BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 3 miesiąc temu #838955 przez Bella27
Kasia dobre to jest:):):)
krecia88 daj spokój z tą wagą! Ja przytyłam w ciąży 30 kg:-) Zostało mi jeszcze 10, wyglądam jak nie ja i też nie mieszczę się w ciuchy z przed ciąży...eh ale codziennie widzę, że troszkę mnie ubywa, a raczej ciało wraca do siebie ale jeszcze długa droga, a na ćwiczenia nie mam czasu ani siły.Najgorszy jest brzuch taki flaczek:-) mam nadzieje, że się wchłonie...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838974 przez krecia88
bella nie dziwne ze Ci sie milo zrobilo. Ja mam jakas blokade w glowie i jakos tak malo kobieco sie czuje. W domu chofze w dresach i tshirtach bo jest mi najwygodniej po prostu. Staram sie chociaz rzesy umalowac,zebyjakos wygladac,ale wiem ze szalu nie ma. Musze pamietac ze mam tryb "kobieta" a nie tylko "mama"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #838998 przez Bella27
krecia88 będzie dobrze :kiss: zobaczysz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839039 przez kociaczek1610
waga... szkoda slow ja sie jakos wcisne w moje spodnie ale co do da ze sa ciasne i z dupy zjezdzaja ... czyli sie nie mieszcze... 57 mialam a teraz 64! masakra... obym to latem zgubila :) bedzie wiecej pracy wiec jakos sie chyba da... :D
filip sie dalej wyciska a nic nie idzie hmmm
okresu jeszcze nie mam ale chwilami pobolewa mnie tak brzuch jak bym miala zaraz dostac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839075 przez anitkade
Kociaczek, my drugi dzień bez kupy. Zrobiła dwa dni temu o 16.00. Teraz budzi się stękając i nawet nie bardzo sygnalizuje głód, no ale ja karmię, tylko wychodzi rzadko, tak co 4 godziny, czasem nawet rzadziej. Biedulka. Teraz pojadła, prawie zasnęła, ale obudziła się, leży i stęka. Masakra z tą kupą
Wagę mam chyba taką jak przed ciążą, wyglądam ok, nawet za chuda mi się wydaje, tak aisę zasuszona czuję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839105 przez kociaczek1610
moja mama sie smieje ze maly poprostu zle sie wyciska ;) zamiast brzuszkiem to calym soba i ze sie musi nauczyc :P
on jest taaki glodomor ze ciagle by jadl :) rano jak sie obudzil przed 8 to cycal do 8.30 i w kime :D z jakies 30min pospal a ja mialam czas na myslenie ;P tak mnie wzielo ;/ ( niepotrzebne to bylo )

wczoraj bylam w biedronce i kupilam pampersy z promocji 50zl za 156 szt i trafilam na ostatni kartonik dobrze ze u nas sa 3 biedronki :) w pierwszej byly same 3,4,i 5 pojechalismy do drugiej i dwa ost kartoniki 2 i 3 hehe

dzis rozmawialam do Filipka i on sie zaczol do mnie usmiechac :D jakie to slodkie :D :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839112 przez Anitulka
Witam Mamusie ;)

Ja na mojego W. nie mogę narzekać... wiadomo czasem chcialbym zeby wiecej sie zajmowal mala, szczegolnie wieczorami jak marudzi, ale jak widzi ze mam dosyc to ja bierze, spiewa i zagaduje i oprowadza po pokoju tłumacząc co gdzie jest :laugh: sam robi zakupy odkad wrocilysmy ze szpitala, pomaga mi sprzatac(przez pierwsze 2 tyg. sprzatal sam wszystko). W nocy nawet nie mysle zeby wstawal, bo po 1. wstaje do pracy a po 2. po co?? cyca nie ma wiec w nocy jest bezuzyteczny (ostatnio jak "Pola była głodna i ją wziął to chciała mu zjeść nosa :laugh: ). Pampera przebrał jej może z 5 razy, ani razu nie przebierał ciuszków, bo mi to idzie sprawniej, a poza tym ciagle sie boi ze jej raczki powykreca :) ale jakos mi to nie przeszkadza. Z tym ze widze ze im Pola wieksza, tym mniej sie garnie, bo przeciez ja "sobie tak swietnie ze wszystkim radze".

Co do przytulanek, to u nas jeszcze nic nie bylo, a wiem ze W. już by barrrdzo chcial. Ja wole poczekac do wizyty u gina, zeby potwierdzil ze juz wszystko ok... a poza tym ciagle mam plamienia (nieduze-doslownie kilka kropelek dziennie, ale jakos nie moge w takim stanie- mam nadzieje ze na dniach sie w koncu to wszystko skonczy).

Co do wagi, to ja nie posiadam wagi w domu wiec nie wiem jak tam moje kg, ale wydaje mi sie ze juz od jakiegos czasu doszlam do stanu sprzed ciazy (nie wiem czy czasem nie zeszlam nizej- wiec musze sie pilnowac z jedzeniem, bo tego bym nie chciala). Brzucha niby tez juz nie mam, ale za to nadmiar skory jest i jak siadam to mi sie wylewa-bleee. Musze zapytac gina czy po cc moge juz cwiczyc (ale oczywiscie nie mam na to czasu, wiec to tak tylko z ciekawosci :silly: [na forum czas zawsze sie znajdzie])

Na walentynki nie planujemy NIC, zreszta nigdy jakos nie obchodzilismy szczegolnie. W. dostal kartke od swoich dziewczyn (czyt. ode mnie i Poli)włożoną do plecaka, wiec jak bedzie jadl sniadanie do ja zobaczy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839117 przez anitkade
A co ile Wy macie te kupy? No ja czytałam, że takie maleństwo czasem nie potrafi zwieraczy rozluźnić i czuje parcie, a nie potrafi wycisnąć. Gratuluję udanych zakupów :) My na pampkach jedziemy, bo mąż kupuje i nie będę go gonić oddzielnie po biedronkach, bo mu nie po drodze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839118 przez Anitulka
Aaa! weszłam zeby napisac calkiem o czym innym :silly:
Wczoraj bylysmy u naszej pediatry. Waga podskoczyla w 2 tyg o pol kg, wiec juz mam sie niczym nie martwic :) jak jej powiedzialam ze pola zjadla te 155ml mojego mleka, to powiedziala ze to bardzo duzo i mam sie nie dziwic ze tyle ulewa. Ale najwazniejsze, dostalysmy skierowanie na usg stawow biodrowych... dzwonie dzisiaj zeby zarejestrowac Małą... i termin na kiedy? na 27 marca :ohmy: to sobie poczekamy :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839159 przez motylek19
Dzień dobry wszystkim :*

Mały pobił swój kolejny "rekord". Spał od 24 do 4 bez przerwy na jedzenie:)

Anitulka, te terminy :/ nam się udało szybko , ale to chyba szczęście musieliśmy mieć.

Co do wagi to brakuje mi 4kg do tej sprzed ciazy, ale chciałabym schunac 5,6 jeszcze. Brzuch spoko, tylko jak siedzę to jest tam jakiś flaczek ale z dnia na dzień widzę jak się powoli wchłania wiec to luz tylko moje uda mi się nie podobają :/ chciałabym wejść w rozmiar 34 a narazie 36. Ja tylko jeansy noszę, bo nienawidze dresow :p. Wczoraj coś tam ćwiczyłam, nie dużo, ale czuje dzisiaj lekkie zakwasy na nogach.

Kupka u nas jest codziennie po zmianie mleka i o dziwo mniej więcej o stałej porze (między 13 a 15).

Kasiek dobre to co dodalas :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839168 przez motylek19
Bella to super ze strony Twojego M. :) najważniejsze żebyś się jemu podobala, niczym innym się nie przejmuj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839182 przez anitkade
Anitulka - a nie wolałabyś iść prywatnie? Zaraz kończycie 6 tydzień, a tu im wcześniej się nieprawidłowości wykryje tym łatwiej leczyć. Oczywiście na pewno wszystko będzie ok, ale jednak zalecają to badanie robić między 4 a 6 tygodniem, a do marca to będzie dwa razy tyle. Kretyńsko jest to usg zorganizowane, ja też się wściekałam, ale co zrobić.
Co do mężów - cudownie, jak pomagają. Zazdroszczę takim mamusiom jak Remiś, której mąż tyle robi i tak chętnie się dziećmi zajmuje. No ale trudno, mój mąż pomaga mi trochę, dobre i to. Dzisiaj znowu kiepska pogoda, nie wiem, czy iść na spacer. Może na pół godzinki pójdziemy chociaż, żeby jednak przewietrzyć Hanulkę.
Aha - pięknie podnosi główkę, ale to prześlicznie, bardzo wysoko już :) Ale nie uśmiecha się i nie bardzo grucha, coś tam wczoraj z siebie wydała, ale pojedynczy dźwięk, pewnie niechcący :P
A przez tą kupę popłakuje nawet przez sen czasem :( Coś strasznego, taka biedulka.
Motylek - gratuluję Waszych sukcesów kupkowo-spaniowych :) Taki długi sen to coś wspaniałego, człowiek się czuje taki rześki potem :) Oby już tak zostało u Was!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839191 przez niteczka
Witam!
Nasza noc byla troszke gorsza niz poprzednia. Maly nie chcial spac. Caly czas siedzialby na cycu.
Dziewczyny najwazniejsze to, zeby podobac sie sobie I wlasnym mezczyznom. Ja tez caly czas narzekam, ze flak mi wisi, ze te rozstepy mam okropne I patrzec nie moge na to, ale moj caly czas do mnie mowi, zebym przestala gadac glupoty, bo podobam mu sie taka jaka jestem. Co do przytulanek I sexu to my cos tam juz probowalismy, ale nie udalo sie, bo mnie to jeszcze tam troche wszystko boli, bo pewnie jeszcze sie nie obkurczylo.
Co do walentynek to ja mojemu K. Kupilam tylko kartke bo w sumie nigdzie nie wychodze sama bez niego to nawet nie mialam jak mu kupic jakiegos prezentu, ale moj zabiera mnie gdzies na obiad dzisiaj. Zobaczymy jak to wyjdzie, bo malego zabieramy z nami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839198 przez niteczka
Dziewczyny, powiedzcie mi wasze dzieciaczki spia w lozeczkach, czy bierzecie he do siebie do lozka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #839208 przez kasiek21
jej dziewczyny staram sie was czytac a bierzaco z telefonu ale na tel nasze forum cos mi szwankuje :/ uszzz... teraz mam chwile a wiec napisze... chociaz pewnie w polowie pisanie moje dziecie sie obudzi i bedzie koniec...

była dzis położna... niestety juz ostatni raz... a szkoda bo babeczka z niej naprawde superancka... no nic.. w razie co mamy numer telefonu, bedziemy dzwonic :D
ważyła dzisiaj mojego szkraba i w 2 tygodnie nabrał az 900g :O me szczescie wazy juz 4200 :D pieknie ! ogołnie rozmawiałysmy bo moj syn jakis taki niespokojny jest od jakis 2-3 dni... niby nie jakos bardzo ale roznice widze w jego zachowaniu, i powiedziała ze to pewnie pierwszy skok rozwojowy... i zeby sie nie martwic a przetrwac trzeba... jakos damy rade :)

piszecie o tych usg bioderek i w ogole... a ja nic od mojej pediatry nie dostałam, a nawet nic na ten temat nie powiedziała, jednak polozna mnie uspokoiła i powiedziała, ze jesli pediatra nie widzi nic niepokojacego to nie wystawia, bo po prostu takiej potrzeby nie ma, i zeby niepotrzebnie dziecko stresowac...

My na walentynki tez zupelnie nic nie robimy.. siedzimy w domu :D dzien jak co dzien :D heh

co do okresu... u mnie nadal brak.. ale pewnie w niedługim czasie nie pojawi... blee

co do sexu :D ahh u nas juz po pierwszym razie heh :D ale wiecie
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


tak wiem okropna jestem :P

ahh no i na koniec moje 4 kilowe szczescie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl