BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 3 miesiąc temu #830236 przez kociaczek1610
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830247 przez kasiek21
dzień dobry :-) witamy się i my. u nas nocka ładnie przespana mlody wstał ok 1 , ok 3 i potem o 6 i o 9 :-) także nie było tak strasznie :-)
o 10 była u nas polozna :-) dzisiaj mamy równe 3 tygodnie i mały waży już 3300 tydzień temu na wizycie u lekarza ważył zaledwie 2680 :-D dostał polikow jak nie wiem no i mamy już 1 body które sa dla nas przy małe :-P oczywiście na długość :-P już ostatni ich żywot he.

co do kupek... rozmawiałam dzisiaj z polozna no i mówiła że nawet jeśli nie ma kupy do 7-8 dni no to że nie ma co się martwić. bo to zupełnie normalne! i mówiła żeby żadnych termometrow ani nic w tyłek nie wkładać...

my smoczek też daliśmy małemu już w szpitalu ale on nie chętnie go ssa. teraz też nie bardzo go chce chyba że jest głodny... ale to też nie na długo bo przecież nic z niego nie leci... :-D może to i dobrze...

ja jeszcze trochę krwawie... nie żeby jakoś mocno ale zawsze coś... :-)

ja o skierowaniu na bioderka też nic jeszcze nie wiem... polozna będzie za 2 tygodnie no to zapytam :-) dokładnie 14 lutego :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830280 przez Pipinka
Hej Mamusie :D
Nie dam rady nadrobić postow ale wszystkim nowym mamusiom GRATULUJE !!!

U nas nie zapeszam ale jest supeer! No wiadomo z dwójką nie jest łatwo bo jedno spi to trzeba z drugim sie bawic lub zajmować :)
Odetta jest kochana! Mały Susełek je robi kupcie i śpi i nawet sie nie spodziewałam że tak będzie ale karmimy sie tylko cycem!! Mała je co 3/4 godziny :) a bylam przekonana ze nic z tego nie będzie a tu od kąd wróciliśmy do domu to mam nawał mleka i Mała ładnie chwyta od początku :woohoo: Także jestem mega spełnioną i szczęśliwą mamuśką choć wiadomo chwilami wykończoną, ale to prawda że przy drugim dziecku łatwiej z wieloma rzeczami. Powodzenia Kochane i pozdrawiamy ! Jak tylko znajde czasem chwile to sie odezwiemy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830295 przez Anitulka
Cześć Mamusie :)

Mi już w szpitalu Poli wciskali smoczek, i to jak jeszcze lezala na oddziale noworodków, pozniej tylko zmienilam na swoj, a jak tylko przekroczyliśmy prog szpitala to za nic w swiecie do ust nie wezmie...

Ja od kilku dni mam tylko takie brązowawe plamienie, wiec mam nadzieje ze juz niedlugo :)

Co do usg bioderek, to obawiam się ze bede miala taka sytuacje jak monia, bo u mnie to zawsze jakies problemy byly z usg i takimi tam, ze mialam skierowanie na pozniej niz powinnam. Dzisiaj idziemy do lekarza, to zapytam... Mam tylko nadzieje ze nie trafimy na tego buca co byl na wizycie patronazowej...

A tak właściwie idziemy do lekarza, bo Polcia dzisiaj miała żółto-zielone wymiocinki (a raczej ulało jej się), zadzwoniłam do poloznej i powiedziala ze mozliwe ze byla zle odsluzowana, ale w ksiazeczce mam zapisane ze w ogole nie byla, to mozliwe? myslalam ze tak mam byc po cc... przy okazji moze juz jej zrobia ten bilans.

Kociaczek, kawał chłopa z syncia już od narodzenia :laugh:
Monia, śliczna Zuzka i już 6 tygodni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #830308 przez gaguka
Ehh u nas co do opieki na NFZ to porażka, my mamy to 6 tyg zrobić endokrynologa, okuliste, poradnie chorób zakaźnych, poradniępreluksacyjną (ortopeda plus usg bioderek),USG mózgowia i neurologa i wszystko muszę prywatnie bo nie ma szans na termin na NFZ :/ są mega odległe (np. endokrynolog na wrzesień :/) od jutra zaczynamy tą "pielgrzymkę po lekarzach", oby tylko wszystko było ok...
Kociaczek Filipek Super :)
Monia jaka Zuzia już duża! Śliczna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830324 przez kasiek21
a oto me 3 tygodniowe szczęście :-)

jej jak ten czas szybko leci... normalnie szok!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830330 przez anitkade
Dziewczyny, dzieciątka są cudne. Napatrzeć się nie da na te maleństwa.
Mnie też czas szybko leci, już dzisiaj 3 tygodnie, niesamowite.
Ja jeszcze plamię na brązowo. Kociaczek, takie dziwne biało żółte śluzowate upławy są ok, świadczą o tym, że już końcówka (z tego, co czytałam w książce). Ja wręcz się martwię, że nadal mam brązowe. Ale niech tam.
Byłyśmy znów na spacerku dzisiaj i nawet chyba dam radę zjeść obiad, bo wczoraj jadłam na głową Hani, bo po jedzeniu już była kolka i nie było jej jak odłożyć, aja omdlewałam z głodu. Ale dzisiaj chyba będzie lepiej. Dobra, gnam zdjąć z gazu i wcinam :)
Aha - my pewnie też będzie prywatnie z Hanulą łazić. Chociaż w Krakowie można jechać do szpitala w Prokocimiu, ale Hania urodziła się tutaj, a zameldowana w Tychach, więc muszę zadzwonić zapytać, czy ją przyjmą.
O nieee, stęka już.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830344 przez MoNiaaa
ja tez mialam na poczatku brazowe plamienia a pozniej wrocily zerwonei ciaglo sie u mnie strasznie ;/

gaguka czemu tylu specjalistow musicieodwiedzic? ja oprucz tego ortopedy nie mam narazie nic i lekarka o niczym nie wspominala?

Kasiek niezle Igorek przybiera :) widac juz po nim ze wiekszy chlopczyk sie zrobil :) slicznie wyglada:0 Zuzia tez spi z rekami w gorze :silly:

anitka to wcinaj obiadek :) ja tezwlasnie palaszuje ale Zuzka wierci sie co chwile

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830362 przez gaguka
MOnia Ortopeda to wiadomo - każdy musi, endokrynolog - bo miałam niedoczynność tarczycy w ciąży; okulista - po porodzie miała krwiaczka na oczku, trzeba skontrolować czy się wchłonął; neurolog+usg mózgowia+poradnia chorób zakaźnych przez torbiele w główce, które wyszły w usg po porodzie (najprawdopodobniej na skutek niedotlenienia podczas porodu albo w trakcie ciąży, ale jeszcze ponownie musimy potwierdzić wykluczenie wrodzonej cytomegalii, toxoplazmoze wrodzona juz wykluczylismy...)
Kasiek Igor jak już urósł :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830371 przez anitkade
Gagutka, biedactwo. To niech jak najlżej minie to kursowanie po lekarzach i oby wszystko zostało wykluczone.
Ja mam dylemat - zdrzemnąć się czy odkurzyć. Ale skłaniam się ku drzemce, bo wieczorem znowu będzie pewnie padaka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830373 przez Adka94
Nie dam rady nadrobic wszystkiego wiec wszystkim gratuluje maluszkow. My skonczylismy wczoraj miesiac :) a dzis bylismy u lekarza bo Adas dostal katarku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830404 przez motylek19
Adka a co z katarkiem? Bo mój też ma ale nie ciągle. Na wieczór zazwyczaj.
My na usg bioderek idziemy. 13lutego na nfz. Jeszcze muszę znaleźć chirurga bo Dawid ma wodniaka jadra :(.

U mnie z krwawieniem jest tak ze mam tak jakbym miala końcówkę okresu, czyli prawie nic

Gaguka, wszystko na pewno będzie dobrze :*

Anitkade.ja bym wybrała drzemkę ;p

Monia, Kasiek, cudowne bobaski:)

My już kilka pajacow schowalisny bo za małe. A rozmiar 62 i niektóre 56


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830422 przez Iciulinka
Cześć dziewczyny :laugh:
Dawno mnie tu nie było, dlatego gratuluję wszystkim mamusiom!!!
Po wyjściu ze szpitala mój M był z nami przez dwa tygodnie w domku, więc spędzaliśmy ten czas razem, tylko czasami podczas karmienia Was podczytywałam. Super były te dwa tygodnie spędzone w trójeczkę, od wczoraj wrócił do pracy i zostałam sama w domku z Emilką. Bardzo podoba mi się bycie mamą! Emilka jest cudowna, oboje jestsmy w niej bardzo zakochani!
Teraz już postaram się częściej pisac.
Dwa dni po wyjściu ze szpitala przyjechała do nas pediatra żeby skontrolować żółtaczkę małej, powiedziała że żółtaczka już jej schodzi. To było dwa tyg temu, a mi się Emilka wydaje jeszcze żółta na buźce i ma żółte białka w oczkach. Nie wiem czy powinnam sie martwić i dzwonić do pediatry, jak myślicie? Jak długo może schodzić ta żółtaczka?
Była u nas też dwa razy położna, fajna babka. Pierwsza wizyta trwała dwie i pół godziny! Druga już tylko godzinę. Ma przyjść do nas jeszcze dwa razy.
Usg bioderek już mamy zarezerwoany termin na nfz jak mała ma 4 czy 5 tygodni. Mamy też termin na echo serca na nfz na początek kwietnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830424 przez MoNiaaa
iciulinka co polozna takdlugo robila??
u mnie pierwszy raz tez dlugo byla ale kolejne todoslownie 15 min
zoltaczka nadluzej utrzymuje sie na buzi schodzi zawsze od nozek do gory wiec musisz zobaczyc jak nozki i brzuszek wygladaja :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830430 przez motylek19
Dziewczny a czy to możliwe ze mój mały nie miał e ogole żółtaczki? Czy to znaczy ze będzie miał ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl