BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 3 miesiąc temu #833226 przez kasiek21
a my tak na szybko... teraz tylko zdjęcie a po kąpieli napiszemy więcej :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833245 przez MoNiaaa
anitka nie daj sie zwariowac!!!ja na spod wozka daje koc mam taki dluzszy to mam go tak zawinietego ze ona klezy na nim i jednoczesnie jest przykryta i na to ten pokrowiec z wozka i tyle.czapeczke tez jedna daje.u nas dzis 10 stopni na plusie i sloneczko:)
jutro ide do mojej babci z mama to odetchne troche bo po dzisiejszym dniu jestem padnieta na maxa!!!!zasnela o 16 jak moj M przyszedl do domu...Julka byla u kuzynek to zrobilam sobie kapiel z piana i glowe umylam:) troche odzyszkalam sil:)
musze pocwiczyc z ta chusta bo Zuzi nei bardzo sie podoba ale mega wygodne to jest:)
ogladalam tez filmiki jak sie wiaze i dobrze ja wiazalam bo myslalam juz ze moze ja gniecie i dlatego tak plakala :huh: oby w nocy pospala bo chyba padne.dzis dopiero zjadlam i sie napilam o 17 bo wczesniej normalnie nie mialam jak jesczez takiego ciezkiego dnia nie mialam!!!

Anitka Hania sliczna slodki dziubek :kiss:

kasiek jakie dlugie masz wloski:) Igorek juz tez nie taki malutki :) slicznie wygladacie :kiss: :kiss:

jejciu mi sie Zuzia taka duza juz wydaje ale dopiero weszlysmy w 56 rozm.to juz sama ne wiem..?anitka a ile Hania wazy??moja ok 4,5kg

mi jak narazie udalo sie laktacje uratowac:) 1 dziennie daje mm po kapieli zeby pospala dluzej :)
a co myslicie o karmieniu na lezaco??ja wczoraj pierwszy raz sprobowalam i nawet spoko tylko czy dziecko sie tak nei zakrztusi???

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833249 przez krecia88
kasiu ale duzy juz Twoj synek! :)

monia ja czesto karmie na lezaco. Pilnuje tylko zeby nosek Julka miala lekko odkryty- delikatnie palcem uciskam piers tak by nie zakrywala calego noska.

Oj marza mi sie spacery...

dziewczyny kiedy obcinalyscie pierwszy raz paznokcie swoim dzieciaczkom? Mojej julce tak jakby same odchodza od cialka i sie lamia-wtedy moj maz je obcina do konca, bo np odstaja

Przypominam o kolazu- do niedzieli czekam na zdjecia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833253 przez MoNiaaa
krecia a czemu nie wychodzicie na spacery??ja wogole nie werandowalam od razu poszlam na polko :) dobrze ze przypomnialas o tym zdjeciu jakas zakrecona jestem ostatnio i na nic czasu nie mam...;/

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833260 przez Anitulka
Kasiek, super zdjątko :) synuś już taki duży i Ty jak ładnie wygladasz ;)

Monia ja w nocy karmie tylko na leżąco i Mala sie nie krztusi prawie nigdy, a na siedzaco często jej sie zdarza jak się nazbiera za dużo mleka w piersiach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833264 przez Anitulka
Monia twoja Zuzia już ma 4,5 kg i zawsze sie mi wydaje taka malutka a Pola ledwie 3,5 a wszyscy mowia ze wyglada na wieksza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833273 przez anitkade
Hania waży koło 3,5 kg, ale to w domu ważyliśmy na takiej wadze starej (nie elektronicznej).
Co do krztuszenia - ja nieraz karmiłam na leżąco i się nie krztusiła, ale za to ponieważ ulewa to zawsze ją trzymam skośnie (nie na płasko, tylko pupka i nóżki niżej od główki) - a na leżąco się tak nie da, więc nie robię tego teraz. Poza tym chciałam z nią spać, a jakoś w ogóle to nie wychodzi, bo mam lekko spadzisty materac i się turla na mnie, poza tym nie umiem zasnąć z nią obok, potem się budzę w panice i sprawdzam, czy nie zaplątała się w pościeli. A skoro i tak wstaję do przebierania, odbijam zawsze, to nie ma co potem jej targać do siebie, tylko już do łóżeczka odkładam (tj. usiłuję odłożyć :P)
Krecia - ja nie obcinałam jeszcze, też jej się łamią same i jak wisi taki kawałek to go usuwam (zwykle delikatnie urywam, a jak nie odchodzi to czekam trochę i wtedy). Tak oglądam te paznokcie codziennie i się zastanawiam, kiedy obciąć. A boję się bardzo. Ale na razie wygląda, że nie potrzeba.
Co do dwóch czapek to chyba gorzej niż z jedną było, bo ta wierzchnia jej się przekręciła, a jak jest sama to się lepiej trzyma na miejscu.
Kasiek - zdjęcie super :) Ja to mam mało zdjęć z Hanusią, ale nadrobimy. Jutro Hania ma 4 tygodnie, planuję ją wystroić do zdjęcia w końcu, ale zobaczymy, jak to wyjdzie, bo nieraz nie umiem z niczym zdążyć w dzień :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833323 przez krecia88
Nie wychodzilam ja spacery bo poki co bylo ciagle ponizej -10 i to nawet dla doroslego niska temperatura.

Kasiu zdjecia zazdroszcze. Ja wygladam okroponie i unikam aparatu,chociaz wiem ze powinnam kilka fotek machnac bo mala sie zmienia ciagle.

W czwartek idziemy do przychodni- ciekawe ile moja kluska juz wazy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833353 przez MoNiaaa
krecia ja tez nie wygladam specjalnie ale wiem ze to super pamiatka zakilka lat jak zobaczysz to nie bedziesz tak krytycznie na siebie patrzec.ja czasem sie zmuszam zeby jakos sie wymalowac i zrobic zdjecie:P az 2 razy mi sie udalo ale pozniej wszyscy maja fotki z moimi dziecmi tylko nie ja :side:

u nas wlasnie jest masakra bo tata usypia JUlke a ona wrzeszczy o mnie.ale powiedzialam ze dzis musze przetrwac bo zawsze bedzie ze wszystkim ja sie zajmuje a jak Zuzia podrosnie to nie rozdwoje sie...choc serce sie lamie jak dziecko tak placze i wrzeszczy :( :(

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833395 przez kasiek21
no dobra to jestem i ja :-D dziecię właśnie karmi tato a ja leże, wietrze ranę po cc :-D szybko napisze to co pamiętam no i spadam spać żeby chociaż chwilę pospać zanim młode obudzi się na kolejne karmienie (ok 24 :-D )

a więc tak...
my na spacer wychodzimy już od 3 dni regularnie... staram się nawet w miarę o tej samej godzinie żeby jakiś ten rytm dnia wyrobić... chociaż właściwie to nie mam na co narzekać bo mlody w nocy budzi się o tych samych godzinach. w ciągu dnia zresztą właściwie to też :-D (le o 18 potem o 20 kąpiel 21 karmienie, potem 24, 3, 6, 9,12,15 no i potem 18 i tak dalej i tak dalej)
jeśli chodzi o ubieranie na spacer no to u nas jest tak:
jeśli sa body i pół śpiochy to nakładam na to jeszcze jakieś spodenki i dodatkową bluzeczke taka cieplejsza rozpinana albo cieplejszego pajaca no i oczywiście kombinezon, cieplejszy kocyk i pokrycie od gondoli. czapkę zakładany 1. mamy taka wełniana grubsza a więc w zupełności wystarcza...

Igor 30 stycznia ważył 3300 więc myślę że już teraz jakieś 3500 waży... przybiera na wadze jak nie wiem co weszta widać...

co do zdjęcia naszego no to ja z młodym też nie miałam żadnego... dzisiaj dopiero nam G Kilka zrobił... a co do tego jak wyglądam... kurcze wiecie... jak wychodzę z małym na spacer no to nie chce wyglądać jak jego babka :-P a więc makijaż zawsze jest w sumie właściwie to ja poza kredka i tuszem nic więcej nie nakładam... czasem podkład... ostatnio nawet malowałam się z nim na ręku :-D bo już prawie wychodzilismy a mi się przypomialo że nie jestem pomalowana :-P ale to też tak sama dla siebie... wtedy dużo lepiej się czuje...

jeśli chodzi o paznokcie to my już pierwsze ścinanie mamy za sobą... wczoraj to zrobiłam :-D ale zabierałam się za to naprawdę bardzo długo... i tak pierwsze paznokcie (jakieś 2 tygodnie po urodzeniu) spilowalam mu polerka do paznokci :-)

hm... chyba tylko tyle pamiętam :-P

odebralismy dziś pesel ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833399 przez Kika10
Dzieki za rady, może spróbuje ten espumisan nie na każdego maluszka on działa ale może mojemu pomoże ;) ja też karmię na leżąco i jest mi lepiej i mały się nie ksztusi a jak karmię go na siedząco to to wiele razy się już zachłysną nie wiem dlaczego tak.Możecie napisać czy przestrzegacie diety karmiącej czy jecie wszystko po trochu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833464 przez motylek19
Krecia bardzo proszę moglabys powtórzyć maila?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833466 przez krecia88

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ja wlasnie karmie mala. Dzis wyjatkowo ladnie nam spi w lozeczku. Co.prawda dopiero 2 wiec jeszcze pol nocy przed nami ale nastawiam sie pozytywnie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #833467 przez krecia88
kasiek zazdroszcze tej regularnosci. Widze ze przy mm jest zdecydowanie latwiej ja utrzymac

kika ja jem praktycznie wszystko aczkolwiek z umiarem. Unikam tez grochu czy fasoli. Niedlugo mam uridziny i mysle czy wkoncu sushi nie zjesc...;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #833468 przez motylek19
Krecia dzieki wielkie. Też wwłaśnie karmie niestety mm ;(.

Ja też nie mam zdjęc z małym, jak widze aparat to uciekam. Musze sobie jakieś zrobić bo on tak szybko rośnie. Leci ten czas bardzo szybko..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl