BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 2 miesiąc temu #838554 przez Anitulka
Dagnes, wklejam ci link do aukcji z ktorej ja kupilam pieluszki. Mam 10 tych i kilka ktore kupila mi mama, nie ma porownania-te drugie to jakas masakra tym bardziej ze nie prasuje ich.

archiwum.allegro.pl/oferta/pieluchy-tetr...ane-i3657796030.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838560 przez MoNiaaa
mnie chorubsko coraz bardziej dopada :( bylo samo gardlo a juz mam katar...;/

ulcia ale spokoj od ciebie bije tzn z twojego posta:)
fajnie ze braciszek tak zakochany w amelce:)
moja Julka niby tez caluje i ciagle glaska itp ale czasem robi na zlosc..jak usypiam mala to nie moze cicho usiedziec i ja budzi albo jak karmie to zawsze cos chce ale widze ze z czasem jest coraz lepiej :)

smoczki to min sa do 3 mc nie ma co wymieniac co miesiac.

udalo mi sie z tym zusem zalatwic:)
dobrze miec jednak znajomosci.moja ciotka pracuje w zusie tylko na alimentach i prosilam zeby sie dowiedziala jakich dokumentow brakuje zebym dwa razy nei musiala jechac i okazalo sie ze dzis mieli mi wyslac odmowe wniosku...ale powiedziala co i jak i M szybko dowiozl czego brakowalo i poprosila zeby mi wyslali od razu kase bo akurat dzis zamykali liste do przelewow :)

nocka srednia w sumie dzieci nawet spaly ale ja kiepsko sie czulam wiec kazde 5 min po za lozkiem to katorga.

kasiek moj M praktycxnie nei zajmuje sie Zuzia myslalam ze przy 2 dziecku bedzie inaczej ale widze ze on sie po protu boi ja nosic jak juz wezmie to najlepiej na siedzaco albo troszke pochodzi ale jak zaczyna sie wiercic i wyginac to nie moze sobie rady dac.ja go juz nawet nie prosze jak sam ja wezmie to spoko choc wiem ze niedlugo to potrwa.trudno mala troche podrosnie to tata sie uaktywni:) jestem przyzwyczajona.z Julka maz pracowal w delegacji wiec tez wszystko sama robilam.teraz nawet kapiel sama przygotowuje pozniej karmie i usypiam zuzie i sprzatam wanienke(jak go nie ma) bo jego wiecej nie ma niz jest:(

kociaczek super ze kupka poszla:) a pisalas o podawaniu soku z jablek?tzn ty pilas czy malemu podawalas???bo dla malucha to za wczesnie na takie eksperymenty :ohmy:

Zuzia usnela(oczywiscie na rekach) wiec ide odpoczac :)

a jutro do chirurga

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838566 przez niteczka
witam mamuski
ostatnia noc u nas byla duzo lepsza, maly budzil sie co 2 godziny,takze moglam troche pospac.
Co do kupy to u nas tez jest jedna dziennie, taka zolta I polplynna. Wczoraj byla u nas polozna I wazyla malego I nie uwerzycie, maly w ciagu 5 dni przytyl az 190g to wydaje mi sie, ze to sporo. Bo ostatnim razem byl wazony w zeszly piatek I wazyl 3770g, a wczoraj jak go zwazyla to juz wazyl 3960g I praktycznie jedziemy na samym cycu, raz na jakis czas dostaje butle.
Co dookresu to ja jeszcze nie mialam I co do tych babelkow jak to ujela chyba kociaczek to tez mam cos takiego I uwierzcie mi jest to krepujace.
Moj mlody tez powoli wyrasta z ciuszkow wiec trzeba bedzie sie wybrac na zakupy.
Z koncem marca wybieramy sie do Polski autem, mam nadzieje ze maly dobrze zniesie taka podroz.
Ogolnie tez jem wszystko I jak narazie wszystko jest wporzadku, znaczy malemu czasami wyskoczy tam jakas krostka, ale nie wiem czy to od tego co zjadlam czy moze to tylko potowka.
A ja teraz gotuje obiadek: pomidorowa z makaronem, a na drugie pieczone ziemniaczki, pieczone udka kurczaka I duszona marchewka mnaiamm
zycze milego popoludnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838593 przez krecia88
My po wizycie u chirurga. Posmarowali malej pepek jakims srebrem (?!) i w poniedzialek mamy znowu przyjechac. Julka zrobila szal w poradni- wszystkie dzieci byly starsze, wiec mamuski rozplywaly sie nad moja kluska ze takie malenstwo. Na szczescie weszlismy pierwsze. Mam nadzieje ze w poniedzialek tez nas jako pierwsze wyczytaja.

Co do pomocy mojego meza to na poczatku bylo super. Ale jak wrocil do.pracy to juz jest gorzej. W nocy nie chce mu sie nawet wstac pieluszki zmienic wiec jak wraca z pracy to go zmuszam do opieki nad mala,ale on z reguly idzie spac. Dobrze ze chociaz przy kapieli pomaga. Ja boje sie ja sama kapac.

A kupka u nas sie pogorszyla. Mala sie prezy jak ja robi a ja nie wiem jak jej pomoc. Na szczescie kupka i tak sie.pojawia. juz zaczela troche smierdziec i lekko zmienila kolor z zoltego na zolto-zielony. Mam nadzieje ze ten problem ze zrobieniem kupki przejdzie sam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838599 przez ElaM
My wczoraj sie wazylismy i w ciagu 2 tyg przytył 750 g :) wazy juz 4.300 nie wiem czy to nie za duzo ,ale położna nic nie mówiła wiec chyba dobrze,
U mnie żadnych bąbelków nie zaobserwowałam ,okresu jeszcze tez nie ma ale cały czas plamie jeszcze:/ kiedy to sie skończy :( juz mam dość,Niteczka my na początku kwietnia sie wybieramy do polski tez samochodem ,ciekawe jak to będzie tyle godz.
Kurczę ja w ogole nie dopajam mojego ciekawe jak długo będzie wszystko ok,u nas noc super pobudka o 2 i o 6
Ja tez sama sie zajmuje w większości czasu małym ,maz pracuje ale zawsze wieczorami sie zajmuje,nakarmi i przewinie no i pare razy sie zdążyło ze w nocy wstawał ,to ja miałam wolne,:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838606 przez ElaM
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838607 przez ElaM
a u nas dzis mija miesiac:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838618 przez Bella27
Hej
Ja już po wizycie, Janek waży już 4600. Zmieniam po konsultacji z pediatrą to mleko na hippa tylko lekarka kazała mi mieszać te mleka np 2 miarki nan i jedną hippa ale coś mi się nie wydaję, że to dobry pomysł???????????????? Może dawać mu na jedno karmienie np 60 nan i 30 hippa czy dać po prostu hippa od razu...głupia jestem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838622 przez Bella27
Jeszcze jedno.Kupiłam tego hippa w rossmanie i wziełam ostatnią puszkę...strasze wzięcie chyba ma to mleko.Wiecie gdzie jeszcze można je kupić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838623 przez Dorciaition
Bella ja gdy Lenka była malutka i zmieniałam jej mleko to robiłam jak ta lekarka mówi. Trzeba do nowego przyzwyczaić,więc nim całkowicie przejdziesz na inne dobrze jest zmieszać.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838628 przez kociaczek1610
Monia dzwonilam do poloznej i sie pytalam i mowila ze troszke mozna mu dac . albo soku jablkowego albo soku z marchewki na lyzeczce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838630 przez Bella27
Dorcia- dzięki! Tak zrobię, myślałam, że ona ma takie urojenia ale widzę, że tak to wygląda w praktyce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838637 przez Bella27
Dziewczyny co do facetów to w nocy jak mały marudzi to mój tylko z boku na bok się przewraca :angry: W dzień nie powiem bawi małego ale to są chwile bo albo w pracy jest albo ogarnia zakupy i tak na prawdę nigdy go nie ma...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838647 przez niteczka
ElaM- moj maly tez konczy dzisiaj miesiac. Jak to szybko zlecialo, a tak niedawno jeszcze bylysmy w ciazy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #838648 przez MoNiaaa
kociaczek to w szoku jestem bo zawsze sie mowilo ze do 4 mc tylko mleko dziecko moze.
z tymi facetami tak wlasnie jest na poczatku zakochani i pelni energi ale jak to dluzej trwa to rece umywaja i zawsze sie wykreca ze mama to zrobi lepiej..ja tez sie o to wqrzam ale w sumie wole zeby przy Julce mi pomagal bo z mala jakos sama daje rade :) a jego i tak praktycznie w domu nie ma bo w pracy a teraz jesczze jakas fuche dorwal wiec jak rano wychodzi tak ok 21/22 wraca do domu jak ja juz mam wszytsko ogarniete.
ja mam nadzieje ze jutro nei bedziemy dlugo czekaly do tego chirurga...moze zobacza ze male dziecko to nas wezma na pozcatku?

kurcze moje dziecko spi az 1h dziennie :angry: nic nie moge zrobic normalnie...z Julka tak nie bylo potrafola sie bardziej zajac soba tzn polezec popatrzec na zabawki itp a Zuzka nic tylko rece...i to albo placze albo spi malo kontaktowa jest :side:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl