BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 3 miesiąc temu #841300 przez motylek19
Bella, ale slodziak :) mój też ciągle nienażarty:p

Kociaczek nie usuwaj, po co.

Dawid też ostatnio nie spał w dzień prawie w ogole kilka dni a teraz znowu śpi koło południa i czasami wieczorem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #841326 przez Iciulinka
Cześć dziewczyny!
Strasznie długo nie zaglądałam na forum, nawet nie próbuję nadrobić czytania bo nie dam rady. Emilka od czasu gdy skończyła miesiąc zaczęła zajmować mi dużo więcej czasu. Mniej śpi w dzień (dziś chyba wyjątkowo śpi dosyć długo), jak nie śpi to cały czas muszę poświęcać jej, gadamy sobie, gilgamy, przytulamy się albo mała krzyczy i muszę ją nosić i tulić. Czasem potrafi się się czymś sama zająć na 10-15 minut, np. w leżaczku albo patrząc na karuzelę nad łóżeczkiem. Uwielbia tą karuzelę, gada z hipciem, który tam wisi, boksuje go :laugh:
W zeszłym tygodniu byliśmy u pediatry i u ortopedy na usg bioderek, mamy pieluszkować mała dodatkowo, do coś jej się jeszcze nie wykształciło, ale podobno jest na granicy normy i mamy przyjść na konrolę pod koniec marca.
Codziennie chodzimy na spacery, a weekend byliśmy pierwszy raz z mała u moich rodziców, 50km od nas, malutka przespała całą drogę w samochodzie.
Mamy z Emilka tylko problem wieczorami, bo nie chce spać. Chcielibyśmy juz wprowadzić małej rytm (albo dopasować siędo jej rytmu). Nie chce zasnąć przed 23 tak na dobre na noc :( nie wiem co zrobić żeby zasypiała tak ok 20-21 żebyśmy mieli wieczory dla siebie, żebym mogła coś wtedy zrobić. Zasypia ok północy, a wcześniej ma wielkie oczy i chce się bawić. Nie wiem co robić, pomóżcie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #841330 przez Iciulinka
I zrobiła się taka marudna, nie wiem czy też tak macie z maleństwami. Często nie wiem czego chce. Krzyczy strasznie, potem nagle zasypia, odkładam ją i spi 5-10 min i znowu marudzi :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841353 przez MoNiaaa
u nas jest podobnie Zuska przez dzien bardzo malo spi przewaznie ma tylko jedna godzinna drzemke pozniej z regoly na rekach wiec ciezko cos w domu ogarnac ;/
na szczescie po kapaniu i jedzeniu zasypia na 3/4 godziny a pozniej to juz roznie bywa niestety czesciej sa problemy z ponownym zasypianiem :(
teraz wsadzilam ja do bujaczka i o dziwo siedzi ladnie i macha raczkami i sie smieje:)
jutro konczy 2 miesiace :ohmy: szok kiedy to zlecialo??

wczoraj Julka o dziwo poszla o 19 spac i myslalam ze szybko Zuzie uspie i bede miala wiczor dla siebie(mielismy z M wziac wspolna kapiel i co..) Zuzki nie moglam wogole uspac a jak zasnela to obudzila sie jak ja sie kapalam i maz nie zdazyl dolaczyc musialam szybko wychodzic :(

u nas pieknie sloneczko swieci :)
jutro wybieramy sie pierwszy raz z Zuzia do galerii musze buty kupic i spodnie bo stare sa juz dziurawe i wstyd :side:

ja z czopkow nigdy nie korzystalam wiec tez sie nie wypowiem zawsze przeeciwbolowe to nurofen a na zabki zel na dziaselka

w piatek musze isc do tego zusu ..juz mam dosc tych papierkow!!!

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841386 przez niteczka
Witam kobietki!
Noc byla nie ciekawa. Maly spal ze mna w lozku do prawie 4 rano, ale I tak bardzo marudzil. A o 4 distal butle I tez niewiele pospal. Wstalismy przed 8 I troche byl na cycu I drzemnal sie chyba pol godzinki. Dostal cyca przed 10 I narazie nie spi, znaczy chce mu sie spac, ale probuje wmuszac w niego smoczek, bo za diabla nie chce smocks tylko cyca. Probuje go przetrzymac okolo 3 godzin wtedy bedzie glodny to wiecej bedzie zjadal z butelki a nie ja mu robie po 120ml, a on wypija 30ml I za 15 minut znowu jest glodny. Nie chce zapeszac, ale chyba osiagnelismy maly sukces. Maly za chiny ludowe nie chcial ssac smoczka, a teraz od dwoch godzin ma smoka w buzi. On wypluwal a ja mu wkladalam do buzi I tak w kolko. I wkoncu sie poddal bo chyba wiedzial ze z mama nie wygra.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841407 przez MoNiaaa
niteczka gratuluje sukcesu smoczkowego :)
u nas tez Zuzka za nic neichce smoka juz jej trzymalam na sile w buzi i nic wyplowa za kazdym razem.jak do 3 mc sie nie nauczy to juz nie bede nawet probowala.

z tym szczepieniem to tak jak anitka pisala sa obowiazkowe ale jak masz jakies watpliwosci to mozna zawsze przesunac.ja wole nie ryzykowac jak tyle infekcji i zarazkow w domu nie mam pewnosci czy i zuzi nic sie nie rozwinie wiec odczekam troszke

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841408 przez joannap1991
Dziewczyny ja to mam chyba spiocha w porownaniu do Waszych maluchow ;d usypiam ja po kapieli kolo 20 i spi, ostatnio spala do 2 a wczesniej nawet do 4. Ale ustawiam budzik i jak zasnie do max 6h biore ja i daje na spiaco butle bo ile moze bez jedzenia spac. Zje i spi 4h, znowu zje i tak do 8-9 sobie spimy potem juz nie spi do 12 i zasypia na dwie godzinki potem juz do kapieli nie spi tylko albo na rekach albo w lezaczku :-) :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841410 przez joannap1991
No i smoczka zbytnio tez nie lubi ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841418 przez MoNiaaa
joanna to zazdroszcze spioszka w domku:)
ja juz czasem nie wiem w co rece wlozyc.jak tylko zuzka przysnie to w biegu stawiamm pranie albo zmywam naczynia :blink:
jedynie kiedy dlugo pospi to w wozku na spacerku :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841423 przez krecia88
Joanna pozazdroscic.

Monia moja mala tez spac nie chce. Na spacerach spi za to. [file/]

Bylismy na usg- mamy szeroko pieluchowac i za 6 tyg do kontroli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #841467 przez Anitulka
Dziewczyny ja nie wiem czy to ta dzisiejsza noc jakas dziwna czy co, bo Pola też strasznie marudna była. Zadnela po kąpieli, obudziła się przed 2 i do 4.30 oka nie zmrużyła. W koncu zasnela na 2 godzinki i po karmieniu znowu placze i jęki nie wiadomo o co, wiec pomemlała jeszcze troche cyca i zasnęła ze mną w łóżku. Spałyśmy do 9 i szykowanko na szczepienie.

2 kujki, placz i lament :( dopiero w polowie drogi do domu przysnęła, a ja co 2 metry wpychalam jej smoka :dry: pielegniarka powiedziala ze mam sie zaopatrzyć w cos pdzeciwgoraczkowego w raxie W. Aż się boje co to bedzie. Narazie zasypia na mnie ale nie daje sie odlozyc do lozeczka. A, i znowu zrobila taka kupe ze przeszlo przez falbanki i spodenki ufajdane :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841567 przez remiśleoś
A u nas noc srednia.jadl co 2 godziny ale dlugo sie prezyl po karmieniu zeby baka puscic i tak godzina zchodzola.ale w sumiw z 5 godz spalam bo o 6.10 zaczelismy dzien.Leos dzisiaj i wczoraj smial sie dlugo do karuzelki nad lozeczkiem.tak dlugo na to czekalam.ma dwa i pol miesiaca ale ze wczesniskom koryguje sie wiek do skonczenia dwoch lat to ma 3 tyg i tak mam go traktowac.tak mowia mi lekarze.ale przyznam sie ze czasem porownuje go do Remika choc nie powinnam.
Dzis ugotowalam pyszny krem z dyni.Moj P bardzo sie ucieszyl bo nie musial gotowac a w dodatku wsuwal az mu sie uszy trzesly. :laugh:
Umylm kolejne okno.a teraz bawie sie samochodami. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841576 przez niteczka
Dziewczyny a teraz cos z innej beczki. Czy moze ktoras z was doradzic mi Albo podsunac pomysl na cos na cieplo dla gosci, bo w sobote mamy mala impreze, znaczy organizujemy pepkowe I nie mam pomyslu co moge podac gosciom na cieplo. Cos prostego. Beda salatki, ciasto, polmisek wedlin, cos w stylu pomidory I ser mozzarella skropione to bedzie oliwa, oliwki I cos na cieplo tylko nie wiem co.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841586 przez remiśleoś
Polecam bitki wieprzowe w sosie warzywnym lub leczo.takie danie jednogarkowe mozna zrobic w duzej iloaci, tanio i jak goscie przyjda to tylko odgrzac.pyszne.my czesto robimy jak wiecej znsjomych przychodzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841634 przez motylek19
Niteczka ja to nie pomogę w tym temacie chyba. To co pisze Remisleos albo jakas zupa?

Dziewczyny ja to się boje tej nocy jak cholera.. Dawid spał cały dzień (od 11 do teraz).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl