BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 3 miesiąc temu #830839 przez gaguka
Kasiek u nas idzie około 10 pampersów dziennie ;)
Motylek Dawidek prześliczny!
Ulcia mam nadzieję, że z Amelką będzie wszystko ok! Trzymam kciuki :*
Ja jestem też jak najbardziej za takim kolażem z maluszkami :D My będziemy szczepić tymi 5w1 (możliwe że neurolog nam je zleci to wtedy będą bezpłatne) i pediatra nam mówił, żeby od razu pneumokoki i rotawirusy, ale nie wiem właśnie czy go dobrze zrozumiałam, że wszystkie wtedy jednego dnia? Wy jak szczepicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830898 przez Dagnes
My nie szczepimy na pneumokoki i rotawirusy. Wsrod znajomych nikt nie szczepil. Poza tym to bardzo duzy koszt. Co do szczepien obowiazkowych wykupujemy skojarzona, bo tez lekarka mowila ze lepsze i lepiej tolerowane przez maluszki.
Dawidek przesliczny :)
Tez jestem za kolazem. Fajna pamiatka bedzie.
Co do bioderek to nie pomoge bo sie nie znam. Cos mi tesciowa kiedys mowila ze siostra mojego meza jako niemowle miala odwiedzenie czy jakos tak i miala tez jej cos zakladac. Ale jak to w praktyce wychodzi nie przestrzegala tego bardzo rygorystycznie a i tak wszystko sie unormowalo samo :)

Wiktoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #830967 przez MoNiaaa
ulcia a ty cos zauwazylas ze bioderka nie takie?mozna to samemu sprawdzic?? dziewczyny z sierpniowek 2010 corka miala taka orteze na nozkach wiem ze u niej to pomogla juz do niej napisalam z jakiego powodu ta orteza byla.
z tymi starszakami masz racje ja tez wiecejpracy mam przy Julce

co do szczepien to my 5w1 bedziemy szczepic. nie wiem czy 3w1 i 2w1 wogole sa bo na tej rozpisce od poloznej nie bylo takich.pneumokoki my mamy za darmo wiec szczepimy ale Julka ich nie miala i ok wszystko a do zlobka chodzila

pieluszek nawet nie wiem ile idzie ale mniej niz 10 napewno.przebieramy tak jak ulcia jak jest pelna calkiem albo kupka

Dawiek sliczny:) :kiss:

nie dziwie sie ze Pola zrobila furrore zadko sie spotyka takie malenstwa z tak bujna czuprynka:) piekne ma te wloski juz niedlugo bedziecie kucyki robic :blink: a jak podrosnie bedziesz miala takie histerie jak ja z julka :side:

Zuzi wlasnie wyszedl tradzik na brodzie ma chyba 11 krostek jedna kolo drugiej i kilka na policzku zwlaszcza po jedzeniu jej sie czerwieni tomiejsdcie bo ociera buzka o cyca :(

a jakie rozm pampersow zakladacie?ja sie zastanawiam kiedy na 2 przejsc?i jakich uzywacie?my do tej pory mielismy pampersa i dada i dada duzo lepsze sa lepiej przylegaja i bardziej chlonne moim zdaniem

dziewczyny jesczze powiedzcie mi w jakich sklepach najczesciej ciuszki kupujecie?
krecia to podaj maila i dziewczyny powysylaja fotki.fajne by byly z tych pierwszych dni tylko samej buzi czy calych maluchow?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831004 przez Iciulinka
My też zużywam około 10 pieluszek na dzień. Nie liczę, ale taka paczka siedemdziesiąt kilka sztuk to schodzi w tydzień.
Też jestem za kolażem :laugh:
Nam pediatra i położna doradzały właśnie te szczepienia 5w1. Na rotawirusy chciałam szczepić od razu, a pneumokoki w drugim półroczu, żeby trochę rozłożyć koszty, bo jak nampołożna policzyła to wyszło ok. 2 tys!
O bioderkach nie wiem nic, więc niestety nie pomogę.
My używamy pampers premium 1, nie wiem kiedy przejdziemy na 2, na razie 1 są dobre. W szpitalu były happy, ale pampers premium dużo lepiej wchłaniają i oddzielają zawartość pieluszki od skóry.
Jak do tej pory kupowałam ubranka dla Emilki w różnych sklepach, najwięcej w hurtowni Akpol, na przecenie w H&M, Tesco...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #831010 przez Iciulinka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831023 przez Anitulka
Iciulinka, jejciu jaka słodziutka i malusia taka, prześliczna i ta minka- napatrzeć sie nie mogę :)

A ile dawek jest na pneumokoki jak sie szczepi po pół roku?

My też używamy pampers premium care 1 i narazie są ciągle dobre, więc nie wiem kiedy na dwójki przejdziemy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831036 przez MoNiaaa
Iciulinka jaka sliczna ksiezniczka!!!!!slodziutka sukieneczka!!cudo nomalnie :kiss:
chyba musze sie zaopatrzyc tez w jakies sukienki...gdzie to cudo kupilas?

rotawirusy to jest sczzepionka doustna i jest strasznie krotki czas na jej podanie.
a pneumokoki jak sie szczepi w wieku 1 roku to jest o jedna dawke mniej ja gdybym nie miala za darmo to bym nie szczepila wogole.
kasiek pytaas jesczze czy wszystkie trzeba w jednym dniu.z tego co wiem to te 5w1 i jeszcze jakas jedna musza byc w jednym dniu a rota i pneumokoki mozesz w innym dniu podejsc

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831038 przez niteczka
czesc wszystkim
dziewczyny mam pytanie
zaczelam karmic malego mm to jest angielski cow&gate, ale podobno polskim odpowiednikiem jest bebilon I moje pytanie jest wlasnie zwiazane z podawaniem mleka.
Maly od czasu do czasu ma cyca, mial go gdzies kolo 12 dzisiaj no, a po przeszlo godzinie byl glodny, wiec dalam mu to mleko w proszku. Znaczy zrobilam mu 90 ml, ale on wypil moze 20ml I to wszystko I teraz spi. Moje pytanie jest czy jak sie obudzi moge dacmu reszte tego mleka co zostalo? I jak czesto powinnam awac mu mleko z butelki skoro on tak malutko zjada?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831040 przez niteczka
Anis
a jakie mleko dajesz malemu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831041 przez niteczka
aha zapomnialam jeszcze zapytac
jak karmicie mm to dziecko trzeba dopajac,powiedzcie czym dopajacie swoje maluszki I dopajajac malenstwo moge nadal podawac mu infacol?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831045 przez Dorciaition
Hej

Bylysny dzis z Blanka na pobraniu krwi, nie bylo tak zle. Nawet mocz ladnie zlapalam :)
Teraz wyniki. Sie stresuje.

My szczepimy 5 w 1 plus rotawirus i to wszystko czyli 2 wklucia i doustna w 6 tyg zycia.
A pozniej na pewno pneumokoki. Wszyscy doradzaja przy starszym rodzenstwie. Lenke na pneumokoki szczepilam dopiero 2 mmiesiace temu. Miala dwa lata i dostala 1 dawke. Nie wiem wlasnie jak mlodsze dzieciaczki.

Ulcia jaki piekny post. No i to 7 kg mniej. Wow! ;) super

Tą grecka bez sosu pewnie zajadasz? A z feta?

Niteczka to zalezy za ile godz sie obudzi. Jak za 3-4 to juz raczej takiemu maluchowi bym nie podawala.

Iculinka przepiekna corcia :)

Monia my uzywamy pampersow pampersa 2jek

Co do sklepow to Reserved Kids, HM, Cubus, smyk


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831047 przez kociaczek1610
niteczka ja karmie za dnia piersia a w nocy dostaje mm no ale w dzien tez daje mu herbatke ( ze wzgledu na ta kupke )
Iciulinka mala przesliczna:) takie ma piekne duze oczka :D

dzis sciagalam mleczko i nawet sie szybciej najadl niz z cyca :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831050 przez Dorciaition
Ulcia sprawdzilam wlasnie te czopki glicerynowe i nie ma napisane od kiedy.podawac, tylko ze dzieciom ponizej roku zycia po konsultacji z lekarzem.

Ja pamietam ze przy Leni wkladalismy koncowke termometru do dupci z kremikiem albo oliwka i krecilam tak troszeczke tym termometrem. Teraz sie dziwie ale panietam ze robila po tym kupe

Niteczka przy mm trzeba dopajac. Woda wystarczy


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831060 przez ElaM
Niteczka to mleko topolskie bebiko aptamil to bebilon ,ja karmie juz od tyg tylko mm i nie dopajam w ogóle kupki 1 ,2 dziennie zero boli:) chyba mu pasuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #831090 przez joannap1991
Moj anioleczek tylko wtedy kiedy spi :-). Dzis mamy 6 tyg :-)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl