BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 3 miesiąc temu #840053 przez anitkade
Bella, może to ten skok rozwojowy? Tak czy siak to na pewno minie, trzeba uzbroić się w cierpliwość. Hania tak samo się zachowuje od 2-3 dni. Męczybułka z niej.
Dzisiaj była u mnie koleżanka i mówiła, że ona karmiła, jak jej córcia się oblizywała. A ja nie robiłam tego, ale dzisiaj zrobiłam i się pięknie uspokoiłą i zasnęła bosko na mnie. Oczywiście potem się obudziła i męczybułkowała trochę (czyli leżała i stękała i jeszcze przekładała głowę na jedną i drugą stronę z prędkością światła), ale w końcu usnęła. Może ją będę karmić za każdym przebudzeniem.
Kupy dalej nie ma, pełne trzy doby już. Ale twarda jestem, czekam dalej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840062 przez Bella27
anitkade , też się zastanawiam czy to nie ten skok. W każdym razie kupy są moją zmorą, a po wczorajszym modlę się o każdą kupę...ale gdy się karmi tylko piersią to podobno to normalne, że kupki nie ma kilka dni najważniejsze, że mała przy tym nie cierpi.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840087 przez remiśleoś
Krecia my mamy skierowanie ze szpktala ze wzgledu na wczesniactwo 32 tydz.ale ze starszym nie mielismy k sie prywatnie udalismy bo wlasnie tak si ukladal.przez pierwszy miesiac jest to normalne, pozostalosci po ulozeniu w brzuszku.pozniej jednak trzeba to korygowac cwiczeniami jak zaleci neurolog, zeby w przyszlosci problemow z rozwojem nie bylo.np siadanie raczkowAnke itd.ale nie martw sie na zapas.jesli bedzie cos noe tak to dobry pediatra to zauwazy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840114 przez Anitulka
Bella piękne słowa Twojego T. Pewnie też bym się popłakała, a jeszcze po winku... ;)

Anitka, mnie położna przy każdej wizycie pyta ile jest kupek i powtarza (jak mantre jakąś), że przy karmieniu wyłącznie piersią kupki może nie być nawet tydzień, więc jakby tak sie zdarzyło to mam nie panikować bo to normalne. Swoją drogą nie wiem czy nie pamięta, że już mi o tym mówiła kilka razy czy po prostu chce żebym dobrze zapamiętała i wryla sobie w pamięć. Ale rozumie oczywiście że się marywicie, sama panikuje nawet jak czysto w pieluszce przez pol dnia a co dopiero kilka dni, no ale tak sie może zdarzyć i nie trzeba się martwić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840136 przez anitkade
Najgorsze, że Hania gorzej śpi i zawsze jak się budzi to stęka i nóżki podkurcza. Ale póki nie wrzeszczy to czekamy dzielnie :) Najdzielniejsza w tym wszystkim Hania.
Bella - ależ Ci pięknie powiedział :) Cieszcie się każdą chwilą razem, a nie myśl o jakichś głupich fałdkach czy innych pierdołach.
Remiś, ja się właśnie zastanawiam, czy Hania nie ma jakichś przykurczy, ale za tydzień pójdziemy do pediatry znów to pobada mam nadzieję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840151 przez remiśleoś
Anitka jesli Hania spi z glowka raz na lewo a raz na prawo zwrocona i nie uklada sie ewidentnie w litere c na ktoras strone to napewno wszystko jest ok.trzeba gez zwracac uwage,jesli beda dzieci nasze mialy 3 mce to czy nie maja mpcno zacisnoetych piastek z kciukami w srodku lub czy nie leza ze skrzyzowanymi nogami.To moze swiadczyc o wzmozonym napieciu miesnoowym.a kesliajac 3 miesiace podciagana za raczki nie bedzie trzymac glowki,tylko bedzie ona opadac do tylu to za slabe napiecie.jest duzo sygnalow na ktore trzeba zwrocic uwage.a raczej pediatra musi to sprawdzic n na szczepieniach,bo skad rodzic ma to wiedziec.w dodatku przy pkerwszym dziecku.tak wiec nie panikujemy dziewczyny i czekamy na opi ie secjalisgow czyli lekarzg ;) ja mam juz wyostrzone spojrzenie na te napiecia k asymetrie po Rdmiku.ale powiem Wam zd rehabilitacje nie sa zle.tak strasznie brzmi to,ale metoda NBD jest bardzo przyjemna dla dzieci.gorzej z metoda vojty,ale za to szybko po niej widac efekty i stosowana jest w ciezszych przypadkach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840181 przez remiśleoś
U nas noc srednia.Leos usnal o 21.30 i jadl o 24.30,3.15,5.00 i 7.00.ale od 4.30 do 7.30 nie spal.usnal na godzinke i do teraz nie spi.ale juz odlatuje przy cycu :) kolek nadal nie ma.marudzi w tych godzinach co mial ale nie wrzeszczy.
Wczoraj byla taka spokojna kapirl jak nigdy.moze Leos jeszcze polubi kapiele tak ja starszy brat.jest nadzieja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840209 przez remiśleoś
Ale tu dzis cisza.pewnie rodzinne niedziele u Was.
Kurcze Leos prezyl sie po bananach jak nie wiem co i buzka,szyjka wysypane.ach ten moj synek.wiec banany wykreslam z diety.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840229 przez krecia88
Ja zjadlam wczoraj sushi i sporo czekoladek Lindt, ale nie zauwazylam zeby mala jakos zareagowala. Moze za szybko oczekuje reakcji...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840231 przez kociaczek1610
witam sie i ja :) eh zabieram sie do pisania od wczoraj ale szczeze to nie chcialo mi sie bylam taka zmeczona wczoraj ze jak sie polozylam to zasnelam w minute:) robilam z tesciowa ciastteczka i rogaliki francuzkie i zeszlo nam do samego wieczora (to pieczenie eh )
maly spi ladnie :) zasnol o 10 i dalej spi ale cos malo dzis zjadl o 9 butle mleka 120ml i tak o 11 troszke cyca (prawie co nic bo zasnol odrazu)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


zanka biedna ta twoja kruszynka ;/ juz od malego sie meczy zdrowka dla was :*
bella ale twoj M ci powiedzial :) az sie sama wzruszylam :D
milej niedzieli zycze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840247 przez Bella27
Dzisiaj za to mnie tak wkurzył!!!!Jedyny dzień, który moglibyśmy spędzić razem bo on pracuje na okrągło, a on jedzie gdzieś z ojcem i będzie wieczorem...tym razem się poryczałam z nerwów. Wróciłam z małym ze spaceru.Dziś świętujemy drugą bezbolesną kupkę po tym hippie...nie chce zapeszyć.
Co do piersi to mnie strasznie prawy sutek boli jak mały zasysa to mam ochotę gryźć podłogę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840404 przez MoNiaaa
Bella piekne slowa ci maz powiedzial.moj tez nalezy do tych skrytych i czasem to jest bardzi flustrujace...

u nas kupki przewaznie co drugi dzien ale jak juz sa to jest wtedy kilka i caly pampek obkupkany :S

ja nzowu jakies plamienie dostalam...nie wiem co to chyba nie bede iala teraz okresu co 2 tyg :huh: :ohmy:

wczoraj zaliczylismy kolejna impreze - 18 mojego brata i Zuzka znowu cala przespala chcialam ja przed wyjsciem nakarmic ale nie chciala i cala droge nam przeryczala musialam ja wyjac z wozka i niesc na rekach bo myslalam ze sie udusi z tego placzu

ja jestem juz strasznie przemeczona tymi nockami :( nawet jak rano troche odespie to nie jest to samo :( juz sie nie moge doczekac kiedy Zuzka zacznie wiecej spac.
dzis od kuzynki pozyczylam bujaczek i widze ze nawet jej sie podoba wiec moje rece troche odechna:)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840533 przez remiśleoś
U nas piekna noc.pobudki co 3 godz i pospalismy do 7.30.juz nie pamietam kiedy tak sie wyspalam,chyba w ciazy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840539 przez Bella27
U nas też pobudki co 3 godz:),a ranek uwieńczony kupką więc ten hipp okazał się dla nas zbawieniem.
Monia, Zuzinka widzę też uwielbia się nosić jak mój Janek.Może to nie okres tylko resztki jeszcze tej wydzieliny popołogowej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840540 przez Bella27
Czekam az mały zaśnie żeby się umyć, a z nim to już tak jest, że jak wchodzę pod prysznic to mu się włącza wyjec...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl