BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 6 miesiąc temu #772895 przez Loca
No wlasnie, o co chodzi z ta prega pod pepkiem, bo wszyscy pytaja sie mnie czy juz mi wyszla...a ja widze tylko mocniejsze wloski na brzuchu.

Takie pytanie do marcowek 2013 :) kiedy wam ta prega sie pojawila i czy tez mialyscie problem z wlosami, bo skubane n twarzy zaczely mi rosnac i mam nadzieje ze po porodzie znikna....bo to sie nie robi zabawne :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772905 przez darmag21
Pojawila sie kwestia kupowania ubranek, hmmm.... ja juz mam tego dosc sporo, uwazam, ze co ma byc to bedzie, ciaza moze przebiegac prawidlowo a pozniej sie cos wydazyc, tak jak bylo u jednej z moich znajomych, synek jej po 3 dniach zmarl, poniewaz podczas porodu zarazil sie jakas bakteria ktora zaatakowala go zalego i nic nie dalo sie zrobic, wiem ze teraz troche smutasem zajechalo, ale nie mozna dac sie zwariowac. Wydaje mi sie zekupowanie ciuszkow w 5 prawie 6 miesiacu wcale nie jest za wczesnie, pozniej zostanie mi tylko lozeczko i wozek, tak wiec nie odczuje tego az tak straszne. Zwlaszcza ze kupuje te ciuszki w SH gdzie place 1 zl za szt, i jak tu nie kupic... na ale, kazdy ma prawo miec swoje zdanie, robi tak jak czuje, ja nie dopuszczam do siebie mysli ze teraz juz moglo by byc cos nie tak.

Dziewczyny, myslmy pozytywnie, tak jak dotychczasa wszytsko bedzie dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772914 przez moni91
Racja trzeba mieć pozytywne myśli i nie dać się zwariować . Przepraszam że tak was troszkę zasmuciłam ale chciałam żebyście uważały bo naprawdę się przestraszyłam:(Ja tez jeszcze niema żadnej pręgi na brzuszku :) ale z włosami to prawda mam cały brzuch w jasnych blond włoskach:) Buziaki mamuśki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #772921 przez moni91
chciałam wam wysłać focie z brzuszkiem ale dupa nie chce mi załadować:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772934 przez darmag21
Wiele dziewczyn ma problem ze wzuceiem fotki, napisz do majeczki22, wyslij jej na maila i ona ci wstawi, w ten sposob pomogla innym dziewczyna.

Ja pregi narazie nie mam i z Kacprem dlugo, dlugo nie mialam, faktycznie wiecej jest takich jasnych wloskow.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772959 przez majeczka22
to jest moj meil :
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
i z chęcią mogę być przekaźnikiem zdjęciowym :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772963 przez Ani-ta
hej!
A się rozpisałyście od wczoraj wieczór ;) ale przynajmniej było co poczytać :laugh:

Ja dziś byłam z Bartusiem na bilansie dwulatka, i rośnie mi duży chłopiec z wagą i wzrostem jest w 97 centylu :cheer: a on dla mnie wciąż jest małym chłopczykiem :blush:

Pala napisz nam co tam u ciebie? jak brzuszek?

ja u siebie pręgi jeszcze nie mam i nie pamiętam czy ją miałam z Bartkiem ;)

Ja też dla maleństwa nic nie mam tzn mam po Bartku ale muszę je odzyskać bo są na wynajmie u mojego męża chrześniaka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772993 przez pala813
Ani-ta zostaje w szpitalu, narazie nie rozmawialam z lekarzem tylko z polozna, nic nie wiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773021 przez domi2907
Trzymaj sie pala, jestesmy z toba. Dalej cie bardzo boli? Kiedy bedziesz z lekarzem?

Buziaki, napewno bedzie dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773043 przez darmag21
Pala, teraz sie Wami zajmą i bedzie na pewno lepiej, w miare mozliwosci informuj nas bo my tu o tobie myslimy, bedzie kochana dobrze, zobaczysz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773055 przez Ani-ta
Pala to jak juz bedziesz cos wiedziala to nam napisz bo sie o ciebie martwimy. Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773084 przez domi2907
Dziewczyny, martwie sie o pale...:( same negatywne mysli mnie zaczely nachodzic..mam nadzieje ze za nedlugo apisze ze wszystko ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773088 przez agnesss
Pala, trzymaj się! Wszystko będzie dobrze Kochana :kiss:

Co do ciuszków, to ja mam na razie dwa bodziaki i smoczek. Boję się kupować bo mnei wszyscy tak nastraszyli ,że aż mi się odechciało...
Dlatego pisałam Wam niedawno ,że mam dość słuchania przesądów! Nie siedź tam, nie rób tego, nie mów tak nie kupuj.... oszaleć można. Nic tylko nastraszyć idzie, a potem nie daj coś faktycznie się stanie i co? Będę się zastanawiała czy aby jakoś źle nie usiadłam ,czy to przez to ,ze kupiłam za wcześnie ciuchy.... Głupota. Jak ma coś się stać ,to i tak się stanie.

Moje drogie...ale mi się chce dziś tańczyć!!! Rwie mnie ,że ho ho :)
Przed ciążą hulałam na hula hopie, a teraz mi tak tego brakuje :)
Jak wchodzę po schodach ,to mam taką zadyszkę, że aż wstyd :P a co będzie dalej... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773092 przez agnesss
Domi, ja też się o nią martwię... ale może to wyrostek? albo coś innego,co nie ma nic wspólnego z ciążą. Skoro Pala napisała ,że małą kopie i daje o sobie znać ,to bądźmy dobrej myśli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773094 przez pala813
Dziewczyny dziekuje za wsparcie:*
U mnie juz dobrze, dostalam kroplowke i zastrzyk, szyjka dluga nic sie nie skraca, brzuch miekki a mala nie chciala dac sie zmietzyc tak machala nozkami:) kamien spadl mi z serca bo to jakas infekcja i kolka nerkowa sie nasila przez to stad te ostre bole brzucha, pobrali mi litr krwi:) mocz i zrobia posiew, mam nadzieje ze jak jutro powiedza mi wiecej i mnie wypuszcza:) pozdrawiam was:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl