli zrobić, a tak to przynajmniej wszystko byś miała przygotowane bez żadnych niespodzianek.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Zbieram sie do lekarza , zobaczymy co dziś powie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816931 przez Zanka1989
Krecia - ja miałam termin na 3 stycznia, więc jestem 4 dni po terminie. Wizytę mam jutro i gin mówiła, że najpóźniej 10. urodzę. Najgorsze jest to, że absolutnie nic nie przepowiada tego porodu :( zero skurczy, nawet brzuch nie twardnieje. Lenka tak strasznie się rusza i pręży (żebra mam tak obite) - ale najbardziej martwi mnie to, że te ruchy i kopniaki czuję tak wysoko i poprzecznie - jakby była obrócona poziomo, a nie główką w dół.


L4 mam właśnie do 10. stycznia zapisane, bo lekarka mówiła, że ona na wszelki wypadek przedłuża chorobowe tydzień po terminie porodu, bo różnie dzieciaczki przychodzą na świat, rzadko w terminie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816933 przez Dorciaition
Mag to sen był :) :) Mam nadzieje, że się nie sprawdzi :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816943 przez Mag
Dorciaition to przepraszam nie doczytałam , hehe :P ale jestem zakręcona :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816955 przez Iciulinka
Ja ostatnio dostałam L4 do końca stycznia, położna mówiła że tak jest ok, jak urodzę wcześniej to L4 obowiązuje do dnia porodu.
Zanka moja córeczka też się strasznie pręży i kopie. Najczęściej czuję to po bokach i na górze brzucha, ale to chyba jest normalne bo jak ma główkę na dole, to rączki z boku (i tam czuję boksy) a kopniaki nóżkami też czuję albo bardziej u góry albo z boku. Jeszcze wypycha mała plecki i pupę, ale to też u góry albo z drugiej strony niż rączki. Jej ulubiona pozycja (która mi sprawia ból to na 'supermena' :laugh: z jednej str prostuje rączkę a z drugiej wypycha plecki :laugh: wtedy mam strasznie krzywy brzuch no i boli mnie to, więc wpycham jej delikatnie rączkę, ale ona jest taka zadziorna że wypycha się zaraz obok. MójM się śmieje że ma charakterek po mnie :) Ogólnie jest bardzo aktywna, aż się boję co będzie po porodzie :)
Popołudniu mam ktg, ciekawe co wyjdzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816959 przez krecia88
wracaja z miasta mialam wrazenie takiego skurczu w dole brzucha a teraz mnie boli krocze - takie uczucie jakbym dzien wczesniej jezdzila na rowerze na bardzo nie wygodnym siodelku. moze mala sie opuszcza i wkoncu cos zaczyna sie dziac.

wogole wydaje mi sie ze znowu jakas infekcje zalapalam. normalnie juz nie wiem skad to sie bierze - w czwartek doktorce powiem to mzoe mi da jakas globulke przeciwgrzybicza jeszcze jako ostatni strzal przed porodem... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816970 przez MoNiaaa
krecia moze dzidzia zeszla ci do kanalu rodnego?ja to wyraznie czulam az mi kosci zazgrzytaly :ohmy:
moze juz niedlugo...
tez za kazdym razem jak wchodze to szukam tylko postow czy ktos urodzil :)

Iciulinka skad tak dobrze wiesz co gdzie ma dzidzia?ja nigdy nie wiedzialam co mi wypycha :silly:

ja mam karuzele taka zwykla z misiami i jedna melodyjka dostalam od brata

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl