BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 2 miesiąc temu #841635 przez motylek19
Tzn z dwoma przerwami na jedzenie ale po nich zasypial od razu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841655 przez kociaczek1610
niteczka ja to taka wioskowa jestem :D wiec powiem co ja robie jak mamy imprezke ;) na zimno salatke warzywna i z makaronem (z zupek chinskich) wiadomo wedlinka na polmisku ogorek pomidorek a na cieplo tak jak juz ktoras wspomniala leczo moze byc miesko duszone ;) kotlety ostatnio zrobilam klopsiki gotowane w sosie (z biedronki;) sos pieczeniowy) , pieczarki (mozna zrobic szybciej i potem tylko podgrzac) no i jajka na twardo z majonezem a wokolo groszek z kykurydza albo moze byc ogorek w kosteczke pokrojony) no i to chyba na tyle ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841657 przez kociaczek1610
niteczka ja to taka wioskowa jestem :D wiec powiem co ja robie jak mamy imprezke ;) na zimno salatke warzywna i z makaronem (z zupek chinskich) wiadomo wedlinka na polmisku ogorek pomidorek a na cieplo tak jak juz ktoras wspomniala leczo moze byc miesko duszone ;) kotlety ostatnio zrobilam klopsiki gotowane w sosie (z biedronki;) sos pieczeniowy) , pieczarki (mozna zrobic szybciej i potem tylko podgrzac) no i jajka na twardo z majonezem a wokolo groszek z kykurydza albo moze byc ogorek w kosteczke pokrojony) no i to chyba na tyle ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841664 przez motylek19
Anitulka napisz proszę dzisiaj czy tam jutro jak po szczepionce bo my mamy w piatek i nie wiem na co się nastawic. Szczepiliscie 5w1? Ile kosztowała ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841668 przez kociaczek1610
wiec to taka moja propozycja ;) no i ciasto tez robie przewaznie to samo czyli sernik na zimno (w paczuszce) i stefanie :D a co do meska to robie to w dzien a wieczorem tylko podgrzewam i wystawiam :D .

no a Filipek dzis pospal od 16 do prawie 18 wtedy go obudzilam o 19kapanie i potem mleczko i teraz czekam kiedy moja rybka zasnie. kurde malemu nie chce sie odbic:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841686 przez krecia88
motylek moja gwiazda tak samo. Boje sie ze sobie w nocy odbije...

dziewczyny budzicie maluchy co 3 godz na karmienie? ja dzis obudzilam bo mialam wrazenie ze za dlugo spi. W nocy nie budze i w ciagu dnia tez raczej sie nie zdarza.

Mam wrazenie ze mala nie przybiera na wadze. 14 lutego miala 4,1kg, 16 lutego spadla do 4 i dzis tez tylko 4kg :( jutro pojde do poloznej zwazyc u niej na wadze. Od razu sprawdzi czy dobrze to szerokie pieluchowanie mi wychodzi...
Martwi mnie ta waga. Jak do przyszlego tygodnia nie przytyje to rozwaze butelke i nawet mm.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841706 przez kasiek21
witam sie wieczornie...

ahh dziewczyny wspolczuje wam tych nocek... :( moje odpukac sa naprawde swietne... wczorajsa to juz w ogole... po kapianiu maly zjadl 120 butli i zasnął od razu i spał do 3 w nocy... szybka butla tez 120 i tez zasnal od razu no i pobudka o 6 rana :) dzisiaj tez mam nadzieje na ladna nocke... mały zjadl butle o 19 po kapieli, odbil no i polozylam go w lozeczku, po 15 minutach lezania w lozeczku sam zasnal... a wiec ani bujac nie musze ani usypiac... kochane dziecko... ja małego nie budze... no ale ladnie przybiera na wadze... miedzy ostatnimi wazeniami (30 styczen-14 luty) mały przybrał 900g a norma na tydzien to ok 120-225g.
krecia mi w szpitalu kazaly wybudzac ale to dlatego ze mały urodzil sie z niska waga urodzeniowa i spadała, urodził sie warząc 2530, przy wypisie ze szpitala w 4 dobie wazyl 2380g. a wiec wybudzałam, chciaz akurat u mnie zadko kiedy sie zdarzało bo mały sam sie budził, a próbowałaś moze karmic przez sen ? u nas np to nie da rady.. bo mały zaciska dziasełka no i nie ma mowy o wkladaniu butli :P

co do jedzonka :) ja najczesciej jak na ciepło to robie takie malutkie pulpeciki w sosie pomidorowym z miesa mielonego oczywiscie :) bo to i tak kazdy lubi, i zawsze schodza jako pierwsze i w kazdej ilosci :P robie takie maluskie kuleczki, doslownie na jeden raz, smarze, i dopiero potem wrzucam w sosik :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841750 przez motylek19
Kasiek nic tylko pozazdrościć. Chociaż mój babelek ostatnio lepiej śpi (pfu pfu). Teraz było kapanie i właśnie je butle (zjada 150ml trochę mnie to przeraża ale co mam zrobić jak po 120 chce jeszcze) i ma zamkniete oczka więc mam nadzieję, ze zasnie.

Krecia to zobacz jeszcze u tej poloznej a jak nie to idźcie do pediatry on/ona Wam najlepiej doradzi.

Ja po kapaniu założyłam spiochy na 68 i są tylko troszke za luźne :o

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841815 przez kociaczek1610
no i koncert rzyczen musi byc. godz temu dostal butle zapowiadalo sie ze bedzie spac no i po pol godz ryk co sie poloze to samo wkoncu wzielam go do cyca z nadzieja ze sasnie a on oczy jak 5zl i nie ma zamiaru spac. no masakra mam nadzieje ze to chwilowe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841816 przez krecia88
U mnie kolejna noc z dluga przerwa. Mala jadla o polnocy i dopiero teraz sie obydzila - jest po 4. Myslicie ze powinnam ja wczesniej budzic? Pewnie dostane zjebe od poloznej ze co 3h nie karmie. No jak cos to budzik bede ustawiac rak zeby ck te 3h ja budzic...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841820 przez kociaczek1610
krecia ja nie wybudzam. w nocy karmie raz i teraz 2 . jak bym chciala wybudzac co 3h to w nocy bym wogole nie spala. bo nim zasnie to za godz dalej karmienie i dalej problem z zasnieciem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841827 przez motylek19
Dzień dobry mamusie :*

Krecia a może poprostu nie potrzebuje częściej jeść niż te 4h? Najlepiej zapytaj polozna.

U nas pomimo tego ze mały przespal cały dzień to noc też super. Zasnal o 22.30, pobudka o 1.30 i 5.00 no i teraz (8.00). Nie zasypial od razu po tych karmieniach, trochę stekal, ale leżał z nami w łóżku i sam zasnal.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841838 przez Bella27
Cześć dziewczynki
Nasza noc też względna.Też małego nie wybudzam chociaż raz spał mi ponad 5 godz ale to było po dwóch dniach męczenia się z kupką więc widocznie potrzebował odpocząć.
Motylek, ja też już nie które 68 zakładam zwłaszcza pół śpiochy i śpiochy bo w 62 mały nie może wyprostować nóżek.Odłożyłam już dwa pudła ubranek i polowe nawet mały nigdy nie założył.
Przystawiam małego do piersi tak często jak się da ale ostatnio mam takie flaki i boję się, że mi pokarm zanika, a chciałabym jeszcze trochę mu tego cyca dawać bo mimo, że się nie najada to widzę, że przy cycku jest szczęśliwy i tak naprawdę zazdroszczę mamom, które karmią tylko piersią.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841843 przez motylek19
Bella przystawiaj ile możesz. Mi to aż się płakać chce. W piatek zapytam lekarki ile musze odczekac o antybiotyku żeby chociaż troszeczke mu dac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #841850 przez krecia88
Bella ja tez mam wrazenie ze te moje piersi sa puste. Naciskam brodawki i nic nie leci, wiec sie zastanawiam czy mala cos wogole pije.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl